Norsko vs Česko: MS U20 v hokeji, preview a tip na sázení


První zápas mistrovství světa v hokeji juniorů se českým hráčům hrubě nepovedl, Slovákům podlehli vysoko 2:6. V druhém zápasu jsou už body povinností. Soupeřem je výběr Norska, jasný outsider skupiny. V případě porážky by už situace byla opravdu kritická. Češi opět nastoupí se svými hvězdami, Kulichem, Šalé či Šapovalivem. Zápas Norsko vs Česko začíná 27. 12. 2023 od 17:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Slovensko vs Česko: MS v hokeji U20, preview a tip na sázení

  • Pro Norsko se jedná o druhý zápas na mistrovství světa v hokeji, s USA bojovalo statečně
  • Češi proti Slovákům dopustili na nekázeň, nejistotu a hrubé chyby v obraně
  • Na výběr Norska je vypsán kurz 16.20, Čechům i přes včerejší trapas bookmakeři věří – kurz je 1.08
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Norsko vstřelí více než 0.5 gólů 1.21 1.21

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Norsko vs Česko?

V posledních letech na všech úrovních reprezentačního hokeje pozorovali zlepšení obránců, tento zápas potvrzení tohoto trendu nepřinesl. Zatímco na Slováky byly jen lehce menší kurzy, Norové jsou v pozici jasných outsiderů. Uvidíme, co zápas přinese. Hraje se ve středu 27. 12. 2023 od 17:00 a zápas vysílá ČT4 Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
MS v hokeji U20 27. prosince 2023, 17:00 Frölundaborg, Gothenburg, Švédsko 16.20 vs 1.08 ČT4 Sport

Norové disponují solidním útokem, ale slabou obranou

Norsko je nováčkem na mistrovství světa v hokeji, nahradilo letos Rakousko, které bylo loni nejslabším týmem. Norští junioři jsou velkou neznámou, do seniorského týmu vstupuje jen minimum mladých hráčů, už léta jezdí na mistrovství světa více méně stejný tým. O výběru do 20 let jdou zprávy, že má poměrně slušný útok, ale mizernou obranu. V přípravě dostali Norové od Lotyšska, což by teoreticky měl být tým srovnatelných kvalit, naloženo 2:6. První zápas proti USA se ale Norům docela povedl. Spojené státy seveřané trápili.

Norové disponují solidním útokem, ale slabou obranou

Zdroj: hockey.no

Češi proti Slovákům propadali na všech frontách

Češi mají prvním zápase o čem přemýšlet. Kdyby se jim mělo vystavovat za jejich práci proti Slovákům vysvědčení, hemžilo by se to na něm samými čtyřkami a pětkami. Nedostatečné by padaly za disciplínu (Češi byli vyloučeni 9x), dále za chyby v obraně a za nedostatek sebevědomí. Jako by se Slováků báli. Duel s Norskem bude nesmírně důležitý. Češi si potřebují dokázat, že hokej hrát umějí. Jestli je Norové potrápí nebo nedejbože jim seberou body, pak to bude už s výběrem trenéra Augusty dost nahnuté. Zbývají totiž už jen duely proti velice silným Američanům a Švýcarům.

Češi proti Slovákům propadali na všech frontách

Zdroj: tsn.ca

Norsko vs Česko kurzy

Podporujeme tipéry, kteří mají chuť vsadit drobný peníz na tento zápas. Případný výdělek jistě potěší. Pokud nevíte, kde sázet, možná vaše rozhodování zjednoduší naše nabídka. Máme pro vás Fortuna promo kód. A jak je to s kurzy? Na Norsko je vysokých 16.20, zatímco na Čechy je 1.08. Takto nízký kurz se snad ani nevyplatí sázet. Na remízu je vypsáno 13.70. Co se týče celkového počtu gólů, pokud myslíte, že jich bude méně než 5.5, sázejte s kurzem 2.66. Pokud více než 5.5, kurz je 1.41.

Tip redakce: Norsko vstřelí více než 0.5 gólů

Kurz na výhru Čechů nedoporučujeme zkoušet, žádný velký zisk to nepřináší. Zato vidíme nadějně skutečnost, že Norové vstřelí gól, či dokonce dva. Seveřané mají dobrý útok, ostatně i při posledním vzájemném měření sil českého brankáře překonali. Češi se zatím prezentují naopak mizernou obranou. Slováci si dělali, co chtěli. Pořád platí, že Češi jsou favoritem a věříme, že Kulich, Šalé a spol. nedopustí výhru outsidera. Ale na dílčí norské gólové úspěchy si vsadíme.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Norsko vstřelí více než 0.5 gólů 1.21 1.21

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie