Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators: NHL preview a tipy na sázení


V úterý je na programu NHL 8 utkání. Jedním z nich bude i mezikonferenční duel z opačných pozic v tabulce. Konkrétně se jedná o zápas Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators, který se odehraje 16. dubna v 01:00 a sledovat jej můžete na Tipsport TV.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators: NHL preview a tipy na sázení

  • Pittsburgh se domácí porážkou s Bostonem propadl opět mimo pozice play off a do tohoto duelu musí dát naprosto vše. Porážka může mít fatální důsledky v podobě neúčasti v play off
  • Nashville mají play off již dávno jisté. Nyní jsou na 6. místě v Západní konferenci. A můžou se již plně soustředit na svého soupeře v paly off
  • Na vítězství Pittsburghu vypsal Tipsort kurz 2.30, na remízu 3.85 a na Nashville 2.74
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Pittsburgh vyhraje 2.30 2.30

Kde sledovat utkání Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators?

V rámci konferenčního souboje týmů z opačných pozic v tabulce proběhne v PPG Paints Areně utkání 16. dubna v 01:00 a sledovat jej můžete na kanálu Tipsport TV.

Informace k zápasu
Soutěž:
NHL
Termín zápasu:
16. dubna 2024, 01:00
Místo zápasu:
PPG Paints Arena
Kurzy Tipsport:
2.30 vs 2.74
Kde sledovat:
Tipsport TV

Pittsburgh musí zvítězit

Pittsburg Penguins hrají stejn jako Washington existenční zápas. Nesmí si již dovolit ztratit body ja´ko v posledním utkání proti Bostonu. V minulém duelu Pittsburgh ukončili sérii 10 zápasů ve kterých dokázal bodovat a hned to stálo tým pokles až na 11. příčku v konferenci. Dnes mají Penguins na domácím ledě šanci na reparát. Ovšem Predators vykazují poměrně konstantní formu a Penguins budou muset mít skvělou obranu a udeřit z protiútoků. Střelecká aktivita bude opět spočívat na kapitánovi Crosbym.

Predators mohou Penguins ukončit sezonu

Dle vzájemných zápasů se Nashvillu zase až tolik nedaří proti Pittsburghu. Ovšem tento celek je v letošní sezoně nevyzpytatelný. Dá se očekávat, že domácí celek se pohrne do útoku, jelikož hraje existenční zápas. Ovšem na straně Nashvillu může udeřit Filip Forsberg. Pokud Juuse Saros bude zase neprůstřelný mají Penguins po sezoně.

Pittsburgh Penguins vs Nashville Predators kurzy

Sázkové kanceláře mírně favorizují domácí celek. Je to dáno tím, že Pittsburgh hraje o vše a na svém ledě proti Predators umí. Na vítězství domácího celku vypsal Tisport kurz 2.30.

Tip na sázení – Jevgenij Malkin dá branku

Na straně Penguins se po odchodu Jake Guetzela stará o brankovou produktivitu týmu především dvojice hráčů Sidney Crosby a Jevgenij Malkin. A právě Malkin by se mohl v tomto duelu střelecky prosadit, nebezpečný je zejména v přesilové hře a moc dobře ví, že jeho celek musí dnes zvítězit. Na to, že tento Ruský hráč bude skórovat vypsal Tipsport kurz 3.20.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Pittsburgh vyhraje 2.30 2.30
Jevgenij Malkin dá branku 3.20 3.20
Padne více než 5,5 branek 1.68 1.68