MS v hokeji – Kazachstán vs Lotyšsko, preview a tip na výsledek


Sobotní večerní duel může hodně napovědět o složení čtveřice týmů, které z Rigy postoupí do čtvrtfinále MS v hokeji 2023. Na jedné straně je Lotyšsko, které je aktuálně v tabulce čtvrté, na druhé straně Kazachstán. Ten má také ještě šanci. Kromě Lotyšska hraje už jen se Slovinskem, takže los má příznivý. Doposud má asijský tým v tabulce čtyři body a dá se čekat, že zisk 10 bodů by na play-off mohl stačit. Duel Lotyšsko vs Kazachstán je na programu 20. 5. od 19:20.

MS v hokeji – Kazachstán vs Lotyšsko, preview a tip na výsledek

  • Kazachstán v pátek šokoval Slováky, vyhrál po samostatných nájezdech.
  • Lotyši mají tři výhry v řadě za sebou, vítězství nad Norskem, Českem a Slovinskem vyvolaly hokejovou euforii.
  • Sázkové kanceláře tipují jako favorita domácí tým, na Lotyšsko je u Tipsportu kurz 1.42.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Kazachstán s handicapem +2.5 1.60 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Kazachstán vs Lotyšsko
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 20. 5. 2023, 19:20
  • Kde sledovat: ČT Sport, TV Tipsport

Kde sledovat Kazachstán vs Lotyšsko?

Jedná se o utkání skupiny B, takže se hraje v Areně Riga. Utkání začíná v sobotu 20. května od 19:20. Čeští diváci v tento čas mohou vybírat mezi tímto duelem a zápasem Švédska a Francie. Pokud jde o Kazachstán vs Lotyšsko, tento živý přenos zdarma můžete sledovat na TV Tipsport, nebo na ČT Sport

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Kazachstán vs Lotyšsko 20. 5. 2023, 19:20 ČT Sport, TV Tipsport

Kazaši ukázali, že to s hokejkou a pukem umí

Kazaši ukázali, že to s hokejkou a pukem umí. Doposud nenápadně se projevující tým včera proti Slovákům předvedl TOP výkon. Vůbec se Kazaši nenechali rozhodit tím, že Slováci ve třetí třetině vyrovnali ze 3:1 na 3:3. V prodloužení Kazaši přepnuli na turbo. A když jim brankář Hlavaj pochytal všechny šance, rozhodli se mu pomstít v nájezdech. Jeli čtyři kazaští hráči a všichni proměnili. A suverénně! Kličky, střely pod víko… jako by proměnit nájezd byla ta nejsamozřejmější věc. Lotyši tedy už vědí, na co si dávat pozor. Když se některý Kazach dostane do úniku, může se brankář Šilovs divit.

Kazaši ukázali, že to s hokejkou a pukem umí

Zdroj: english.news

Lotyšsko drží nad vodou řada úžasných individuálních výkonů

Lotyšsko drží nad vodou řada úžasných individuálních výkonů. V první řadě je to spolehlivost v bráně. Arturs Šilovs připomíná legendárního lotyšského brankáře Irbeho nejen svým křestním jménem. Na MS v hokeji začínal jako dvojka, už během prvního zápasu se ale dostal do hry. A od té doby sveřepě stojí v bráně a burcuje své mužstvo k vítězstvím. Předvedl již 115 úspěšných zákroků, čímž je na druhém místě šampionátu. První je Šutov z Kazachstánu, který bude stát proti Lotyšsku v dnešním utkání. Dále mají reprezentanti baltské země kvalitní útočníky. Třeba Rihardse Bukartse. Vítkovický útočník už zaznamenal 3 góly na šampionátu.

Lotyšsko drží nad vodou řada úžasných individuálních výkonů

Zdroj: sportsnet

Kurzy Kazachstán vs Lotyšsko

Kazaši mají u Tipsportu na vítězství vypsaný kurz 6.52. Na remízu je 6.01 a na výhru Lotyšska 1.42. Fortuna věří modrobílým ještě méně. Kurz je 7.20. Na remízu je pak 5.80 a na svěřence trenéra Harijse Vītoliņše 1.39. Co se týče kurzů na počet gólů v zápase, hodně sázkařů se drží při zemi a dává, že jich bude více než 2.5. Kurz je ale pouhých 1.08. Na více než 3.5 branky už je zajímavější kurz 1.22.

Tip redakce: Vyhraje Kazachstán s handicapem +2.5

Kazachstán je podle nás zbytečně podceňován. Na přímé vítězství asijského celku si vsadit netroufáme, ale můžeme zkusit sázku s handicapem. Třeba to, že Kazaši vyhrají s handicapem +2.5, je oceněno solidním kurzem 1.60. Tento tip bude úspěšný i v případě, že Lotyši vyhrají 3:1 a 4:2. A podle nás budou Lotyši, kteří se nadřeli i se Slovinci (výsledek byl 3:2), za takový výsledek ještě hodně rádi.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Kazachstán s handicapem +2.5 1.60 1.65

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia