Sevilla vs Mallorca: LaLiga preview a tipy na sázení


Zápas Sevilla vs Mallorca uzavře 32. kolo španělské LaLigy. Domácí by se případnou výhrou zcela oprostili od šancí na sestup a hostům by případný alespoň bod taktéž pomohl. Duel se odehraje v pondělí 22. dubna ve 21:00. Přímý přenos mohou fanoušci sledovat na Nova Sport 4.

Sevilla vs Mallorca: LaLiga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Sevilla vyhrála poslední 2 zápasy a může tak zabojovat alespoň o první polovinu tabulky.
  • Mallorca ve venkovních zápasech nevyhrála 8x v řadě, poslední venkovní výhra nese datum 7.1. na hřišti Burgosu.
  • Tipsport na Sevillu vypisuje kurz 2.00, na remízu 3.09 a na výhru Mallorcu 4.58.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sevilla vyhraje 2.00 2.00

Kde zápas Sevilla vs Mallorca sledovat?

Poslední zápas 32. kola nejvyšší španělské soutěže se odehraje v pondělí 22. dubna s výkopem ve 21:00. Přímý přenos nabídne Nova Sport4.

Informace k zápasu
Soutěž:
LaLiga
Termín zápasu:
22. dubna 2024, 21:00
Místo zápasu:
Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
Kurzy Tipsport:
2,00 X 4,58
Kde sledovat:
Nova Sport 4, Fortuna, Chance, Tipsport, Betano

Sevilla zachraňuje zpackanou sezonu

Sevilla zažila jeden z nejhorčích začátků sezony nejspíše v celé historii klubu. Postupem času, a především s příchodem Sergia Ramose do obrany se výkonnost zvedla. Vyšplhat se na místa zaručující evropské poháry je zcela nereálné, ale skončit v horní polovině tabulky se nezdá být nemožné. Sevilla vyhrála poslední 2 zápasy bez inkasovaného gólu. Nejdříve se poradila 0:1 s Getafe a následně vyhrála 0:2 na hřišti Las Palmas. Těchto 6 bodů znamenalo odskočení od sestupových míst na rozdíl 9 bodů. Nejlepším střelcem týmu je Maročan En Nesyri, který v LaLize zaznamenal 11 branek a další 3 přidal ve španělském poháru a Lize mistrů. Daleko za ním jsou Ocampos s Lukebakiem, každý z nich vstřelil pouze 4 branky.

Mallorca venku nevyhrává

Pokud se koukneme na tabulku španělské soutěže ve venkovních zápasech, Mallorca bude téměř na úplném skvostu. 9 bodů z 15 zápasů venku a pouze jediná výhra, takové jsou statistiky Los Bermellones ve venkovních zápasech. Mallorca má také 2. nejhorší útok v soutěži, vstřelila pouze 25 branek, horší už je pouze 18. Cádiz. Na druhé straně má Mallorca v kolonce inkasovaných gólů stejné číslo jako Atletico Madrid, ale co je to platné, když tým nedokáže podržet nikdo v ofenzivě. Malý počet vstřelených branek odpovídá počtu branek u nejlepšího střelce týmu. Muriqi s Pratsem mají po 5 gólech. Takový Usuni hrající v předposlední Granadě má na kontě už 10 branek, a to jeho tým nejspíše sestoupí. Další 2 hráči Los Bermellones mají po 3 gólech a následující 3 hráči s 2 brankami a zbytek týmu čítá 1 gól. Ohromná neproduktivita celého týmu.

Sevilla vs Mallorca kurzy

Sázková kancelář Tipsport vypisuje na zápas následující kurzy. Kurz 2.00 na výhru domácích, na remízu 3.09 a kurz 4.58 na případnou výhru hostů.

Tip na sázení – Výhra Sevilly

Sevilla do zápasu vstupuje jako jasný favorit vzhledem k posledním zápasům a také k hrůzostrašné bilanci hostů ve venkovních zápasech. Ve vzájemných zápasech těchto celků víceméně padají zhruba 2 branky a tento limit by se měl naplnit i tentokrát. Domácí tým by měl potvrdit skvělou obranu z posledních zápasů a přiložíme k tomu nemohoucnost Mallorcy v útoku, domácí by mohli vyhrát bez inkasovaného gólu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sevilla vyhraje 2.00 2.00
Over 1.5 1.56 1.53
Sevilla vyhraje a oba týmy nedají gól 2.83 2.77