RB Lipsko vs Manchester City: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Tyto dva týmy se potkávají ve třetím ročníku Ligy mistrů za sebou. Naposledy Manchester City deklasoval Lipsko poměrem 7:0, ale neméně památný je také zápas ze 7. 12. 2021, kdy Lipsko zvítězilo 2:1. Tým z bývalé Německé demokratické republiky je vůbec nevyzpytatelný, o víkendu sehrál skvělý zápas s Bayernem 2:2. Duel Lipsko vs Manchester City stojí za analýzu. Hraje se 4.10. v 21:00. Také vám nabídneme informace, kde zápas sledovat a jaké jsou kurzy.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
900Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


RB Lipsko vs Manchester City: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Lipsko v sobotu vedlo nad Bayernem Mnichov 2:0, nakonec Kane a Sané vyrovnali
  • Manchester City má ojedinělou sérii dvou proher v řadě, ztratili ve Wolverhamptonu
  • Anglický tým se těší roli favorita, bookmakeři Tipsportu vybrali kurz 1.71 oproti 4.57, které přísluší Lipsku
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Lipsko vyhraje v handicapu +1.5 1.46 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Lipsko vs Manchester City?

Podívejte se na naše highlights. Z kanálu Manchesteru City jsme vybrali první zápas letošního ročníku Ligy mistrů proti Červené Hvězdě Bělehrad. Haalanda bylo tentokrát vidět v netradiční roli hrobaře šancí, za Citizens tak museli skórovat jiní. Konkrétně Alvarez a Rodri. Zápas skončil 3:1 pro domácí City. Teď je tady těžší úkol. Duel Lipsko vs Manchester City vysílá Nova Sport 4. V Red Bull Areně zápas začíná ve středu 4. 10. 2023 od 21:00.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 4. října 2023, 21:00 Red Bull Arena, Lipsko 4.57 vs 1.71 Nova Sport 4

Tradiční chloubou Lipska je mladý, dynamický tým

Lipsko se střetává s Manchesterem City ve třetím ročníku Ligy mistrů za sebou. To svědčí mimo jiné i o tom, že tento klub už má pevné místo mezi evropskou elitou. Před 2 lety spolu týmy hrály v základní skupině, loni si Lipsko na Citizens počkalo v osmifinále LM. A připravilo mu nepříjemný start cesty za titulem, protože uhrálo nadějný výsledek 1:1. To až venku se zhroutilo – 0:7. Tradiční chloubou Lipska je mladý, dynamický tým. Věkový průměr kádru, který vede Marco Rose, je jen 26.6. V sobotu tento celek remizoval s Bayernem 2:0.

Tradiční chloubou Lipska je mladý, dynamický tým

Zdroj: getfootballnewsgermany

Guardiola se musí mračit, Citizens prohrálo dvakrát v řadě

Dvě prohry v řadě za sebou, to neznamená nic. Takovýto jev vidíme často i u těch nejlepších týmů a nikdo se nad tím nepozastavuje. Ale u Manchesteru City to přece jen trochu překvapí. Nejdříve bleděmodří prohráli v ligovém poháru s Newcastlem, pak v lize podlehli Wolves. Guardiola se musí mračit, tohle nejsou dobré zprávy před supertěžkm trojzápasem, co na City čeká. Po Lipsku, které je samo o sobě tvrdým oříškem, přijdou ligové bitvy s Arsenalem a Brightonem, což jsou obě ve formě hrající mužstva.

Guardiola se musí mračit, Citizens prohrálo dvakrát v řadě

Zdroj: ogol.com

RB Lipsko vs Manchester City kurzy

Kurz 1.71 na Manchester City, to berou tipéři jako požehnání. 98 % sázkařů dává na svůj tiket „dvojku“. Na výhru Manchesteru City tak Tipsport zřejmě přijme sázky v řádu milionů korun. Na remízu je kurz 4.19, na výhru domácích je 4.57. Jako vždy se pozornosti těší i kurzy na góly. Že jich padne více než 2.5, tomu odpovídá kurz 1.58, že každý mančaft dá aspoň po jedné brance, na to lze sázet s kurzem 1.53.

Tip redakce: Lipsko vyhraje v handicapu +1.5

Pozor na Lipsko. Je velmi silné, majitelé klubu vsadili na dlouhodobý koncept, který nese ovoce. A Lipsko je rok od roku silnější. Nejnebezpečnější je tento mladý výběr doma, kde v Lize mistrů už nasbíralo skalpy Realu MAdrid nebo právě Manchesteru City. Citizens teď nemají ideální formu a navíc zase hrají venku, už potřetí v řadě. Myslíme si, že domácí by klidně mohli uhrát body. Pro jistotu ale volíme opatrnější kurz na výhru v handicapu +1.5.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Lipsko vyhraje v handicapu +1.5 1.46 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie