Slavia Praha vs Sigma Olomouc: Fortuna liga preview a tipy na sázení


V neděli odpoledne nás čeká zápas Slavia Praha vs Sigma Olomouc, který nabídne souboj adepta na titul s týmem, který se motá ve středu celé ligy. Hraje se 21. dubna od 15:00 a sledovat jej můžete skrze O2TV Sport.

Slavia Praha vs Sigma Olomouc: Fortuna liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Slavia se připravila porážkou v Plzni o první příčku a musí doufat ve ztrátu rivala
  • Sigma Olomouc bude takřka jistě v prostřední skupině, forma z posledních zápasů na elitní šestku nebyla
  • Kurzovým favoritem je pochopitelně domácí Slavia, na kterou si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.18. V případě remízy je vypsán kurz 7.21, na výhru hostů poté 16.20
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje s čistým kontem 1.82 1.72

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs Sigma Olomouc?

Předposlední kolo základní části Fortuna ligy nám nabídne zápas Slavia Praha vs Sigma Olomouc. Zatímco Slavia i nadále bojuje o titul, Sigma má malou šanci dostat se do elitní šestky. Zápas hostí Fortuna Aréna 21. dubna od 15:00 a sledovat jej můžete skrze obrazovky O2TV Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
21. 04. 2024 (15:00)
Místo zápasu:
Fortuna Aréna
Kurzy Tipsport:
1.18 vs 16.20
Kde sledovat:
O2TV Sport

Slavia přišla o první příčku

Špatná forma Sparty umožnila Slavii dostat se na čelo ligy, avšak výjezd do Plzně jí nevyšel a nyní je opět druhá. Musí tedy doufat ve ztrátu rivala, jinak po základní části skončí druhá a v nadstavbě pojede na Letnou. Slavia k tomu potřebuje vyhrát každý zápas a Sigma je jednou z mnoha překážek, kterou je potřeba zdolat.

Sigma může překvapit

Sigma Olomouc v posledních deseti zápasech uhrála pouze osm bodů, přesto se nachází na osmé příčce a stále drží naději na elitní šestku. Reálnější jsou ale boje ve skupině o EKL, ostatně možná je i výhodnější být zde, než otloukánkem ve skupině o titul. Zápas na Slavii bude spíše pro zkušenosti. Olomoučtí fotbalisté mohou jen překvapit, nic se od nich totiž nečeká.

Slavia Praha vs Sigma Olomouc kurzy

Slavia je podle kurzů jasným favoritem, vsadit si na ní můžete u sázkové kanceláře Tipsport v kurzu 1.18. Remíza je vypsaná na 7.21, výhra Sigmy poté za 16.20. Důvodem je i vzájemná bilance v Edenu, kde Sigma slavila výhru naposledy v roce 2015.

Tip na sázení – Slavia vyhraje s čistým kontem

Slavia je silná a zápas se Sigmou si pohlídá. O její výhře nepochybuje nikdo a kurz je tak nízký, že je potřeba k němu ještě něco přidat. Ani handicapy nejsou moc zajímavé, proto volíme sázku an její výhru s čistým kontem. Sešívaní jsou nejlépe bránícím hráčem ligy a nic se na tom nezmění a ni po tomto zajímavém klání.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Slavia vyhraje s čistým kontem 1.82 1.72
V každém poločase padne gól 1.47 1.52
Sparta handicap 1. poločas -1.5 3.23 3.20