Slavia vs AS Řím: Evropská liga preview a tip na sázení


Souboj Slavia vs AS Řím se může proměnit v boj o čelo tabulky skupiny G. Zatím jí s devíti body kralují svěřenci Josého Mourinha, kteří zvládli všechny tři předchozí duely. Slavia ale zaváhala jen na římském hřišti a drží tak druhou příčku. Dotáhne se v počtu bodů na svého soupeře? Sledujte ve čtvrtek 9. listopadu od 18:45.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slavia vs AS Řím: Evropská liga preview a tip na sázení

  • AS Řím o víkendu otáčel zápas doma s Lecce dvěma góly v nastaveném čase.
  • Slavia po 13 měsících padla na domácí půdě s Plzní.
  • Sešívaným můžete fandit ve čtvrtek 9. listopadu od 18:45.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu bez remízy: AS Řím 1.81 1.76

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slavia vs AS Řím?

Na odvetné utkání v rámci Evropské ligy mezi Slavií a AS Řím se můžete podívat na kanálu Sport 2. Televizi si zapněte ve čtvrtek 9. listopadu v 18:45 a sledujte, jestli se Josému Mourinhovi opět podaří na Jindřicha Trpišovského vyzrát. Naladit se na zápas můžete s Youtube kanálem SK Slavia Praha, kde si připomenete třeba právě nedávný duel proti římskému soupeři.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 9. listopadu, 18:45 Fortuna Aréna (Praha) 3.03 vs 2.61 Sport 2

Stane se Eden opět nedobytným?

Domácí půda je velkou devízou Sešívaných. Nedobytnost Edenu naposledy trvala dlouhých 13 měsíců. Tento status ale o víkendu překvapivě změnila Plzeň, která si odtud v ligovém utkání odvezla 3 body a ukotvila Slavii na druhém místě tabulky. A Jindřich Trpišovský nešetřil kritikou. „Byl to mentálně jeden z nejhorších výkonů za poslední dobu,” uvedl po zápase a kroutil hlavou především nad výkonem z druhé půli, v níž jeho tým ztratil vedení i zápas. To určitě není rozpoložení, ve kterém by měli hráči vstupovat do boje proti silnému soupeři z Říma, který minulé utkání rozhodl už v prvních 17 minutách.

Stane se Eden opět nedobytným

Zdroj: idowa

Římané venku nejsou přesvědčiví

Přesto by však kouzlo Edenu, potažmo Tribuny Sever, zafungovat mohlo. AS Řím totiž na venkovních půdách nepodává zrovna přesvědčivé výkony. A to jak historicky, kdy se mu doposud žádného českého protivníka nepodařilo venku porazit, tak i aktuálně. V posledních pěti duelech na hřiště soupeře zvítězil tým okolo Lukakua jen dvakrát. V jednom z případů šlo o triumf proti Šeriffu Tiraspol, který však nebyl vůbec jasnou záležitostí a k výsledku 2:1 pomohla i dávka štěstí. Uvidíme, zda s touto bilancí „The Special One” zvládne v Edenu něco udělat.

Římané venku nejsou přesvědčiví

Zdroj: bongda.com.vn

Slavia vs AS Řím kurzy

Když se podíváme na kurzy vypsané sázkovou kanceláří Tipsport, dá se tušit nepředvídatelné utkání. Na výhru Sešívaných je vypsán kurz 3.03, na hosty z Říma 2.61. Remíza má hodnotu 3.19. Tipéři ale tuší spíše úspěch Giallorossi, věří jim 75 % sázkařů. Že uvidíme více než 1,5 gólu, to si můžete zahrát v kurzu 1.41. Pokud ale gólovou přestřelku neočekáváte, za zkoušku stojí i kurz na méně než 2,5 gólu za 1.71.

Tip redakce: Výsledek bez remízy: AS Řím

Slavia není zrovna ve své kůži a první vzájemný duel ukázal, že Řím má velkou kvalitu a hlavně sebevědomí. A určitě to navzdory nepříznivé bilanci venkovních zápasů proti českým celkům bude chtít v Edenu ukázat. Protože by remíza nebyla velkým překvapením, líbí se nám sázka na výhru hostů bez remízy, kdy se v případě kříže vklad vrací, v kurzu 1.81.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výsledek zápasu bez remízy: AS Řím 1.81 1.76

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie