Servette Ženeva vs Slavia Praha Evropská liga, preview a tip na sazeni


Před 20 lety prožil klub Servette Ženeva bankrot. Kvůli něj pravidelný účastník evropských pohárů na 10 let zmizel z fotbalové mapy. Ženeva je ale zpátky a znovu silná. Minulý rok obsadila 2. místo ve švýcarské Superlize. Nyní se utká s českým vicemistrem. 21. 9. od 18:45 se utká Servette Ženeva se Slavií Praha v rámci programu skupinové fáze Evropské ligy. Přinášíme informace, jaké jsou kurzy a kde sledovat přímý přenos.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Servette Ženeva vs Slavia Praha: Evropská liga

  • Servette Ženeva má v aktuálním ročníku švýcarské ligy 2 porážky v řadě
  • S výjimkou zápasu s Karvinou se Slavia poslední dobou na výhry dost nadřela
  • Bookmakeři Ženevě nevěří, kurz na domácí je 3.54, na Slavii je 2.02
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase – méně než 3.0 1.49 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Servette Ženeva vs Slavia Praha?

Highlights z posledního zápasu Slavie v evropských pohárech nepřináší příjemné pokoukání. Se Zorjou Luhansk sehrála Slavia špatný zápas, jen těsně se vyhnula prodloužení. Zorja totiž smazala dvoubrankové manko z prvního duelu a teprve Jurásek v 83. minutě sešívané zachránil. Jaký progres pražský tým od té doby udělal, to se uvidí ve čtvrtek 21. 9. od 18:45. Přímý přenos zápasu Servette Ženeva vs Slavia Praha nabízí ČT Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 21. září 2023, 18:45 Stade de Genève, Ženeva 3.54 vs 2.02 ČT Sport

Servette využívá taktiky dopředu nakopávaných balonů

V sestavě Servette žádného známého hráče nenajdeme. Časy, kdy za ženevský klub váleli Alexander Frei, Christian Karembeu nebo Oliver Neuville, jsou nenávratně pryč. Pozici hegemona švýcarské ligy Servette přepustilo Basileji, od bankrotu v předminulé dekádě jde pozvolnými krůčky zpět nahoru. Sází přitom na týmovost, v kádru převažují bojovné typy. Taktika Servette je určitou adaptací starého dobrého „kick and rush“. Hráči klubu ve vínově červených dresech si při budování útočné pozice napomáhají nakopávanými balony ze středu hřiště i po stranách. Mají dobré hlavičkáře, takže to přináší své ovoce.

Servette využívá taktiky dopředu nakopávaných balonů

Zdroj: dailysports

Slavia je zvláště na venkovních hřištích letos nepřesvědčivá

Slavia tuto sezónu nevypadá až tak suverénně, jako v předchozích ročnících. Návrat do Evropské ligy, kde předloni sešívaní udělali obrovské úspěchy, fanoušky rozradostnil. Ale nevypadá to, že aktuální kádr může navázat na práci Stanciua, Olayinky či Zimy. Slavia před nedávnem porazila Karvinou 5:1. Tolik gólů ale v Edenu padá zřídkakdy. Jinak je Slavia v útoku spíše zmatená. A zvláště špatně hrají svěřenci Jindřicha Trpišovského venku. Zorja sahala po postupu, Pardubice o víkendu podlehly o jediný gól, Jablonec dokonce vybojoval na svém hřišti remízu.

Slavia je zvláště na venkovních hřištích letos nepřesvědčivá

Zdroj: fussballdaten

Servette Ženeva vs Slavia Praha kurzy

Bookmakeři vyměřili šance domácího týmu jako nízké, kurz je 3.54. Na remízu je kurz podobný, 3.50 a na Slavii je 2.02. Opatrnější sázkaři mohou zvolit neprohru Slavie s kurzem 1.27. Co kurzy na počet gólů? Že jich bude méně než 2.5, na to je kurz 1.91, že jich naopak bude více, tato příležitost je oceněna kurzem 1.89. Pokud věříte, že Slavia vyhraje s čistým kontem, můžete využít kurzu 3.54.

Tip redakce: Padne méně než 3.0 gólů

Nesázeli bychom na výhru Slavie, přestože samozřejmě fandit budeme. Slavia na venkovních hřištích nehraje dobře. Sešívané oloupila Zorja Luhansk i Jablonec. A Servette Ženeva je podle nás kvalitnější tým. Do Evropské ligy se dostal hlavně díky vzornému plnění taktického plánu. Slavia s takto nastavenými mužstvy může mít problémy. Nezapomeňme i na to, že v bráně chytá Ondřej Kolář, u nějž hodně záleží na tom, jaký má zrovna den. Sázíme na nižší počet branek, ale možná bychom zvážili i tip na remízu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet gólů v zápase – méně než 3.0 1.49 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie