Slovensko vs Česko: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení


S velkým zájmem budeme sledovat počínání českých hokejových nadějí na MS v hokeji U20. Loni se tento šampionát českým hokejistům mimořádně podařil, pod vedením trenéra Rulíka vybojovali stříbro. Radim Rulík už u týmu není, přijal nabídku seniorské reprezentace. Ale mnoho hrdinů z loňského šampionátu v Kanadě přijede bojovat o další medaili. První zápas Slovensko vs Česko můžete sledovat 26. 12. 2023 od 12:00. Připravili jsme si k tomuto utkání analýzu, přehled kurzů a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slovensko vs Česko: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení

  • Slovensko také nemá špatný celek, loni na MS porazili výběr USA, ve čtvrtfinále trápili Kanaďany
  • Za Česko budou startovat hvězdy Šapovaliv, Šalé či Kulich
  • Slovensko musí skousnout outsiderů, kurz je 3.49 na ně a 1.73 na Česko
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Česko 1.73 1.78

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slovensko vs Česko??

Nabízíme highlights zápasu, který je rok starý, ale neměl by být zapomenut. Češi se ve finále mistrovství světa U20 2023 utkali s Kanadou. Kanada je kolébkou hokeje, má obrovskou hráčskou základnu, navíc byla v tomto duelu domácím týmem. I tak Češi dovedli zápas až do prodloužení, kde smolně padli. Jaký příběh se bude psát letos? První zápas mistrovství světa v hokeji U20 2024 začíná v úterý 26. 12. od 12:00. Federální derby Slovensko vs Česko můžete sledovat na ČT4 Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
MS v hokeji U20 26. prosince, 12:00 Frölundaborg, Göteborg, Švédsko 3.49 vs 1.73 ČT Sport

Největší slovenské hvězdy startovat nemohou

Jako domácí výběr je v tomto zápasu vedeno Slovensko. To také loni hrálo velmi dobrý turnaj, porazilo Američany a Lotyše a se Švýcarskem padli Slováci až v prodloužení. Ve čtvrtfinále se s nimi utkali Kanaďané a Slováci prokázali, že na ně umí zahrát. Znovu prohráli až v prodloužení. Na rozdíl od českého výběru se ten slovenský dost proměnil. Hvězdy Slafkovský a Nemec by na tento šampionát ještě jet mohly, 20 let jim ještě nebylo. Ale už jsou zabydlení v NHL a jejich kluby je na turnaj nepustily. Slováci musí najít nové hrdiny ve Dvorském, Sýkorovi, Štrbákovi a Gajanovi.

Největší slovenské hvězdy startovat nemohou

Zdroj: youtube

Českou reprezentaci převzal po Rulíkovi Patrik Augusta

Češi jsou v jiné pozici. Ač byli Šalé nebo Kulich draftovaní NHL, šanci v této soutěži ještě nedostali. Zatím proto bojují na farmě. Škoda, že se nemohou měřit s nejlepšími, ale zároveň výhoda – oproti Nemcovi či Slafkovskému dostali zelenou jet na další mistrovství U20. Hlavně na Kulicha se čeští fanoušci moc těší. Loni nastřílel za šampionát 7 gólů. Jediný Connor Bedard, megatalent z Kanady, dal více než on. Kulich, Šapovaliv a spol. musí navnímat strategii, kterou jim určí nový kouč reprezentace. Místo Radima Rulíka bude letos na střídačce stát Patrik Augusta.

Českou reprezentaci převzal po Rulíkovi Patrik Augusta

Zdroj: sportsceeda

Slovensko vs Česko kurzy

Mluvit budeme o kurzech uvedených na Tipsportu. Lze sázet také třeba na Chance, kde jsou kurzy identické, protože tato sázkovka patří pod stejný holding. Mimochodem, v případě Chance máme připraven pro nové klienty Chance promo kód. Na Slováky bookmakeři určili kurz 3.49, na Čechy 1.73. Pokud věříte remíze, vsadit můžete s vyšším kurzem 4.58. Hodně sázkařů věří tomu, že když hrají mladí hokejisté, góly budou padat jak na běžícím pásu. Na více než 3.5 branek je kurz 1.11, na více než 5.5 je kurz 1.62.

Tip redakce: vyhraje Česko

Historicky vzato mají Slováci s Českem na všech hokejových úrovních špatnou bilanci. Postupně se to ale zlepšuje. Tak naposledy na turnaji v Česku Slovensko vyhrálo federální derby 2:1 v prodloužení. Na MS ale Slovákům už tolik nevěříme. Přece jen, český celek mezitím posílil. Čekáme, že Šalé a Kulich, kteří dorazili ze zámoří, budou na šampionátu ještě lepší než loni. Branek padne relativně hodně na obou stranách, to tak na úvod turnaje, kde mladí hráči hrají v euforii, bývá. Ale myslíme si, že na konci utkání bude znít česká hymna.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Česko 1.73 1.78

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie