Rangers vs Sparta: Evropská liga preview a tip na sázení


Sparta i Rangers mají v tabulce skupiny C shodně 4 body a musejí dohánět dvoubodové manko na první Betis. Zároveň je ale potřeba hlídat si záda, protože zatím poslední Aris Limassol má body 3. Druhý vzájemný duel tak napoví, který z týmů bude mít lepší vyhlídky na postup. Dění sledujte na ČT Sport ve čtvrtek 9. listopadu od 21:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slavia vs AS Řím: Evropská liga preview a tip na sázení

  • Rangers aktuálně zažívají povedené období, když neprohráli 6 zápasů v řadě.
  • Sparta se bude muset v Glasgow obejít bez svého kapitána Ladislava Krejčího.
  • Utkání je na programu ve čtvrtek 9. listopadu od 21:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet rohů v utkání: Více než 8,5 1.47 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Rangers vs Sparta?

Očekávaný duel Rangers vs Sparta, který trochu více poodhalí postupové šance obou týmů do jarní části Evropské ligy, můžete sledovat na kanálu ČT Sport. Program si nalaďte ve čtvrtek 9. listopadu v 21:00. Na oficiálním Youtube kanálu Sparty se můžete podívat na vyjádření trenéra Briana Priskeho po prodloužení smlouvy.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Evropská liga 9. listopadu, 21:00 Ibrox Stadium (Glasgow) 2.04 vs 3.52 ČT Sport

Rangers na vítězné vlně

Rangers přijeli k nedávnému vzájemnému duelu do Prahy jako outsider a navíc neoblíbený soupeř. V první půli za Spartou zaostávali, ale v té druhé se dokázali zlepšit a odvezli si domů cenný bod. Který může být v konečném zúčtování navíc velmi důležitý. Rangers tak pod novým koučem Philippem Clementem ještě neprohráli. Body brali už šestkrát v řadě, v tabulce domácí ligy drží bezpečně druhé místo a naposledy v ní naložili Dundee pět branek. To není pro Spartu zrovna dobrá zpráva.

Rangers na vítězné vlně

Zdroj: idowa

Dochází Spartě šťáva?

Ačkoliv výsledkově to špatné není, a co se týče postavení v tabulce domácí ligy už vůbec ne, experti si všímají, že se Sparťané zdají být trochu unavení. Možná je na vině náročný program, možná chybí Ladislav Krejčí víc, než by se čekalo. Přechod do útoku a energie ale nejsou tím, co bývaly. Přitom tyto prvky bude Sparta na Rangers potřebovat. Jejich soupeř je rozjetý a nabuzený bezgólovou remízou z prvního vzájemného duelu. A Spartě to venku v Evropské lize nejde. Naposledy na hřišti soupeře v této soutěži slavila v roce 2020.

Dochází Spartě šťáva

Zdroj: bongda.com.vn

Rangers vs Sparta kurzy

Mírným favoritem utkání jsou podle sázkové kanceláře Fortuna hráči Rangers. Na jejich výhru vypsala kurz 2.12, zatímco na hosty 3.65. Remíza má hodnotu 3.40. Pokud vzhledem k bezgólové remíze z prvního vzájemného duelu tušíte podobnou brankovou nouzi i tentokrát, nabízí se sázka na méně než 2,5 gólu v pěkném kurzu 1.95. Jestli ale naopak čekáte, že se oba týmy prosadí, zkuste tuto příležitost za 1.63.

Tip redakce: Počet rohů: více než 8,5

Hledat tip v takto vyrovnaném zápase, navíc po bezgólové remíze z prvního utkání, není jednoduché. Zvlášť, když jde oběma týmům o hodně a nedá se tak říct, s jakou taktikou který celek nastoupí. Zalíbila se nám však sázka na počet rohů. Oba týmy mají průměrnou bilanci rohů na zápas přes 5, v Praze jich naposledy bylo k vidění 10. Kurz 1.47 na alespoň 9 rohů tak bereme.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Počet rohů v utkání: Více než 8,5 1.47 1.45

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie