Sheriff Tiraspol vs Slavia: Evropská liga preview a tip na sázení


Po senzační a naprosto zasloužené výhře nad AS Řím vyjíždí Slavia do Tiraspolu na předposlední utkání skupinové fáze Evropské ligy proti místnímu Sheriffu. Jestli se Slavii podaří udržet první místo v tabulce, se dozvíme ve čtvrtek 30. listopadu od 21:00. Utkání vysílá stanice Sport 2.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Sheriff Tiraspol vs Slavia: Evropská liga preview a tip na sázení

  • Slavia oplatila porážku AS Řím a je v tabulce díky lepšímu skóre před ním.
  • Zatím jediný bod získal Sheriff Tiraspol v Evropské lize, a to za domácí remízu se Servette.
  • Zápas skupiny G Evropské ligy Sheriff Tiraspol vs Slavia vysílá stanice Sport 2 ve čtvrtek 30. listopadu od 21:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra hostů 1.62 1.68

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Sheriff Tiraspol vs Slavia?

Početná výprava slavistických fanoušků do Moldávie se očekávat zřejmě nedá, takže většina diváků bude zápas sledovat v televizi. Poslední venkovní utkání sešívaných ve skupinové fázi Evropské ligy odvysílá ve čtvrtek 30. listopadu stanice Sport 2. Výkop zápasu je ve 21:00. Ve videu z oficiálního Youtube kanálu UEFA se můžete podívat na nejhezčí trefy z minulého hracího dne a připomenout si třeba i gól Lukáše Masopusta.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 30. listopadu, 21:00 Stadionul Sheriff (Tiraspol) 5.23 vs 1.62 Sport 2

Ustálená obrana jako klíč k úspěchu?

Velké rotace hráčů v základní sestavě je téma, které se velmi často zmiňuje v případě Slavie Praha. Jindřich Trpišovský rád využívá šířku svého kádru, ale často pak souhra mužstva vázne. Ani v posledních zápasech není snadné odhadnout úvodní jedenáctku, nicméně alespoň Mandous v brance a složení obranné trojice se v posledních zápasech ustálilo. Holeš, Ogbu a Masopust dodávají defenzivě klid a jistotu díky tomu získávají i další řady. Obrana by tedy byla, další na řadě by měla být ofenzivní vozba, ve které to zatím sešívaným nejvíc drhne.

Ustálená obrana jako klíč k úspěchu

Zdroj: sportsscheeda

Není liga jako liga

Moldavská Super Liga má jednoho krále, a tím je Sheriff Tiraspol. Po víkendovém utkání má loňský mistr 11 vítězství a jednu remízu a porážku. Jenže Evropská liga už je jiná káva. Ve společnosti římského AS, Slavie a Servette vytěžili šerifové pouze jeden bod a postup alespoň do konferenční ligy je jen v rovině utopie. Především neudržení vedení 1:0 na hřišti švýcarského celku musí Moldavany pořádně mrzet. K tomu navíc nyní nemohou počítat s dvojicí vykartovaných hráčů, takže oživení nadějí na postup věří snad jen nejzapálenější fanoušci.

Není liga jako liga

Zdroj: beinsports

Sheriff Tiraspol vs Slavia kurzy

Postavení obou týmů v tabulce a poslední vzájemný zápas, který skončil 6:0 pro pražský celek. To jsou rozhodující faktory, které ovlivňují kurzy vypsané sázkovou kanceláří Chance na utkání Sheriff Tiraspol vs Slavia. Na domácí je kurz 5.23, a na to, že získají svůj druhý bod v tabulce si můžete vsadit s kurzem 3.95. Slávisté přijíždějí do Moldavska v roli favorita, což se ukazuje i na kurzu 1.62 na čistou dvojku.

Tip redakce: Výhra hostů

Na výhru v Moldavsku se hodně nadřel i AS Řím, ale i přesto je jasný favoritem utkání mezi Sheriffem Tiraspol a Slavií Praha hostující tým. Ten má navíc jasnou motivaci stvrdit postup a udržet první místo právě před Římany, takže v souboji prvního s posledním nevypustí vůbec nic. Určitá únava z cesty a zaplněné domácí tribuny určitě budou hovořit pro domácí tým, ale i tak by měla Slavia uspět za tři body.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Výhra hostů 1.62 1.68

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie