Neapol vs Frankfurt – Liga mistrů preview a tip na sázení


Takhle dobře Neapol nehrála od doby, co za ni nastupoval Maradona. Přes 30 let čekají Gli Azzurri na ligový titul a letos se to pravděpodobně podaří. Nic na tom nemění ani fakt, že na začátku března Neapol doma prohrála s Laziem. Náskok na čele tabulky zůstává i tak nedostižných 15 bodů. Špatně to s tímto klubem nevypadá ani v Lize mistrů. Z Německa si z prvního zápasu osmifinále dovezl výhru 2:0. V odvetě Neapol vs Frankfurt, která začíná 15. 3. 2023 od 21:00, mohou svěřenci Olivera Glasnera jen věřit v zázrak.

Neapol vs Frankfurt – Liga mistrů preview a tip na sázení

  • Proti Laziu si Neapol připsala teprve druhou ligovou prohru v roce 2023
  • Frankfurt bude postrádat útočníka Kolo Muaniho, který dostal červenou kartu
  • 99 % sázejících na Tipsportu věří domácímu klubu, kurz na jeho vítězství je 1.50
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Neapol 1.50 1.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Neapol vs Frankfurt
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 15. 3. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Neapol vs Frankfurt

Mnozí fanoušci dají ve středu 15. 3. 2023 od 21:00 přednost zápasu Realu Madrid s Liverpoolem. Možná ale bude nakonec zajímavější souboj útočně laděné Neapole s Frankfurtem. Kdo jej bude chtít sledovat, ten ať si zapne živý přenos na Nova Sport4. Na Tipsportu, Chance, na Betanu či na Fortuně lze uzavírat sázky live.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 15. 3. 2023 od 21:00 Stadion Diega Armanda Maradony, Neapol 1.50 vs 6.45 Nova Sport4

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Titul v italské lize je skoro jistý

Titul v italské lize je skoro jistý, teď může Neapol zaměřit svou pozornost hlavně na Ligu mistrů. Italský fotbal by zde nějaký ten úspěch potřeboval. Za posledních 10 let hrál finále pouze Juventus, který podlehl Realu. Serie A ztrácí kredit, a možná právě Neapol může být týmem, který jí ho zase vrátí. Už jen proto, že Neapol vyvrací stereotyp, že v Itálii se hraje jen na obranu. Už teď mají svěřenci kouče Spallettiho na kontě více vstřelených gólů, než Neapol po sezóně 1989-90, kdy za ni hrál Maradona a kdy klub z jihu Itálie vyhrál titul.

Titul v italské lize je skoro jistý

Zdroj foto: worldfootball.net

Frankfurt skončil v loňském ročníku Bundesligy až jedenáctý

Frankfurt skončil v loňském ročníku Bundesligy až jedenáctý. Přesto se do Ligy mistrů dostal – díky divoké kartě, která přísluší vítězi Evropské ligy. Frankfurt nadále přesvědčuje, že i když mu to doma v Německu tak moc nejde, nejlepším evropským týmům se může rovnat. Ve skupině skončil jen bod za Tottenhamem na druhém místě. Ovšem po prvním zápase s Neapolí je zřejmé, že svěřence kouče Glasnera udrží v milionářské lize jen zázrak.

Frankfurt skončil v loňském ročníku Bundesligy až jedenáctý

Zdroj foto: sillyseason

Neapol Frankfurt přejížděla

Červená karta bývá často považována za rozhodující okamžik zápasu. V prvním duelu Frankfurtu s Neapolí ji dostal v 60. minutě domácí Kolo Muani. Ale ten nejdůležitější moment to asi nebyl. Neapol už předtím Frankfurt přejížděla, brankou Osimhena vedla. Po oslabení soupeře to pak měla jen o něco lehčí. Však také Di Lorenzo zvýšil pohodlně na 2:0 a pak už jen hosté trpělivě kontrolovali skóre až do konce.

Neapol vs Frankfurt kurzy

Kurz 1.50 na domácí jasně svědčí o tom, kdo je favorit. Jenže ve srovnání například s Manchesterem City, na něž proti Lipsku bookmakeři vypsali kurz 1.37, je tento kurz ještě stále celkem výhodný. Však také Tipsport zaznamenal už přes 1,6 milionu korun sázek na Neapol. Na hosty v kurz 6.35 nesází skoro nikdo. Také sázky na remízu při kurzu 4.22 jsou minimální. Tipéry zajímá i možnost vsazení na Neapol s handicapem – třeba handicap -1.5 je ohodnocen kurzem 2.47.

Tip redakce: Vyhraje Neapol

V prvním zápase hrál Frankfurt doma, což je většinou bráno jako výhoda. Ale domácí popoháněni svým tradičně vynikajícím publikem nedostali od Neapole čuchnout. Držení míče bylo 70 % pro Neapol, hosté vystřelili celkem 18x, z toho 10x na bránu. Naproti tomu domácím se vešla mezi tři tyče jen jedna střela, kterou pohodlně zlikvidoval brankář Meret. Zkrátka jasná dominance, na kterou může Neapol navázat i v domácím utkání. Tento klub ví, že jeho největší silou je útok, není proto důvod se zatahovat do obrany. Čekáme, že domácí potěší své publikum ještě nějakou povedenou trefou cestou do čtvrtfinále.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Neapol 1.50 1.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna