Separ vs Majk Spirit – Fight Night Challenge


Vystoupení celebrit v boxerském ringu je v zahraničí oblíbenou záležitostí. Tento trend si nachází cestu i do Česka a Slovenska. Z tuzemských hvězd si ale mezi provazy zatím moc herců, moderátorů nebo muzikantů netroufá. Výjimkou jsou rappeři. Po Marpovi nebo Rytmusovi výzvu přijímají také slovenské hvězdy Separ a Majk Spirit. Jejich vzájemný duel ozdobí Fight Night Challenge 3. června od 18:00. Boxovat se bude v NTC Aréně v Bratislavě. Live stream si můžete buď předplatit u pořadatele akce, nebo jej sledovat na Tipsportu. Podívejte se kdo má jaké šance na vítězství dle sázkových kanceláří a jaké kurzy jsou vypsány, vše se dozvíte v tomto článku.

Separ vs Majk Spirit Fight Night Challenge

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Majk Spirit 2.62 2.67
  • Zápas: Separ vs Majk Spirit
  • Soutěž: Fight Night Challenge 2
  • Čas zápasu: 03.06.2022 18:00

Separ trénuje v Oktagon Fighting Academy v Bratislavě

Separ trénuje v Oktagon Fighting Academy v Bratislavě. Jde o ikonu slovenské hip-hopové scény, proslul zejména ve skupině DMS, která nazpívala hit Žijem svoj sen. Ještě více se u ale dařilo v sólové kariéře. Hity Zasvoe, OG nebo Nerieš sbírají na YouTube shlédnutí po milionech. Muž s občanským jménem Michael Kmeť rok bojoval s rakovinou. Rok 2020 byl kritický, během léčby se rozvedl také s manželkou. Nyní je ale zdravý a novou sílu nachází mimo jiné i v bojových sportech.

Separ trénuje v Oktagon Fighting Academy v Bratislavě

S boxem začal Separ relativně nedávno. O tom, jak je doopravdy dobrý, nemá fanoušek tak úplně představu. Podle slov samotného Separa a lidí z jeho okolí mu to jde, ale ostrý zápas například proti profesionálovi ještě k vidění nebyl. Separ trénuje s Patrikom Rajcsányim, respektovaným boxerem, který dával zpěváka do kopy zejména po fyzické stránce. Nelze se ničemu divit – rakovina člověka ničí a Separ je jedním ze šťastlivců, který s ní svedl vítězný souboj. Dalším jménem, jež se Separem spolupracuje, je z Oktagonu známý Marek Bartl. Známý bojovník MMA dal rapperovi zkušební tréninky. Zpěvák poctivě trénuje mimo období koncertů. Přišla ale zpráva, že v přípravě několikrát utrpěl zlomeninu žeber.

Separovi je 35 let a zápas proti Majku Spiritovi bude jeho boxerským debutem. Při dlouhé léčbě zákeřné rakoviny ale prokázal, že bojovnou povahu má.

Majk Spirit vyrazil v rámci přípravy na zkušenou do Thajska

Majk Spirit vyrazil v rámci přípravy na zkušenou do Thajska. Instagram pravidelně zásoboval fotkami z tréninku z profesionálního gymu Muay Thai. Podle vlastních slov ještě nikdy tak poctivě netrénoval, má za sebou údajně nejintenzivnější půlrok svého života. 38letý rapper má občanské jméno Michal Dušička. Stejně jako Separ se narodil v Bratislavě, a i on začínal původně jako člen kapely. Vystřídal formace B5 a H16, už 10 let ale vystupuje coby sólový autor. Roku 2011 získává cenu Slávika za Objav roka. Singly jako Ženy treba l´úbiť či Skúsme to v mieri mají tolik shlédnutí na YouTue, že je statisticky viděl každý Čech a Slovák alespoň jednou. Ještě úspěšnější ale byl duet I was wrong s Celeste Buckingham, jenž vidělo přes 16,5 milionů lidí.

Majk Spirit vyrazil v rámci přípravy na zkušenou do Thajska

V boxerském souboji může Majk Spirit uplatnit svoji úchvatnou výšku – měří 200 cm. Také Michal Dušička ještě nikdy nestál před bouřícím publikem v roli boxera, zatím záře reflektorů zná jen z koncertů. Separ sice vyjadřuje svoji přízeň k bojovým sportům intenzivněji, ale těžko říci, co souboj 3. června přinese. Bude se boxovat na 4×3 minuty. Sami borci nevědí, jestli půjde o taktickou bitvu, nebo o válku. Zatím se soustředí sami na sebe a na svoji fyzickou přípravu. Nepřišel ještě ani čas na obligátní pošťuchování – ostatně, Majk Spirit a Separ se hodnotí jako přátelé, kteří k sobě mají respekt.

Trenéři i sparringpartneři Majka Spirita hovoří o velkém posunu Majka Spirita za poslední měsíce. Je mu ale 38 let – v tomto věku už je tělo přece jen trochu opotřebovanější a má slabší výdrž.

Tip redakce: Vyhraje Majk Spirit

Nezávidíme bookmakerům. V tomto případě vypsali kurzy na zápas dvou mužů, jejichž síla v boxerském souboji je velkou neznámou. Vítězství Separa by bylo velkým příběhem, vzhledem k tomu, co všechno musel v posledních letech prodělat. Na druhou stranu, i když bojovými sporty tento chlapík žije, několikrát zlomené žebro v přípravě bojovníkovi moc nepřidá. Majk Spirit v rámci přípravy vyrazil do Thajska a určitě věnoval dost času také relaxaci. V předzápasových pohovorech působí velmi vyrovnaně. Velkým benefitem pro něj je fyzička. Separ ani Majk Spirit ještě nikdy naostro neboxovali. Určit, kdo z nich je favoritem, je jako určit, zda je vyšší pravděpodobnost, že padne na minci panna, nebo orel. Volíme tedy vyšší kurz, který přináší větší naději na zisk. Sázíme na Majka Spirita.

Fight Night Challenge 2 - Separ vs Majk Spirit- tiket

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Majk Spirit 2.62 2.67