Naomi Osakaová vs Karolína Plíšková: WTA Dauhá preview a tipy na sázení


Ve čtvrtek jsou na programu turnaje WTA v Dauhá čtvrtfinálové zápasy. Své zastoupení bude mít také Česká republika, neboť dojde na souboj Naomi Osakaová vs Karolína Plíšková. Duel začne ve čtvrtek 15. února nejdříve v 18:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Canal+ Sport 2.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Naomi Osakaová vs Karolína Plíšková: WTA Dauhá preview a tipy na sázení

  • Naomi Osakaová poprvé v kalendářním roce 2024 došla na turnaji dále než do druhého kola. V osmifinále navíc pošetřila síly, neboť Ukrajinka Tsurenková do zápasu vůbec
  • nenastoupila
  • Karolína Plíšková po triumfu v rumunské Kluži pokračuje ve skvělých výkonech, bývalou světovou jedničku tak čeká další žebříčkový posun
  • I vzhledem k náročnému programu Plíškové je mírnou papírovou favoritkou japonská tenistka. Na její vítězství vypsala sázková kancelář kurz 1.73, kdežto na Plíškovou se nabízí kurz 2.17
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Plíšková vyhraje 2.17 2.18

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Naomi Osakaová vs Karolína Plíšková?

Turnaj Dauhá patří do kategorie WTA 1000, jedná se tedy o velmi prestižní podnik. Těšit se můžeme mimo jiné také na souboj bývalých světových jedniček, v němž bude mít zastoupení také Česká republika. Duel Naomi Osakaová vs Karolína Plíšková začne ve čtvrtek 15. února nejdříve v 18:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Canal+ Sport 2.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
WTA Dauhá 15. 02. 2024 (18:00) tvrdý povrch 1.73 vs 2.17 Canal+ Sport 2

Osakaová s první vítěznou šňůrou, Plíšková ve skvělé formě

Naomi Osakaová se vrací na okruh WTA po mateřské dovolené. Jak se zdá, bývalá světová jednička stále může patřit mezi elitní tenistky. Její aktuální žebříčkové postavení v osmé stovce žebříčku WTA je proto naprosto nepodstatné. V Dauhá se šestadvacetiletá hráčka letos dostala poprvé dále než do druhého kola. Po skalpu Caroline Garciaové porazila také Petru Martičovou. V osmifinále využila toho, že Ukrajinka Tsurenková do zápasu zde zdravotních důvodů vůbec nenastoupila. Karolína Plíšková po triumfu v Kluži, kde neztratila jediný set, pokračuje ve skvělých výkonech. V Dauhá naopak všechny její zápasy nabídly tři sady, Kalinskayaová, Potapová ani Nosková ovšem recept na bývalou světovou jedničku nenašly.

Naomi Osakaová vs Karolína Plíšková kurzy

Zápas mezi těmito soupeřkami nemá výraznou favoritkou. Odpovídají tomu pochopitelně i kurzy sázkových kanceláří, vítězství Osakaové vypsal Tipsport kurz 1.73, kdežto na triumf Plíškové se nabízí kurz 2.17.

Tip na sázení: Plíšková vyhraje

V nedávném vzájemném klání byla úspěšnější česká reprezentantka. Nyní se ale nabízí otázka, v jakém fyzickém rozpoložení do čtvrtfinále nastoupí, půjde totiž již o devátý zápas v posledních dvou týdnech. Pokud naplno využije svou největší zbraň, kterou je skvělý servis, může znovu uspět.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Plíšková vyhraje 2.17 2.18
Plíšková vyhraje alespoň set 1.41 1.43
Plíšková a více než 18.5 gamu 2.72 2.76

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie