Španělsko vs Kolumbie: Preview a tipy na sázení


Páteční fotbalový program nabídne přátelské utkání Španělsko vs Kolumbie. Zatímco Španělé, v zápise napsaní jako domácí, hrají v létě Euro, hosté se chystají na Copa America. Zápas se odehraje 22. března od 21:30 a odvysílá jej Sport 1.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Španělsko vs Kolumbie: Preview a tipy na sázení

  • Španělsko loni vybuchlo v rámci mistrovství světa v Kataru, kde vypadlo již ve skupině. Chuť si zlepšilo v play-off Ligy národů, kde porazilo Italy i Chorvaty a celou soutěž ovládlo. Na Euru plánuje vylepšit semifinále z posledního ročníku
  • Kolumbie není v ideální formě, na poslední mistrovství světa se nedostala, na druhou stranu v bojích o turnaj v roce 2028 drží postupové třetí místo. Loni v listopadu dokázala v domácím prostředí zdolat Brazílii 2:1
  • Španělsko je na neutrální půdě jasný favorit, u Tipsportu si na něj lze vsadit za 1.74. Výběr z Jižní Ameriky je v nabídce v poměru 4.7, remíza v přátelském utkání je v kurzu za 3.62
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Španělsko vyhraje alespoň jeden poločas 1.41 1.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Španělsko vs Kolumbie?

Páteční přátelské utkání Španělska s Kolumbií by měl být vyrovnaný souboj dvou týmů, které chtějí na svých letních mistrovstvích uspět. Zvláště Španělé budou na Euru jedním z favoritů. Utkání se na neutrální půdě London Stadium odehraje 22. února od 21:30 a vysílat živě ho bude Sport 1.

Informace k zápasu
Soutěž:
Přátelské utkání
Termín zápasu:
22. 3. 2024, 21:30
Místo zápasu:
London Stadium
Kurzy Tipsport:
1.74 vs 4.7
Kde sledovat:
Sport 1

Španělsko skládá silnou generaci

Španělsko se poslední roky výkony ani kvalitou kádru neřadilo mezi nejužší špičku světa. Nyní má ale ve fantastické formě záložníka Rodriho plus asi nejlepšího levého beka současnosti Alexandra Grimalda. K tomu mladé ofenzivní pušky. Naopak Kolumbie si zvyká na éru bez Rafaela Falcaa a pomalu se loučí i James Rodriguez. Týmu se i tak v kvalifikaci mistrovství světa daří, ze třetí pozice má na barážovou pátou pozici náskok čtyř bodů.

Španělsko vs Kolumbie kurzy

Sázkové kanceláře věří více Španělsku, na triumf vítězů poslední Ligy národů si lze vsadit za 1.74. Celek z Jižní Ameriky je v nabídce za 4.7, remíza na London Stadium je v kurzu za 3.62.

Tip na sázení: Španělsko vyhraje alespoň jeden poločas

S ohledem na kvalitu kádru Španělska i výhodu evropského prostředí si myslím, že Španělé vyhrají. Konkrétně to vidím na triumf rozdílem jedné branky, protože se oba mančafty řadí mezi nejlepší na svém kontinentu. Zároveň lze čekat zásah od obou týmů, o to více že se jedná o přátelské utkání. Kolumbie má i bez dvou legend slušnou ofenzivní kvalitu. A ta se projeví.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Španělsko vyhraje alespoň jeden poločas 1.41 1.40
Španělsko vyhraje přesně o gól 3.32 3.27
Oba týmy dají gól 1.83 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie