Polsko vs Česká republika: kvalifikace ME 2024, preview a tip na sázení


Všichni experti čekali, že na mistrovství Evropy ze skupiny E postoupí společně výběry Polska a Česka. Teď už je jasné, že to dokáže nejvýše jeden z nich. A existuje i šance, že oba favority skončí společně za branami postupu. Jak to dopadne, o tom napoví vzájemný souboj zemí, na jejichž území leží historická oblast Slezska. Polsko vs Česko je zápas, který se hraje 17. listopadu od 20:45. Připravili jsme pro něj analýzu, přehled kurzů a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Polsko vs Česká republika: kvalifikace ME 2024, preview a tip na sázení

  • Polsko zkusí naději na postup vykřesat i s Robertem Lewandowskim, který se přece jen uzdravil
  • Česko na poslední chvíli dopsalo na soupisku dvojici Zima – Čvančara, Barák ale chybí
  • Polsko je mírným favoritem s kurzem 2.49, na Čechy bookmakeři vypsali kurz 3.09
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohraje Polsko 1.40 1.39

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Polsko vs Česká republika?

Není snadné vybírat takové highlights zápasu české reprezentace, které divákovo oko potěší. Alespoň ne ze zápasů poslední doby. Nakonec jsme vybrali poslední reprezentační duel, který Šilhavého tým absolvoval. Šlo o duel s Faerskými ostrovy, který rozhodl pokutový kop Tomáše Součka. Tento gól a pak ještě nečekaný kolaps polského národního týmu s Moldavskem pravděpodobně udržel u kormidla Jaroslava Šilhavého. Kouč má možnost se odvděčit vedení v následujícím zápasu. Polsko vs Česko se hraje v pátek 17. 11. od 20:45, přímý přenos bude k dispozici na ČT Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na ME 2024 17. listopadu, 20:45 Stadion Narodowy, Varšava 2.49 vs 3.09 ČT4 Sport

Poláci mohou nasadit i hvězdného Lewandowského

Poláci jsou v ještě větší rýži než jejich jižní soused. Ve Varšavě absolvují poslední zápas kvalifikace a ani případná výhra neznamená garanci postupu. Moldavané by museli doma prohrát s Albánií a pak by tento tým musel ještě vyhrát Česku, aby to zapadalo do polské postupové tajenky. Ale Poláci hrají doma a chtějí si alespoň udobřit své frustrované fanoušky. Zřejmě jim pomůže Robert Lewandowski, který se po zranění dává dokupy. I bez něj ale mají řadu skvělých individualit – brankáře Szczęsného z Juventusu, jeho spoluhráče Milika a obránce Bednareka, Kiwiora či Casha se zkušenostmi s Premier league

Poláci mohou nasadit i hvězdného Lewandowského

Zdroj: idowa

Barák se reprezentačnímu kouči omluvil, v kádru ale stále chybí

Asi můžeme věřit zkazkám, že uvnitř české reprezentace nejsou po lidské stránce problémy. Flegmatický kouč Šilhavý málokdy zvýší hlas a se svými oblíbenci Součkem, Coufalem, Králem a dalšími vychází dobře. Kritiku vůči reprezentačnímu kouči z fotbalistů vznese málokdo. Antonín Barák byl jednou z výjimek, a tak už v národním týmu nefiguruje. Nedávno se ale omluvil, a tak uvidíme, zdali to na věci něco změní. Dobrá nálada uvnitř týmu ale někdy neznamená automaticky kvalitní fotbalovou prezentaci. Český tým hraje stereotypně, soupeři jeho kombinace snadno čtou. Albánie vyhrála naprosto zaslouženě.

Barák se reprezentačnímu kouči omluvil, v kádru ale stále chybí

Zdroj: bljesak

Polsko vs Česká republika kurzy

Při prohlížení kurzů jsme zamířili do nabídek Tipsportu, Chance či Betana. Ale je možné si otevřít účet i u jiných sázkových kanceláří. Třeba u Fortuny, kde můžeme posloužit Fortuna promo kódem. Mírným favoritem jsou domácí Poláci s kurzem 2.50. Opatrnější sázkaři mohou zvolit variantu neprohru domácích, která je oceněna kurzem 1.40. Na remízu je 3.11, na neprohru hostí je 1.57 a na vítězství Součka a spol. je 3.10. Kdo myslí, že remízou skončí už první poločas, ten může zkusit kurz 2.03. Na počet gólů vyšší než 2.5 je kurz 2.23.

Tip redakce: neprohraje Polsko

Viděli jsme vystoupení Poláků v posledních zápasech. Je nám jich tak trochu líto – Poláci jsou fotbalově vyspělí, individuální kvalita je v porovnání s takovým Moldavskem na jejich straně. Ale jejich hře chybí jasný systém, navíc jsou Poláci možná vývojem v kvalifikaci tak deprimovaní, že na hřišti působí nesebevědomě. Přesto jim proti Čechům na vlastním stadionu věříme. Zvláště když nastoupí Lewandowski – to je silný psychologický faktor. Budeme ale rádi, když se s naší sázkou spleteme.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohraje Polsko 1.40 1.39

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie