Neapol vs Barcelona: Liga mistrů preview a tipy na sázení


Ve středu večer se odehrají poslední dva zápasy úvodního kola osmifinále Ligy mistrů. Jedním z nich bude souboj Neapol vs Barcelona, v němž plní roli papírového favorita katalánský celek. Zápas začne ve středu 21. února ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 3.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Neapol vs Barcelona: Liga mistrů preview a tipy na sázení

  • Barcelona neprohrála ani jeden z posledních 6 vzájemných duelů
  • V posledních 4 vzájemných zápasech vstřelily oba týmy vždy minimálně jednu branku
  • Na vítězství domácích si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 2.91, na remízu v kurzu 3.58 a na triumf hostující celku se nabízí kurz 2.48
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Oba dají gól 1.64 1.62

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Neapol vs Barcelona?

V posledních letech se oba soupeři potkávali velmi často. V posledních dvou případech však z dvojzápasu vyšla vždy lépe Barcelona. To se bude snažit Neapol nyní zvrátit. Zápas začne ve středu 21. února ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Nova Sport 3.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 21. 02. 2024 Stadio Diego Armando Maradona 2.91 vs 2.48 Nova Sport 3

Stagnující Neapol vs nepřesvědčivá Barcelona

Neapol po ohromném úspěchu v Serii A, kterou v minulém ročníku ovládla, ztratila formu a plácá se ve středu tabulky. V posledních týdnech se ovšem střetla s Interem, AC a Laziem. Italský celek sice vybojoval pouhý bod za bezbrankovou remízu s Římany, ale oba milánské týmy se dokázaly prosadit pouze jednou. To Barcelona se sice drží v popředí španělské ligy, ovšem problémů má až nad hlavu a rozhodně to nevypadá na nějaký velký úspěch. V posledních 4 ligových kolech sice vybojovali Katalánci 10 bodů, ovšem bavíme se tu o slabých soupeřích. Když se Barcelona potkala s Villarrealem nebo Bilbaem, tak z toho byly divoké přestřelky, během nichž padlo 14 gólů a katalánský celek z tohoto dvojzápasu nevybojoval ani bod. Kurzy, které vypsaly sázkové kanceláře, tak pouze reflektují realitu španělského giganta.

Neapol vs Barcelona kurzy

Papírovým favoritem na postup mezi osm nejlepších týmů je celek ze Španělska. Na vítězství domácích si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 2.91, na remízu v kurzu 3.58 a na triumf hostující celku se nabízí kurz 2.48.

Tip na sázení: Oba dají gól

Vzájemné zápasy bývaly v minulosti pro diváky velmi pohledné a padaly branky. V posledních 4 duelech se minimálně jednou dokázaly prosadit oba týmy. To stejné se dá očekávat i tentokrát. Co se však favorita utkání týče, tak ten se hledá daleko hůře. V posledních dvou dvojzápasech skončil první duel remízou 1:1, a to je opět velmi pravděpodobný scénář. Barcelona bude mít následně vše ve svých rukou v domácím prostředí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Oba dají gól 1.64 1.62
Over 2.5 1.83 1.80
Remíza 3.57 3.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie