Sparta Praha vs Dinamo Záhřeb: Kvalifikace na Evropskou ligu

Po prvním zápase s Kodaní měla Sparta daleko lepší vyhlídky, než má teď po prvním dějství s Dinamem Záhřeb. Chorvatský tým trochu zaspal první poločas, ve druhém ale nenechal nic náhodě a třemi góly udělal rázný krok směrem k branám Evropské ligy. Sparta ale ještě stále není bez šance. Hraje doma, na Letné. A dvoubrankové manko lze dohnat. Bitva Sparta Praha vs Dinamo Záhřeb začíná 31. 8. 2023. Dostupný bude live stream zdarma a podíváme se také na kurzy.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč

300Kč + 50.000Kč
900Kč + 6.000Kč

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.

Sledujte Sparta vs Dinamo

Ve žlutých dresech hrající Sparta dala v Záhřebu gól z penalty, to ale bylo vše. V druhém poločase vládli domácí. Tři branky jsou výsledkem aktivního napadání a důrazu útočníků Dinama, kteří nutili sparťanskou obranu k chybám. Do odvety ale stále není nic ztraceno. Sparta vs Dinamo live stream živý přenos zdarma bude k dispozici na TV Tipsport, Betano TV a také na O2 TV Sport. Zápas začíná 31. 8. od 19:00.

Sparťanským hráčům chybí zkušenosti z vypjatých zápasů

Sparťanským hráčům chybí zkušenosti z vypjatých zápasů. Co naplat, že většina týmu hraje koncentrovaně, když vždy nějaký ten jedinec ulítne. Jedna věc jsou zbytečné fauly. Jednou se nechá hloupě vyloučit Krejčí, podruhé zase Karabec. Druhá věc pak jsou defenzivní minely. Sparta dvakrát vedla proti Kodani v prodloužení druhého zápasu, ale dovolila soupeři vyrovnat. Minule zase v Záhřebu si nechal Wiesner pláchnout Ivanušece. To jsou chyby, které Spartě brání získávat důležitá vítězství. Tým je jinak solidně vedený kvalitním trenérem a má hráče, kteří rychlostně i po technické stránce fotbalistům Kodaně, respektive Dinama stačí. Ale přesto to nejsou výkony na jedničku.

Zdroj: dailynews

Dinamo minulý týden vyhrálo zaslouženě

Dinamo minulý týden vyhrálo zaslouženě. V prvním poločase prohrávalo po penaltě, ale ještě do půli srovnal po výpadu do obrany Špikič. V druhé půli pak Dinamo vstřelilo gól po standardní situaci – prosadil se Perić. Následně přes Wiesnera prosprintoval Ivanušec a záhřebští diváci mohli spustit vítězné chorály. Dinamo je zvyklé hrát evropské poháry. Čímž nemáme na mysli Konferenční ligu – záhřebský klub v sestavě s reprezentanty Chorvatska vždy míří na vyšší cíle. Přinejmenším na Evropskou ligu, nebo příležitostně i na Ligu mistrů.

Zdroj: footballshirtculture

Sparta Praha vs Dinamo Záhřeb kurzy

Na výhru Sparty bookmakeři Tipsportu určili kurz 1.94, na remízu 3.67 a na Dinamo je překvapivě vysokých 3.94. Dále tipéři vyhledávají kurz 1.31 na to, že gólů bude v zápase 1.31. Kdyby jich bylo míň, tak je osud Sparty automaticky zpečetěn. Rovněž je možné sázet rovnou na to, který tým postoupí. Favoritem jsou hosté. Na Dinamo je kurz 1.16. Sparťanský kurz 4.53 využijí jen opravdu optimističtí fanoušci.

Tip redakce: padne méně než 3.5 gólů

Není vůbec snadné předvídat, jak to bude vypadat. Sparta je nevyzpytatelná. Kvalita v kádru je a když se hráči dobře vyspí, mohou se fotbalisté Dinama divit. Ale také mohou hráči Sparty předvádět chyby v technickém plánu a hráči Dinama si pak ještě vylepší náskok. Buď jak buď, vsadíme si na to, že padne méně než 3.5 gólů. Trochu počítáme s tím, že Chorvaté se nikam hrnout nebudou a budou stavět na dobrém výsledku z prvního zápasu. Sparta možná bude mít jen ojedinělé příležitosti skórovat. Třeba to skončí 3:0 v prodloužení. To by znamenalo postup a náš tiket by i tak byl úspěšný.

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie