Slavia Praha vs Zbrojovka Brno – Fortuna:Liga preview a tip na sázení


Tento týden začal pro slávistické fanoušky smutně. Zemřel František Cipro, trenér, který Slavii dovedl k mistrovskému titulu a historicky největším úspěchům v pohárové Evropě. Jeho památku se sešívaní pokusí uctít v sobotu. V rámci Fortuna:Ligy se Slavia Praha v Edenu utká se Zbrojovkou Brno, týmem, který Cipro coby kouč také dva roky vedl. Zápas začíná 11. 2. 2023 od 18:00.

Slavia Praha vs Zbrojovka Brno - Fortuna:Liga preview a tip na sázení

  • Do sestavy Slavie se zapracovávají nové posily
  • Brno je v tabulce až 11., skoro polovinu jeho gólů dal kanonýr Řezníček
  • Kurz na výhru Slavie využily na Tipsportu tisíce sázejících, kurz je 1.14
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Slavia s handicapem -1.5 1.45 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Slavia Praha vs Zbrojovka Brno
  • Soutěž: Fortuna liga
  • Čas zápasu: 11. 2. 2023, 18:00

Kde sledovat Slavia Praha vs Zbrojovka Brno

Komu se druhý únorový víkend nepovede dostat se přímo na pražský Eden, ten si může zapnout alespoň televizi. Živý přenos duelu Slavia Praha vs Zbrojovka Brno začíná v sobotu 11. 2. od 18:00 na O2 TV fotbal. Kdo není předplatitelem této stanice, ten může zkusit některý live stream zdarma. Streamy na TV Tipsport a Fortuna TV jsou ale určeny pouze pro registrované klienty.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Slavia Praha vs Zbrojovka Brno 11. 2. 2023, 18:00 O2 TV fotbal, TV Tipsport, Fortuna TV

Slavia je po Vánocích stoprocentní

Slavia se hned se začátkem jarní fáze ujala vedení v tabulce Fortuna:Ligy. Zatímco Plzeň prohrála s Hradcem Králové, Slavia je po Vánocích stoprocentní. Série výher, která aktuálně čítá 8 zápasů, ale začala už začátkem listopadu. Vlastně ihned poté, co sešívaní vypadli z Konferenční ligy. Konec v Evropě sice mrzí, ale svěřenci Jindřicha Trpišovského mají nyní dost sil na boje na českých trávnících. Slavia trochu přes zimu proměnila kádr. Zmizela dvojice Sor a Usor, takže se alespoň už nyní fanouškům nebude plést. Z hostování se vrátil Mick van Buren, který se hned brankově uvedl proti Jablonci. Jako největší posila je hlášen Nor Christos Zafeiris z Haugesundu, který by podle slávistických zpráv měl být hvězdou úrovně Baha nebo Stanciua.

Slavia je po Vánocích stoprocentní

Zdroj: nos.nl

Brno drží nad vodou góly Jakuba Řezníčka

Zbrojovku Brno drží nad vodou góly Jakuba Řezníčka. 34letý forvard zná českou ligu jako málokdo, prošel hned 7 prvoligovými týmy. Teď v Brně prožívá zlaté období. V tomto roce je nejlepším střelcem ligy, dal skoro polovinu gólů svého klubu. Celé Brno žilo v zimě tím, jestli tento klíčový hráč prodlouží smlouvu. A fanouškům spadl kámen ze srdce, když se podpis uskutečnil. Brno je totiž podprůměrným celkem. V tabulce je na 11. místě. Příznivci fotbalu v 2. největším městě Česka vědí, že s ohledem na nedávnou historii Zbrojovky je takovéto umístění ještě zlaté. Ale na oslavování to není. Z posledních 4 zápasů Brno získalo pouze bod, a to v Mladé Boleslavi. Minule zaskočil výběr Richarda Dostálka Plzeň, když se rychle ujal vedení. Bucha, Kopic a Vlkanova ale duel otočili.

Brno drží nad vodou góly Jakuba Řezníčka

Zdroj: Facebook Zbrojovky Brno

Kurzy Slavia vs Brno

Přes milion korun šel do sázkové kanceláře Tipsport v rámci sázek na výhru Slavie. A to je číslo platné skoro týden před začátkem zápasu. Na Brno bylo vsazeno jen promile této sumy. Kurz na výhru Slavie je 1.14, remíze odpovídá 8.90 a kurz na výhru Brna bookmakeři Tipsportu vyčíslili na 21.40. Na Fortuně se drží více při zemi, kurz na výhru Zbrojovky je stanoven na 18.00. Favorit má 1.16, remíze pak přísluší kurz 8.05.

Tip redakce: Vyhraje Slavia s handicapem -1.5

Kurzy mluví jasnou řečí – Slavia tento zápas vyhraje. Jakýkoli jiný výsledek by se rovnal velkému překvapení. Můžeme se tedy bavit jen o tom, jak velký bude gólový rozdíl. V prospěch fotbalistů Slavie hraje nový trávník. Eden zainvestoval do rekonstrukce kritizovaného povrchu a jako první si na stadionu zahrál Jablonec, který schytal debakl 5:1. Myslíme si, že Brno by nemuselo prohrát tak vysoko, ale více než o branku to bude. Slavia se rozehrála, může se spolehnout na Olayinku, van Burena či Jurečku a bude chtít věnovat dárek do nebe zesnulému trenéru Ciprovi. Volíme kurz na výhru Slavie s handicapem -1.5, reálně hádáme, že zápas skončí 3:0 nebo 3:1.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Slavia s handicapem -1.5 1.45 1.41

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie