Pardubice vs České Budějovice: Fortuna liga Preview a tipy na sázení


Nedělní fotbalový program nabídne utkání Pardubice vs České Budějovice v rámci druhého kola nadstavby Fortuna ligy. Oba týmy udělaly minulé kolo velký krok k záchraně. Zápas se odehraje 12. května od 15:00 a odvysílá jej O2 TV Sport.

Pardubice vs České Budějovice: Fortuna liga preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Pardubice minulé kolo doma porazily Zlín, čímž zvýšily náskok na pásmo baráže na čtyři body. Přímý sestup je vzdálen šest bodů, na ten to tedy nevypadá. I baráž by ale s ohledem na náskok byla zklamaní
  • České Budějovice doma zvládly náročné utkání s Bohemians, čímž se dostaly z poslední příčky. Na přímý sestup má tým náskok dvou bodů, naopak na záchranu bez baráže ztrácí čtyři body. Primární cíl je pro Jihočechy právě baráž
  • Pardubice jsou v domácím prostředí favorit, vsadit na ně lze v kurzu 2.05 u Tipsportu. Hosté z jihu Čech by na tiketu svítili v kurzu 3.52, bod pro oba, který by asi zároveň obě mužstva brala, lze vsadit za 3.67
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.80 1.81 1.81

Kde sledovat zápas Pardubice vs České Budějovice?

Nedělní utkání druhého kola nadstavby Fortuna ligy nabídne konfrontaci dvou týmů z podobných pater tabulky. Konkrétně ze spodní skupiny. Bitvu bude hostit CFIG Arena, utkání se odehraje 12. května od 15:00 a vysílat živě ho bude O2 TV Sport a sázkové kanceláře Tipsport, Fortuna a Chance.

Informace k zápasu
Soutěž:
Fortuna liga
Termín zápasu:
12. 5. 2024, 15:00
Místo zápasu:
CFIG Arena
Kurzy Tipsport:
2.05 vs 3.52
Kde sledovat:
TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV, O2 TV Sport

Domácí krize proti venkovní

Pardubice jsou paradoxně doma na novém stadionu zatím slabší než venku. Minule ale urvaly důležitou výhru, která jim dost možná zajistí záchranu. Radoslav Kováč může v neděli pracovat i s myšlenkou, že mu stačí remíza.

České Budějovice jsou venku nejslabší z celé ligy. Všechny důležité body urvaly doma, koneckonců i posledně s Bohemians. Venku nedokázaly vyhrát jediné z 15 utkání od startu ročníku, což je opravdu tristní bilance.

Pardubice vs České Budějovice kurzy

Pardubice jsou navzdory domácí bilanci favorit, na kurzu by jejich triumf svítil za 2.05. Hosté z Českých Budějovic jsou v nabídce v kurzu 3.52, nejméně pravděpodobná je dle sázkových kanceláří remíza za 3.67.

Tip na sázení – Remíza o poločase nebo na konci zápasu

Jak zmiňuji výše, oba týmy by mohly být v neděli spokojené i s remízou. Proto si myslím, že to bude nerozhodně minimálně po poločase, ale krásný kurz je i na celkovou remízu. Nelze však zároveň přehlížet celosezonní venkovní trápení Českých Budějovic, které není pouze o výsledcích. Venku je mnohem děravější obrana, proto to vidím na triumf domácích minimálně v jednom poločase.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano Kurz Fortuna
Remíza 3.35 3.33 3.28
Remíza o poločase nebo na konci zápasu 1.80 1.81 1.81
Pardubice vyhrají alespoň jeden poločas 1.54 1.52 1.53