Real Madrid vs Lipsko: Liga mistrů Preview a tipy na sázení


Středeční fotbalový program nabídne utkání Real Madrid vs Lipsko v rámci osmifinále Ligy mistrů. Úvodní utkání ovládli Španělé 1:0, v domácím prostředí si tak mohou postup hlídat. Zápas se odehraje 6. března od 21:00 a odvysílá jej Nova Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Real Madrid vs Lipsko: Liga mistrů Preview a tipy na sázení

  • Real Madrid o víkendu pouze remizoval 1:1 s Valencií, ligový titul má přesto pod kontrolou. Na druhou Gironu má náskok sedmi bodů, černý kůň soutěže je navíc bez formy.
  • Bílý balet se tedy může soustředit na Ligu mistrů Lipsko je na dostřel TOP 4 zaručující Ligu mistrů, z pátého místa ztrácí bod. O víkendu si zastřílel proti Bochumi, které nasázeli čtyři góly. Navíc to bylo venku, což je před utkáním v Madridu povzbuzující.
  • Kurzová nabídka jasně favorizuje domácí, na triumf Realu Madrid si lze vsadit v poměru 1.56 u Tipsportu. Hostující Lipsko a jeho výhra nad Realem je v kurzu za 5.43, remíza a tedy postup domácích je v nabídce za 4.57.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Čtyři a více rohů Lipska 1.47 1.48

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Real Madrid vs Lipsko?

Středeční utkání osmifinále Ligy mistrů nabídne konfrontaci dvou týmů se solidní formou, přičemž jednogólový náskok má domácí Real Madrid. Bitvu hostí Santiago Bernabeu, utkání se odehraje 6. března od 21:00 a živě ho vysílá Nova Sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
Liga mistrů
Termín zápasu:
6. 3. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Santiago Bernabeu
Kurzy Tipsport:
1.56 vs 5.43
Kde sledovat:
Nova Sport

Real s oporami proti venkovnímu trápení

Realu Madrid se po zranění vrátily opory Jude Bellingham s Antoniem Rudigerem, formu přesto nemá ideální. Vliv na výsledky ale může mít na první pohled jasný vývoj La ligy, zatímco v Lize mistrů budou mít hráči velkou motivaci. Lipsko navíc na Santiago Bernabeu musí vyhrát, aby se alespoň prodlužovalo. A německý celek venku vyhrál jediné z minulých pěti utkání. Kupříkladu od Stuttgartu dostal potupnou pětku.

Real Madrid vs Lipsko kurzy

V souboji španělského s německým týmem je favorit na výhru Real Madrid v kurzu na Tipsportu 1.56. Na výhru Lipska si lze vsadit za 5.43, remíza a tedy postup domácích je v nabídce za 4.57.

Tip na sázení: Handicap: Lipsko bude kopat čtyři nebo více rohů

Lipsko úvodním vzájemném zápase ukázalo, že může Realu konkurovat. Tentokrát ale hraje venku a navíc připravený už je Bellingham. Proto si myslím, že favorit i v odvetě zvítězí a zároveň nepadne mnoho branek. Od Lipska však čekám aktivitu a tedy minimálně čtyři rohy. V úvodním utkání zářil gólman Španělů Andrij Lunin, ten je ve velké formě i nyní. Maximálně pět branek, pro odvážnější maximálně tři.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Čtyři a více rohů Lipska 1.47 1.48
Real Madrid vyhraje a padnou maximálně tři góly 2.71 2.69
Real Madrid vyhraje a padne maximálně pět gólů 1.81 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie