Neapol vs AC Milán – Liga mistrů preview a tip na sázení


V měsíci dubnu se tyto dva týmy setkávají už potřetí. A zatím pokaždé vyhrál AC Milán. V lize rozdrtil Neapol 4:0, v Lize mistrů pak slavil vítězství 1:0. Jedinou branku dal reprezentant Alžírska Binnásir. Neapol v tomto zápase přišla o vyloučeného záložníka André-Franka Zamba Anguissu. Do odvety by ale mohla nasadit uzdraveného Osimhena, který pro světlemodré zařizuje spousty gólů. V Neapoli dojde k úvodnímu výkopu 18. 4. od 21:00.

Liga mistrů – Neapol vs AC Milán, preview a tip na sázení

  • Neapol ohlásila uzdravení klíčového útočníka Osimhena
  • AC Milán je v Serii A nepřesvědčivé, naposledy remizovalo 1:1 v Bologni
  • Kurz na výhru Neapole je na Tipsportu 1.76, na AC Milán je vypsáno vysokých 5.01
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Neapol 1.76 1.78

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Neapol vs AC Milán
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 18. 4. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Neapol vs AC Milán

O přímý přenos zdarma tohoto zápasu se postará Nova, konkrétně stanice Nova Sport3. Jedná se o odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů, utkání bude rozehráno v úterý 18. dubna od 21:00. Tipsport, Fortuna, Chance a další sázkové kanceláře zprostředkují live sázky.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Čtvrtfinále Ligy mistrů 18. dubna 2023, 21:00 Stadio Diego Armando Maradona, Neapol 1.76 vs 5.01 Nova Sport3

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

V Neapoli jsou nároční fanoušci

Kdo by čekal, že klub, který vede o takový parník italskou ligu, může mít nespokojené fanoušky. V Neapoli jsou ale zjevně nároční. Při zápasu s AC Milán příznivci mlčeli, aby vyjádřili protest proti vedení klubu v čele s prezidentem Aureliem De Laurentiisem. Trenér Spalletti z toho zuřil. V Neapoli nyní doufají, že fanoušci přestanou trucovat – odveta duelu Ligy mistrů se hraje doma. Fotbalisté na placu budou potřebovat podporu dvanáctého hráče na tribuně. Musí smazat ztrátu 1:0. Navíc bude chybět vyloučený Anguissa. Pozitivem může být návrat uzdraveného útočníka Osimhena, který vede v Itálii tabulky střelců.

V Neapoli jsou nároční fanoušci

Zdroj foto: forpost-sevastopol

AC Milán se v Serii A cítí nesvůj

AC Milán se v Serii A cítí nesvůj. Naposledy v sobotu prohrával už od první minuty v Bologne, tedy s týmem hrající střed tabulky. Nakonec Tomasso Pobega vyrovnal. Ale remíza 1:1 není dobré vysvědčení. Produktivita hráčů AC Milán je hrozná, vystřelili celkem 19x a stejně dali pouze jediný gól. Tak se zdá, že jediní, komu jsou Rossoneri schopní dávat branky, je Neapol. Za posledních 8 zápasů dali jen 9 branek, z toho 5 právě tomuto jedinému soupeři. 4 v ligovém duelu a 1 v Champions league. Těžko říci, jestli by špatnou ofenzívu pozvedl Zlatan Ibrahimović, který je stále zraněný.

AC Milán se v Serii A cítí nesvůj

Zdroj foto: tipico

Neapol vs AC Milán kurzy

Na Neapol bookmakeři Tipsportu vypsali kurz 1.76, na Fortuně kontrují s 1.78. Kurz na remízu se pohybuje kolem 3.65, AC Milán se moc nevěří. Kurz na výhru Rossoneri překračuje na Tipsportu hodnotu 5.00, na Fortuně je lehce pod ní. Klienti sázkových kanceláří jsou podobného názoru jako bookmakeři. Tipsport registruje 85 % sázek na Neapol a jen 12 % na AC.

Tip redakce: Vyhraje Neapol

Jsou v nevýhodné situaci. Prohráli první zápas 1:0, ztratili důležitého defenzivního záložníka Anguissu. Přesto si myslíme, že Neapol byla minulý týden jen přibržděná a že se zase rozjede. Pomůže už jen přítomnost útočníka Osimhena. I kdyby nedokázal běhat na sto procent, je to rozený zakončovatel a dodává týmu velké sebevědomí. Navíc Neapol hraje doma a fanoušci si jistě uvědomí, že tady v Lize mistrů jde o hodně. Takže se na chvíli zapomene na nespokojenost s vedením. Budeme věřit, že Neapol proti průměrnému AC uspěje.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Neapol 1.76 1.78

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia