Real Madrid vs Atlético Madrid: La Liga preview a tip na sázení


Šlágr 23. kola španělské La Ligy nabídne madridské derby. Půjde o střet prvního se třetím, přičemž oba týmy dělí deset bodů. Utkání Real Madrid vs Atlético Madrid na Santiago Bernabéu začne v neděli 4. února ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 4.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Real Madrid vs Atlético Madrid: La Liga preview a tip na sázení

  • Real Madrid se opět nachází v čele tabulky, na překvapení sezony z Girony má však jen dvoubodový náskok. V domácím prostředí jsou Los Blancos téměř bezchybní
  • Atlético Madrid rovněž zažívá vydařenou sezonu, aktuálně se nachází na třetím místě. Jeho výsledky na hřištích soupeřů však ani zdaleka nejsou přesvědčivé
  • Podle sázkových kanceláří je favoritem nedělního klání Real Madrid. U Tipsportu si na jeho vítězství můžete vsadit v kurzu 1.72, na remízu v kurzu 4.08 a na výhru hostů v kurzu 4.60
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Real vyhraje 1.72 1.70

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Real Madrid vs Atlético Madrid?

Šlágr 23. kola španělské La Ligy bude ve znamení madridského derby. Pokud by Atlético toto utkání zvládlo, stále by bylo v boji o mistrovský titul. Utkání na Santiago Bernabéu začne v neděli 4. února ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 4.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
La Liga 04. 02. 2024 Santiago Bernabéu 1.72 vs 4.70 Nova Sport 4

Real opět v čele tabulky, Atlético se venku trápí

Real Madrid se momentálně se ziskem 57 bodů nachází v čele tabulky. V domácím prostředí odehráli Los Blancos deset utkání, z nichž devět dokázali vyhrát. Jediné zaváhání přišlo začátkem listopadu, když zde Vallecano dokázalo uhrát bezbrankovou remízu. Mužstvo zkušeného kouče Carla Ancelottiho se může spolehnout především na skvělou obranu. Real v dosavadním průběhu sezony inkasoval pouhých čtrnáct gólů, což je suverénně nejméně, a to i navzdory dlouhodobému zranění Thibauta Courtoise. Atlético Madrid je se ziskem 47 bodů na třetí pozici, stejný počet bodů má však i Barcelona. Výběr kouče Diega Simeoneho se však trápí na hřištích soupeřů, na výjezdech získalo z deseti zápasů jen třináct bodů.

Real Madrid vs Atlético Madrid kurzy

Pokud se chce Atlético udržet v boji o titul, potřebovalo by nedělní duel vyhrát. To však nebude jednoduchá záležitost, poslední ligovou prohru v domácím prostředí zaznamenal Real minulý rok v dubnu v zápase s Villarrealem. U Tipsportu si na vítězství Realu můžete vsadit v kurzu 1.72, na remízu v kurzu 4.08 a na výhru hostů v kurzu 4.60.

Tip na sázení: Real vyhraje

Půjde již o třetí vzájemný zápas během krátké doby. Předchozí dvě pohárová střetnutí nabídly v základní hrací době remízu, dohromady padlo čtrnáct gólů. Nyní očekávám triumf Realu, avšak s výrazně nižším počtem gólů.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Real vyhraje 1.72 1.70
Real a méně než 13.5 rohů 1.96 1.88
Real vyhraje alespoň o 2 góly 2.92 2.84

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie