Slovácko vs Sparta Praha: Fortuna liga preview a tipy na sázení


Úvodní kolo skupiny o titul ve Fortuna lize je tady! Čeká nás duel Slovácko vs Sparta Praha, ve kterém se utká první a poslední tým skupiny o titul. Hraje se 5. května od 18:00 a sledovat jej můžete skrze televizní obrazovky kanálu O2TV Sport.

Slovácko vs Sparta Praha: Fortuna liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Sparta je lídrem ligy, ale ztráta bodů jí může hravě dostat do role, že po derby už může být druhá
  • Slovácko stále drží naději na evropské poháry, ale potřebuje k tomu sbírat body
  • Favoritem je dle sázkových kanceláří Sparta, na kterou si můžete u Tipsportu vsadit v kurzu 1.53. Remíza je vypsaná na 4.49, na výhru Slovácka 5.88
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje 1.53 1.50

Kde sledovat zápas Slovácko vs Sparta Praha?

Úvodní kolo nadstavby Fortuna ligy nám nabídne souboj Slovácko vs Sparta Praha. Sparta je lídrem ligy a potřebuje body k jistotě titulu, Slovácko zase drží naději na evropské poháry. Utkání hostí Městský stadion Miroslava Valenty 5. května od 18:00 a sledovat jej můžete skrze O2TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
05. 05. 2024 (18:00)
Místo zápasu:
Městský stadion Miroslava Valenty
Kurzy Tipsport:
5.88 vs 1.53
Kde sledovat:
O2TV Sport

Sparta sbírá body

Období debaklů je pryč a Sparta se z něj vymotala v dobré formě. S Mladou Boleslaví výhru neuhrála, ale od té doby vyhrála na Bohemians, zdolala doma v bitvě Baník Ostrava a tři body brala i ze zápasu v Olomouci. Navíc se výborně naladila střelecky, protože za tři zápasy vstřelila krásných 11 branek. Pokud tedy udrží svůj průměr, na Slovácku nejspíše zvítězí.

Slovácko doma bez formy

Slovácko má doma naprosto tristní formu. Na jaře se mu nedaří a pět utkání v řadě na svém svatostánku nevyhrálo. Ve čtyřech případech padlo, když nestačilo na Pardubice, Spartu, Jablonec a Slavii, pouze s Viktorií Plzeň uhrálo bod. Cílem na nedělní utkání je zlomit sérii a Spartu porazit, ale rozhodně to nebude snadné. Oba týmy mají pořádnou motivaci.

Slovácko vs Sparta Praha kurzy

Sparta je v utkání favoritem. Vsadit si na ní můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 1.53. Remíza je vypsaná na 4.49, na výhru hostů 5.88. Vzájemná bilance hraje ve prospěch Sparty, ale pokud se podíváme jen na zápasy na Slovácku, z pěti zápasů slavili dvakrát domácí, ve dvou případech jsme viděli remízu a Sparta slavila jen jednou, a to naposledy v únoru.

Tip na sázení – Sparta vyhraje

Sparta je v zápase poměrně velkým favoritem, i když hraje v prostředí, kde se jí příliš nedaří. Proč? Aktuálně má poměrně dobro formu, je v pohodě a Slovácku se oproti tomu vůbec nedaří. Tým trenéra Martina Svědíká cítí, že to tentokrát na poháry nejspíše nebude a podle toho by utkání mělo vypadat. Tipujeme, že Sparta hladce zvítězí v kurzu 1.53 u Tipsportu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje 1.53 1.50
Sparta vyhraje 2. poločas 1.86 1.78
Krejčí dá gól 3.50 4.35