Pegula vs Vondroušová: Wimbledon 2023 preview a tip na výsledek


Už v osmifinále bylo jisté, že mezi 8 nejlepších postoupí některá česká tenistka. Los totiž dohromady svedl Markétu Vondroušovou a Marii Bouzkovou. Nakonec uspěla favoritka, tedy rodačka ze Sokolova Vondroušová. Ale natrápila se. Bouzková byla první, kdo jí na turnaji vzal set. Teď stříbrná medailistka z olympijských her v Tokiu vyzve turnajovou čtyřku. Pokud Vondroušová 11. 7. vyhraje, utká se v semifinále zřejmě se světovou jedničkou Świątekovou.

Pegula - Vondroušová: Wimbledon 2023 preview a tip na výsledek

  • Jessica Pegula na to, že je nasazená čtyřka, na grandslamech zrovna neválí – maximem je čtvrtfinále
  • Vondroušová je na žebříčku WTA řazena až na 42. místě, bude proto v roli outsiderky
  • Na Američanku Tipsport vypsal kurz 1.71, česká reprezentantka má kurz na výhru 2.27
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Markéta Vondroušová 2.27 2.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Pegula – Vondroušová
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 11. července 2023, 12:00
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Pegula – Vondroušová?

Populární youtuber Janek Rubeš si s Markétou Vondroušovou zapinkal na tomto videu. Ale pokud vás zajímá živý přenos zdarma z Wimbledonu, podívat se musíte jinde. Konkrétně na TV Tipsport, který zprostředkuje klientům live stream zdarma v úterý 11. 7. 2023 od 12:00. Česká televize dává přednost Tour de France, takže na ČT Sport zřejmě přenos tohoto zápasu neuvidíte. Připomeňme, že český tenis má šanci mít v semifinále dvě tenistky – pokud tedy uspěje Markéta Vondroušová a zároveň také Petra Kvitová proti Ons Jabeur.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 11. července 2023, 12:00 All England Club (Londýn) 1.71 vs 2.27 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Pegula nikdy nevyhrála grand slam

Že je Jessica Pegula světovou čtyřkou, to bude možná pro ty, co dlouho neviděli žebříček WTA, překvapením. Pod ní jsou daleko výraznější tenistky – Jabeurová, Sakkariová či Kudermetová. To, že Pegula není tak známá, je podmíněno skutečností, že nikdy nevyhrála žádný grand slam. Ani k tomu neměla blízko. Na všech čtyřech podnicích shodně má maximum čtvrtfinále. Ve svých 29 letech už se řadí k veteránkám, v top 15 je starší než ona už pouze Petra Kvitová. Ale zdá se, že Pegula se dostává do formy až poslední dobou. Do první desítky proklouzla až loni, kdy získala svůj první titul v Guadalajaře.

Pegula nikdy nevyhrála grand slam

Zdroj: dsguruji

Vondroušová měla těžší los než její americká soupeřka

Vondroušová měla těžší los než její americká soupeřka. Logicky, protože pokud jste nasazení jako 42., pavouk vám bude předhazovat vždy kvalitní soupeře. Rodačka ze Sokolova porazila dvě hráčky TOP dvacítky – Kudermetovou a Vekićovou. Ještě více jí ale dala zabrat dvaatřicítka Marie Bouzková, která ovládla první set 6:2. Pak ale Vondroušová našla recept na obrannou hru soupeřky a zápas zvládla. Vondroušové některé turnaje sednou, jiné zase ne. V Londýně to vypadá na první případ. Je klidná, na každý zápas přichází takticky skvěle připravená, reaguje na hru soupeřky a mění rytmus hry.

Vondroušová měla těžší los než její americká soupeřka

Zdroj: diretta

Kurzy Pegula vs Vondroušová

Na Američanku je vypsán kurz 1.71, na hráčku s tetováním na obou pažích je kurz 2.27. Někteří sázkaři vybírají kombinované příležitosti. Třeba to, že vyhraje Pegula a bude odehráno více než 16.5 gamů v zápasu. Kurz na tuto příležitost je 1.83, ovšem sázkař musí doufat, že zápas skončí 6:3 a 6:2 pro americkou tenistku, případně že duel bude ještě vyrovnanější. Pokud by Pegula dala Vondroušové dva kanáry, sázka úspěšná není.

Tip redakce: Vyhraje Markéta Vondroušová

V tomto případě budeme věřit outsiderovi. Pegula má 29 let, ale v atmosféře čtvrtfinále grandslamového turnaje nikdy neobstála. Vondroušová už ano, na French Open 2017 postoupila do finále. Poslední dobou vypadá, že se zase dostává do staré formy. Na turnaji celkem snadno porazila mnohem výše nasazené soupeřky. Vondroušová vypadá, že je v psychické pohodě. Klidně by to mohlo proti Američance vyjít, při tomto kurzu to na Vondroušovou rádi vsadíme. Pegula už se nejednou proti kvalitní soupeřce v důležitý okamžik sesypala.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Markéta Vondroušová 2.27 2.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wtatennis, fortuna, wikipedie, tipsport, betano