Real Madrid vs Atlético Madrid: Superpohár preview a tipy na sázení


Středeční fotbalový program nabídne utkání Real Madrid vs Atlético Madrid v rámci semifinále španělského Superpoháru. Zápas se odehraje 10. ledna od 20:00 v Saúdské Arábii a odvysílá jej Nova Sport 3.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Real Madrid vs Atlético Madrid: Superpohár preview a tipy na sázení

  • Real Madrid je aktuálně v jednoznačně větší pohodě než soupeř, první zápas nového roku zvládl v rámci ligy vítězně a stále se spolu s Gironou drží na první příčce La ligy
  • Atlético naopak v závěru minulého roku formu ztratilo, což se potvrdilo i nyní čerstvou prohrou 3:4 s Gironou. Na první místo ztrácejí svěřenci Diega Simeoneho již deset bodů
  • Real Madrid bude v městském derby favorit, u Tipsportu si na jeho výhru v základní hrací době ze vsadit za 2.06. Atleti jsou v nabídce za 3.64, remíza a prodloužení svítí v poměru 3.52
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Real Madrid postoupí 1.58 1.59

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Real Madrid vs Atlético Madrid?

Středeční utkání semifinále španělského Superpoháru nabídne souboj dvou týmů s odlišnou formou. Utkání bude hostit KSU Stadium v Saúdské Arábii a odehraje se 19. prosince od 20:00 a vysílat živě ho bude Nova Sport 3.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Španělský Superpohár 10.1. 2024, 20:00 KSU Stadium 2.06 vs 3.64 Nova Sport 3

Real velké zápasy zvládá

Real pod Carlem Ancelottim dlouhodobě souboje s velkými týmy umí, letos porazil dvakrát Neapol v Lize mistrů, na Camp Nou zdolal Barcelonu. Atlético letos Real porazilo, avšak stalo se tak na jeho domácí půdě.

Real velké zápasy zvládá

Zdroj: managingmadrid

Atlético ztrácí své největší kouzlo

Atlético pod Diegem Simeonem bylo vždy založené na propracované obraně, čisté konto ale udrželo jen v jednom z minulých pěti zápasů. Ve třech z posledních pěti to navíc byly dvě nebo víc branek.

Atlético ztrácí své největší kouzlo

Zdroj: soccerbible

Real Madrid vs Atlético Madrid kurzy

Více než na výhru v základní hrací době dává možná smyls tipovat na výsledek včetně prodloužení a případných penalt. Finále pro Real je v nabídce za 1.58, pro červenobílé pak za pěkných 2.45 u Tipsportu.

Tip redakce: Real postoupí

Souboj dvou týmů z čela tabulky La ligy, k tomu se jedná o městské rivaly. Vše nasvědčuje velkému boji, který by měl být do posledních minut vyrovnaný. Proto si myslím, že základní hrací doba skončí nerozhodně a bude se prodlužovat. Následně věřím Realu Madrid, i díky kvalitnější lavičce náhradníků. Souběžně očekávám opatrný úvod a tedy dva až tři góly v základní hrací době.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Remíza 3.52 3.50
Real Madrid postoupí 1.58 1.57
V základní hrací době padnou dva nebo tři góly 2.04 2.04

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie