Slavia Praha vs Viktoria Plzeň – Fortuna:Liga preview a tip na sázení


Posledních 8 let nepoznala česká liga jiného vítěze než Viktorii Plzeň nebo Slavii Praha. A tyto dva týmy jsou na prvních dvou příčkách i v tomto ročníku. Ovšem aktuální forma není u žádného z těchto českých fotbalových obrů nijak zázračná. V posledních 4 zápasech oba týmy shodně ztratily 4 body, z čehož těží Sparta, která se na své rivaly dotahuje. Je jisté, že buď Slavia, nebo Plzeň přijde o další body 11. 3. o 18:00, neboť začíná vzájemný zápas těchto týmů.

Slavia Praha vs Viktoria Plzeň – Fortuna:Liga preview a tip na sázení

  • Slavia Praha po mdlém výkonu podlehla v neděli 5. 3. Českým Budějovicím
  • I díky dvěma tyčím v závěru utkání Plzeň jen remizovala s Olomoucí. Stále chybí Kalvach
  • Sázkové kanceláře považují za většího favorita Slavii, která má výhodu domácího hřiště
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Remíza 3.87 3.80

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Slavia Praha vs Viktoria Plzeň
  • Soutěž: Fortuna:Liga
  • Čas zápasu: 11.3. 18:00

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs Viktoria Plzeň

Oba týmy mají podkopané sebevědomí kvůli výkonům z posledních zápasů. Ztráta proti rivalovi může znamenat konec nadějí na titul. Zápas Slavie a Viktorie Plzeň je klíčovým duelem Fortuna:Ligy, proto jej nezmeškejte. V sobotu 11. března od 18:00 je možné živý přenos zdarma sledovat na Fortuna Live stream i na TV Tipsport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fortuna:Liga 11. března 2023, 18:00 Eden, Praha 1.65 vs 5.00 O2 TV Fotbal, Fortuna Live stream, Tipsport Live stream

Slavii se postupně uzdravují její opory

V minulosti toho pro sešívané udělali hodně, na podzim ale o nich nebylo slyšet. Teď se postupně vracejí. Petr Ševčík odehrál proti Budějovicím poločas, Tomáš Holeš dokonce celý zápas. V závěrech zápasů střídá už i Ivan Schranz, muž, který zajistil Slavii Konferenční ligu a pak v ní kvůli zranění tolik chyběl. Hrál už i Jan Bořil. A jdou zvěsti, že by se brzy měl vrátit i Lukáš Masopust. V podstatě zbývá jen Hovorka a Hromada a Slavia je po dlouhé době kompletní.

Slavii se postupně uzdravují její opory

Proti Budějovicím Slavia tahala nohy

To jsou zprávy, které by měly pozitivně působit na psychiku týmu. Ale proti Budějovicím to moc vidět nešlo. Slavia tahala nohy, mužstvo, které dalo v sezóně 63 gólů, si neumělo vypracovat žádnou opravdu gólovou příležitost. Zato budějovickému Quadri Adediranovi stačilo jedinkrát pláchnout za obranu. Levačkou napálil krásného angličana a Slavia tak nechala v jižních Čechách všechny body. Plzeň tak ztrácí pouhý bod, Sparta dva.

V jarní části má Plzeň na kontě 9 vstřelených gólů, 8 obdržených

V jarní části fotbalové ligy má Plzeň na kontě 9 vstřelených gólů, 8 obdržených. Západočeši prohráli s Hradcem a Slováckem, Olomouc s povděkem brala remízu. Toto nejsou statistiky hodné kandidáta na titul v české lize. Plzni selhávají její největší zbraně. Například brankář. Jindřich Staněk ještě v roce 2023 v soutěžním zápase neudržel žádnou nulu, už dostal i několik laciných gólů. To musí muže, o němž se na podzim mluvilo v souvislosti s reprezentací, pořádně mrzet. Problematická je také záloha Viktorie, kde stále chybí Lukáš Kalvach, plzeňský Ferda Mravenec. Už se mluví o tom, že uzdravení je na obzoru, ale je otázka, jestli to hráč (a doktoři) stihne do klíčového zápasu se Slavií.

V jarní části má Plzeň na kontě 9 vstřelených gólů, 8 obdržených

Slavia vs Plzeň kurzy

Vítězství Slavie je podle bookmakerů pravděpodobným výsledkem zápasu. Nasvědčuje tomu kurz 1.62, respektive 1.65. Zřejmě zde sázkové kanceláře vychází z toho, že Slavia je je na domácím hřišti celkem úspěšná. Remíze odpovídá kurz 3.87 a výhra hostů se drží nad hodnotou 5.00. Bookmakeři nemají velkou důvěru v gólově bohatý zápas, že padne více než 2.5 branek, to je oceněno kurzem 1.88.

Tip redakce: Remíza

Slavia podle nás poslední dobou nemá moc vítězného ducha. Vítězství proti Slovácku i proti Brnu byla ubojovaná, Teplice a Budějovice dokonce na úkor sešívaných slavily body. V kádru se zapracovávají navrátilci po zraněných a fotbalisté nepůsobí sehraně. Také Plzeň jako by ztratila své tempo. Proto čekáme, že zápas nebude patřit k nejatraktivnějším. Po posledních výsledcích budou trenéři klást hráčům na srdce, že hlavně teď nesmějí dělat chyby. Výsledkem bude opatrný fotbal. Remízou skončily 2 ze tří posledních duelů Slavie s Plzní, my nyní čekáme další podobný výsledek.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Remíza 3.87 3.80

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie