Slavia Praha vs Slovan Liberec: Fortuna liga preview a tipy na sázení


Ve 25. kole se dočkáme zápasu Slavia Praha vs Slovan Liberec. Domácí mají v nohách odvetné utkání Evropské ligy, ve kterém nestačili na AC Milán, hosté se chtějí pokusit favorita obrat o body a dostat se na vítěznou vlnu. Utkání se hraje v neděli 17. března v 15:00 a odvysílá jej O2 TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slavia Praha vs Slovan Liberec: Fortuna liga preview a tipy na sázení

  • Slavia z posledních pěti utkání vyhrála pouze jediné, a to doma s Teplicemi. Mimo ně hrála dvakrát se Spartou a dvakrát s AC Milán, utkání s Libercem by ale nemělo být problémem
  • Slovan Liberec nemá zrovna ideální formu, ale pochopitelně se žene do skupiny o titul, na kterou mu chybí dva body. Nedaří se ani čtvrtému Slovácku a stále je šance na evropské poháry
  • Favoritem je Slavia, na kterou si u Tipsportu můžete vsadit s kurzem 1.17. Na remízu je vypsaný kurz 7.26, na výhru Slovanu poté 18.40
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia Praha – 2.0 1.98 2.30

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs Slovan Liberec?

Zápas, který se díky postavení obou týmů dá považovat za šlágr kola se hraje tuto nedělni 17. března od 15:00 a pokud nebudete přítomni přímo na stadionu, můžete jej sledovat na obrazovkách televize O2 TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
17. 03. 2024 (15:00)
Místo zápasu:
Fortuna arena
Kurzy Tipsport:
1.17 vs 18.40
Kde sledovat:
O2 TV Sport

Slavia má šanci dostat se zpátky do čela

Slavia hrála na Letné na remízu, protože doufala, že rival v Plzni ztratí. To se také stalo a náskok Sparty se snížil na pouhý bod. Sešívaní se tedy případnou výhrou dostanou do čela ligy, přičemž pokud Sparta nezvítězí, tak rázem nebude favoritem na zisk titulu.

Liberec na cestě do elitní skupiny

Prostřední skupina není příliš atraktivní a Slovan Liberec se tím pádem chce dostat do elitní šestky. Ačkoliv se mu výsledkově nedaří dle představ, soupeři taktéž ztrácejí a na šestý Baník Ostrava ztrácí pouhé dva body. Případná výhra na Slavii by šance na skupinu o titul výrazně zvýšila.

Slavia Praha vs Slovan Liberec kurzy

Kurzy na Slavii nejsou nikterak vysoké, očekává se totiž podobný vývoj zápasu jako s Teplicemi. Lepší než sázka na výhru v utkání může být třeba výhra prvního poločasu v kurzu 1.54 u Tipsportu, případně sázka na to, že Slavie vyhraje poločas i zápas v kurzu 1.58.

Tip na sázení: Slavia Praha – 2.0

Slavia je doma silná a pravidelně střílí spoustu branek. Slovan Liberec by měl být jedním z celků, jejichž brankář bude neustále v permanenci a několikrát vytáhne míč ze své sítě. I proto bychom na toto utkání volili sázku na výhru Slavie v handicapu – 2.0. V případě, že vyhraje o tři branky, výhra je vaše, u dvou gólů vám bude vrácený vklad.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia Praha – 2.0 1.98 2.30
Slavia vyhraje 1. poločas 1.54 1.55
Slavia vstřelí více než 1,5 gólu v prvním poločase 2.81 2.77

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie