Newcastle vs AC Milán: Liga mistrů preview a tipy na sázení


Středeční fotbalový program nabídne utkání Newcastle vs AC Milán v rámci nabitého programu skupinové fáze Ligy mistrů. Oba týmy potřebují k postupu vyhrát, zároveň musejí doufat v neprohru Dortmundu doma s PSG. Zápas se odehraje ve středu 13. prosince od 21:00 a odvysílá jej Nova Sport 4.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Newcastle vs AC Milán: Liga mistrů preview a tipy na sázení

  • Newcastle mohl mít postup ve svých rukou, v závěru dva týdny starého zápasu s PSG ale inkasoval z penalty po velmi sporné ruce na konečných 1:1. Pařížský gigant tak zůstal v tabulce před Magpies
  • AC poměrně překvapivě po triumfu nad PSG následně doma padlo s Dortmundem. Tím soupeři zajistilo postup do play-off, zároveň si zkomplikovalo cestu za postupem. K němu potřebuje porazit Newcastle a doufat v prohru PSG v Dortmundu
  • Newcastlu se vzhledem k aktuální síle atmosféry St. James´s Parku věří v kurzu 1.89 u Tipsportu, na outsidera AC Milán je krásný kurz 4.03. Dělba bodů a tudíž třetí místo skupiny pro Newcastlu je v nabídce za 3.77
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohra AC Milán 1.97 1.96

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Newcastle vs AC Milán?

Úterní utkání posledního šestého kola Ligy mistrů nabídne konfrontaci dvou týmů, ze kterých s jistotou jednoho neuvidíme na jaře v evropských pohárech. Bitvu bude hostit St. James´s Park, utkání se odehraje 13. prosince od 21:00 a vysílat živě ho bude Nova Sport 4. V případě výhry mohou oba týmy i postoupit, musejí však čekat na výsledek druhého utkání skupiny.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 13. 12. 2023, 21:00 St. James´s Park 1,89 vs 4,03 Nova Sport 3

Newcastle dohání početná marodka

Newcastle i v této sezóně působí rozjetě, nabitý program je ale velký problém. Eddie Howe je nucen kvůli četným zraněním hrát dvakrát týdně s téměř totožnou sestavou, v uplynulém týdnu Magpies prohráli v lize 0:3 a 1:4. Doma jsou každopádně mnohem silnější, tento faktor může hrát pro ně.

Newcastle dohání početná marodka

Zdroj: finnola

AC Milán má na co navazovat

AC Milán loni došel až do semifinále soutěže, zkušenosti rozhodně hrají pro něj. V Serii A si vede slušně, ze třetího místa má čtyřbodový náskok na páté místo, které již nezaručuje Ligu mistrů. K postupu do play-off musí každopádně vyhrát a doufat ve výhru Dortmundu nad PSG. Reálnější cíl je tak třetí místo a Evropská liga.

AC Milán má na co navazovat

Zdroj: vesti

Newcastle vs AC Milán kurzy

Newcastle je možná až překvapivě velký favorit, zvláště s přihlédnutím na zjevnou únavu v minulých dvou kolech. Vsadit si na něj u Tipsportu lize v kurzu 1.89, zatímco Milánští jsou v poměru 4.03 a remíza na úrovni 3.78.

Tip redakce: AC Milán neprohraje

Za normálních okolností bych při domácí síle Newcastlu favorizoval Magpies, základní sestava je ale po silové stránce na dně. Howe nemá kam sáhnout, nedivil bych se, kdyby domácí hráli na remízu, která jim zaručí jaro v Evropské lize. Doporučil bych vsadit na gól AC Milán, defenziva Newcastlu a především Kieran Trippier hoří jako papír. Dále neprohra AC, pro větší troufalce dokonce tipuji přímou remízu.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohra AC Milán 1.97 1.96

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie