Sparta Praha vs Baník Ostrava: Fortuna liga preview a tipy na sázení


V sobotu odpoledne nás čeká zápas Sparta Praha vs Baník Ostrava, který může výrazně napovědět o tom, kdo se stane mistrem Fortuna ligy a kdo si zahraje evropské poháry. Hraje se 20. dubna od 15:00 a vysílat jej bude O2TV Sport.

Sparta Praha vs Baník Ostrava: Fortuna liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Sparta remízou s Mladou Boleslaví přišla o první příčku, nyní je ale díky porážce Slavie v Plzni opět na špici
  • Baník je mnohdy kritizovaný, ale oproti svým sokům v boji o evropské poháry je nejvíce konzistentní
  • Kurzovým favoritem je pochopitelně domácí Sparta, na kterou si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.31. V případě remízy je vypsán kurz 5.63, na výhru hostů poté 9.34
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje s čistým kontem 2.28 2.02

Kde sledovat zápas Sparta Praha vs Baník Ostrava?

Předposlední kolo základní části Fortuna ligy nám nabídne šlágr v podobě Sparta Praha vs Baník Ostrava. Utkají se dlouholetí rivalové, přičemž oba dva potřebují body jako sůl. Hraje se v epet ARENĚ 20. dubna od 15:00 a sledovat jej můžete skrze obrazovky O2TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
20. 04. 2024 (15:00)
Místo zápasu:
epet ARENA
Kurzy Tipsport:
1.31 vs 9.34
Kde sledovat:
O2TV Sport

Sparta nesmí ztratit

Remíza v Mladé Boleslavi připravila Spartu o první příčku, na kterou skočila konkurenční Slavia. Ta ale dlouho na ligovém vrcholu nevydržela, když podlehla Viktorii Plzeň. Má díky tomu stále náskok dvou bodů a nesmí si dovolit ztrácet, protože první příčka po základní části dává týmu obrovskou výhodu směrem do nadstavby.

Baník může překvapit

Na ostravský Baník se neustále snáší kritika, stejně tak na kouče Pavla Hapala, ovšem Slezané si jdou pro evropské poháry a aktuálně není větší favorit na čtvrtou příčku, než právě Baník. Na pátou Mladou Boleslav má náskok 4 bodů, na Slovácko se sérií porážek rovnou pět. Na Spartě se důležité body nesbírají a Ostrava může jen překvapit.

Sparta Praha vs Baník Ostrava kurzy

Sparta je podle kurzů jasným favoritem, vsadit si na ní můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 1.31. Remíza je vypsaná na 5.63, výhra Baníku poté za 9.34. Důvodem je i vzájemná bilance na Letné, kde Baník vyhrál naposledy v roce 2014.

Tip na sázení – Sparta vyhraje s čistým kontem

Sparta už proti Bohemians ukázala zlepšenou formu a s Baníkem doma pravidelně nemá potíže. I proto věříme, že v tomto zápase bez problémů zvítězí a navíc udrží cenné čisté konto, které zvedne sebevědomí zadním řadám. Sparta v poslední době dostávala mnoho branek a jejím cílem bude i tento příspěvek do statistik.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje s čistým kontem 2.28 2.02
Sparta vstřelí více než 0,5 gólu v prvním poločase 1.41 1.47
Sparta handicap -2.5 3.20 3.00