Newcastle vs Manchester City: Premier League preview a tipy na sázení


Sobotní fotbalový program nabídne utkání Newcastle vs Manchester City v rámci Premier League. Forma i kvalita hraje aktuálně pro hosty, kteří mají po zranění zpátky Kevina de Bruyna. Zápas se odehraje 13. ledna od 18:30 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Newcastle vs Manchester City: Premier League preview a tipy na sázení

  • Newcastle rozjel sezónu velmi dobře, v posledních týdnech ho ale kosí zranění a úzký kádr. Krátká pauza Magpies vyloženě prospěla, nyní mohou na favorita vlétnout plní sil
  • Manchester City se zjevně dostal z výsledkové krize, v týdnu navíc v rámci FA Cupu poprvé po zranění naskočil Kevin de Bruyne. Okamžitě si připsal asistenci
  • Sázkové kanceláře možná až překvapivě věří Newcastlu, na triumf hostí si lze vsadit v poměru 1.57. Domácí jsou v nabídce na úrovni 5.46, dělba bodů je pak v kurzu 4.43
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Manchester City vyhraje a padnou alespoň dva góly 1.81 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Newcastle vs Manchester City?

Sobotní utkání 21. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů s rozdílnými ambicemi. Aktuální forma i kvalita hraje jasně pro hosty, kteří v Premier League útočí na obhajobu titulu. Bitvu bude hostit St. James’s Park, utkání se odehraje 13. ledna od 18:30 a vysílat živě ho bude Canal+ Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier League 13. 1. 2024, 18:30 St. James’s Park 5.46 vs 1.57 Canal+ Sport

Kouzlo St. James’s Parku slábne, navíc se vrací hvězdy Citizens

Od příchodu Eddieho Howa je z domácího stadionu pevnost. Loni zde Manchester pouze remizoval, letos zde prohrál třeba Arsenal nebo PSG. Z minulých tří domácích zápasů na druhou stranu hned dvě prohry.

Hodně rozebíraný návrat de Bruyneho je fajn, podobně důležité je však uzdravení Jeremyho Dokua. Belgický rychlík nabízí jako jediný hráč Manchesteru přímočarost, ve spolupráci s de Bruyneho přihrávkou to bude smrtící kombinace.

Newcastle vs Manchester City kurzy

Zkusit štěstí na domácí se jeví jako zajímavá zkouška v poměru 5.46 u Tipsportu. Remíza, která se v St. James’s Parku zrodila loni, je v nabídce za 4.43, rozjetý Manchester City by na tiketu svítil za poměrně pěkných 1.57.

Tip redakce: Manchester City vyhraje a padnou alespoň dva góly

Dvě velké opory hostí jsou zpět, v Newcastlu se pravděpodobně mohou těšit na gólový zápas. Domácí budou podle mě čtvrthodinu odolávat, pak ale poleví a inkasují. Přesto si myslím, že i Magpies skórují, vždyť na Anfieldu udeřili dva týdny zpět hned dvakrát, přičemž mnoho šancí neměli. Defenziva však tak silná jako loni není, což bude proti Citizens ještě větší problém než obvykle.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
První gól padne mezi 16. a 30. minutou 3.60 3.63
Newcastle skóruje 1.45 2.44
Manchester City vyhraje a padnou alespoň dva góly 1.81 1.81

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie