Norsko vs Česko: Přípravný zápas preview a tipy na sázení


V pátek v podvečer se fanoušci dočkají přípravného utkání Norsko vs Česko. Zatímco pro Čechy se jedná o poslední vyzkoušení hráčů před mistrovství Evropy, domácí se na turnaj nedostali. Zápas se hraje 22. března v 18:00 a sledovat jej můžete na ČT 2.

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Norsko vs Česko: Přípravný zápas preview a tipy na sázení

  • Norsko skončilo ve skupině v konkurenci Španělska a Skotska třetí. Na ME si tím pádem nezahraje
  • Česko skončilo druhé za Albánií a nový trenér Ivan Hašek dal šanci několika novým hráčům, kteří zabojují o účast na závěrečném turnaji
  • Norsko je díky domácímu prostředí favoritem v kurzu 2.01 u Tipsportu. Na remízu si můžete vsadit za 3.49, na výhru Čechů poté v kurzu 3.86
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Česko vyhraje 3.86 2.75

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Norsko vs Česko?

Přípravný zápas Norska s Českou republikou by nám měl nabídnout atraktivní fotbal, ve kterém budou chtít oba týmy otestovat své schopnosti. Utkání na Ullevaal Stadion je na programu 22. března od 18:00 a sledovat jej můžete skrze ČT 2.

Informace k zápasu
Soutěž:
Přípravný zápas
Termín zápasu:
22. 3. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Ullevaal Stadion
Kurzy Tipsport:
2.01 vs 3.86
Kde sledovat:
ČT 2

Norsko v kvalifikaci neuspělo

Norsko šlo do kvalifikace s cílem uhrát postupovou příčku. Konkurenci mělo náročnou, a to Španělsko, Skotsko, stále zlepšující se Gruzii a k tomu Kypr. Nakonec z toho byla třetí příčka a konec nadějí. Erling Haaland a spol tedy budou muset sledovat mistrovství ze svých obýváků.

Česko a jeho první představení pod trenérem Haškem

Češi se na EURO probojovali z druhé příčky, i když v závěru měli pořádně namále. V týmu nakonec skončil trenér Jaroslav Šilhavý a tým do prvního utkání povede Ivan Hašek. Ten pozval několik nováčků a bude chtít vyzkoušet, kteří na to mají. Z jejich strany tedy nemůžeme čekat žádné vypuštění.

Norsko vs Česko kurzy

Favoritem zápasu je Norsko, možná právě kvůli Haalandovi, který sice střílí gól za gólem v Premier League, ale v reprezentační pauze by si zřejmě raději odpočinul směrem k důležitějším zápasům. Lákavé kurzy jsou spíše na nahecované Česko, zejména na počet vstřelených branek. Třeba taková výhra v handicapu -1.5 v kurzu 8.31.

Tip na sázení: Česko vyhraje

Češi se budou chtít pod novým trenérem ukázat a nemělo by dojít na nudný fotbal, na který jsme byli mnohdy zvyklí. Právě proto volíme sázku na výhru družiny Ivana Haška, jelikož Norsko v poslední době nevypadá jako tým, ale spíše soubor individualistů.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Česko vyhraje 3.86 2.75
Česko více než 0,5 gólu 1.41 1.44
Více gólů ve 2. poločasu 2.07 1.98

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie