MS v hokeji – USA vs Rakousko, preview a tip na výsledek


Už zbývají jen dva týmy, které neztratily na mistrovství světa v hokeji ani bod. V rižské skupině je to Švýcarsko, které ale má k dnešnímu dni na kontě jen dva odehrané zápasy. A v Tampere je to USA. Výběr trénovaný Tony Granatem si hladce poradil s Finy i Maďary. Němci se ukázali být těžkou překážkou, ale i zde hvězdy a pruhy vyhrály v normální hrací době. Duel s Rakouskem hraný 17. 5. od 15:20 by neměl být složitou anabází. Alespoň dle papírových předpokladů.

MS v hokeji – USA vs Rakousko, preview a tip na výsledek

  • Za Američany dalo gól deset různých střelců, nejúspěšnější je Alex Tuch s 3 trefami
  • Rakousko se horší zápas od zápasu, stále má na kontě jediný bod
  • Bookmakeři se rozhodli na výhru USA vypsat kurz 1.08, rakouský kurz 20.10 vyzkouší jen dobrodruhové
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
USA vyhrají s handicapem -3.5 2.02 1.93

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: USA vs Rakousko
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 17. 5. 2023, 15:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat USA vs Rakousko?

Zatímco souběžně hraný duel Lotyšsko vs Norsko by mohlo přinést napínavou bitvu, v duelu USA vs Rakousko se drama nečeká. Američané budou hájit svou neporazitelnost 17. května 2023 od 15:20. Live stream zdarma je k dispozici na Tipsport TV. Zápas vysílá i ČT Sport.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
USA vs Rakousko 17. 5. 2023, 15:20 ČT Sport, TV Tipsport

Američané se zatím hokejem v Tampere baví

Američané se zatím hokejem v Tampere baví. První větší problémy měli až v zápase s Německem. Zatímco třeba s Finskem už svěřenci trenéra Granata od poloviny zápasu kontrolovali výhru, s naším západním soupeřem se Američané zapotili. Ještě 15 minut před koncem to bylo 2:1 pro stříbrný tým z olympiády v Pchjongčchangu. Až využitá přesilovka v 55. minutě darovala Američanům vítězství. Tím ze zámoří ma skoro v kapse čtvrtfinále. Zbývají mu odehrát čtyři zápasy a až na Švédy jsou to samí schůdní soupeři. Na Rakousko se hbití američtí mladíci jistě zvlášť těší.

Američané se zatím hokejem v Tampere baví

Zdroj: sportnews

Rakousko v prvním duelu proti Francii podržel výtečný brankář

Rakousko v prvním duelu proti Francii podržel výtečný brankář Kickert. Trenéři se ale rozhodli proti Švédům nasadit jeho kolegu Starkbauma, v 37 letech jednoho z nejstarších účastníků šampionátu. Dostal 5 gólů. Proti Dánům se proto vrátil Kickert, ale ten byl proti Dánům ještě bezbrannější. Inkasoval 6x. Rakouské výkony jdou na šampionátu viditelně z kopce. Mužstvo v červenobílých dresech nedokáže zachránit ani jeho hlavní hvězda Thimo Nickl, který hraje nejvyšší švédskou ligu. On ani nikdo další z kolegů z první formace ještě nezaznamenal na turnaji jediný bod. Nejvíce se daří Thomasi Raffllovi z druhého útoku, jenž dal dva góly.

Rakousko v prvním duelu proti Francii podržel výtečný brankář

Zdroj: laola1

Kurzy USA vs Rakousko

Sázet na vítěze utkání moc nemá cenu. Na USA je u Tipsportu vypsán kurz příliš nízký, který velkou výhru nezajistí. Při sázce 1000 Kč získáte jen 80 Kč výdělku. Na Rakousko je naopak kurz vysoký, 20.10. To znamená, že výhra týmu z alpské země by byla prvotřídní senzací. Ještě uveďme kurzy na Fortuně – 1.10 na USA a 19.50 na Rakousko. Lze také vyzkoušet remízu, která má u obou sázkových kanceláří hodnotu přes 10.00. Co se týče střelců, nejnižší kurz 1.95 je vypsán u jména Alex Tuch.

Tip redakce: Vyhraje USA s handicapem -3.5

Vsadili jsme s handicapem na Američany proti Maďarsku. Dlouho jsme se strachovali, jestli to vyjde. Ale povedlo se, Američané si schovali nejvíce branek až do poslední třetiny. Tak to zkusíme s handicapem i proti Rakousku. Zariskujeme a vyzkoušíme kurz přes 2.00 – takový je vypsán u handicapu -3.5. Čekáme tedy, že USA vyhraje rozdílem 4:0, nebo ještě výše. Myslíme si, že je to reálné. Rakousko se úplně sesypalo i proti Dánsku, které jinak není hokejovým obrem. Obraně aktuálně šestého mužstva v tabulce jako by chyběl kyslík – jako by už po třech zápasech došla energie.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
USA vyhrají s handicapem -3.5 2.02 1.93

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, livesport