Manchester United vs Newcastle – English league cup preview a tip na sázení


V neděli 26.2. od 17:30 nás čeká finále English League Cup, ve kterém se potká Manchester United s týmem Newcastle United. Přestože je tým Rudých ďáblů jasným favoritem, Newcastle je také v dobré formě a můžeme se tak těšit na velmi zajímavé finále. V tomto preview se proto podíváme blíže na oba finalisty a přidáme hned několik tipů na sázení.

Manchester United vs Newcastle - English league cup

  • Manchester United má pod trenérem Ericem ten Hagem skvělou formu, v tuto chvíli zejména dominující Rashford.
  • Newcastle v této sezoně nehraje špatně, ale v poslední zápasech má za sebou sérii proher či remíz a v tomto zápase nasadí náhradního brankáře Kariuse.
  • Vypadá to, že pod novým trenérem si Manchester United sáhne po delší době na pohár. Odpovídá tomu i kurz 2.16 oproti 3.36 na Newcastle.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Manchesteru United 2.16 2.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Manchester United vs Newcastle
  • Soutěž: English League Cup
  • Čas zápasu: 26.2.2023 17:30

Kde sledovat zápas Manchester United vs Newcastle

Zápas začíná 26.2.2023 v 17:30 na stadionu ve Wembley, který mimo jiné slaví sté výročí od založení původního stadionu. Jako všechny zápasy English League Cupu můžete i tento sledovat živě na Nova Sport nebo na Voyo.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
English League Cup 26. února 17:30 Stadion Wembley 2.16 vs 3.36 Nova Sport

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Manchester United si jde po šesti letech pro titul

Manchester United je jasným favoritem pro tento zápas. Už jenom proto, že v průběhu 68 let, které uběhly od zisku posledního významnějšího poháru Newcastlu jich Rudí ďáblové získali v různých soutěžích 40. Jejich forma nebyla v posledních letech nejlepší, ale po angažování nového trenéra Erica ten Haga šla opět nahoru. V posledních 10 utkáních má United bilanci 6 výher, 3 remízy a pouze 1 porážku proti Arsenalu. Tým tlačí dopředu především Rashford, který je tak novou hvězdou Rudých ďáblů. Manchester United si tak bude chtít ve Wembley sáhnout na první English League Cup od roku 2017 a má k tomu velmi slušně našlápnuto. Tomu odpovídá i důvěra sázkařů, přes 90 % jich na Tipsport sází právě na United.

Manchester protáhl vítěznou sňůru

Newcastle má problém s brankáři

Ani Newcastle na tom není na první pohled špatně. V lize se drží na páté pozici, ale v posledních 5 zápasech třikrát remizoval a jednou prohrál. Velkým problémem pro Magpies mohou být chybějící brankáři Nick Pope a Martin Dúbravka. Ten první dostal červenou kartu, Dúbravka se zatím nevyléčil ze zranění, které utrpěl ve slovenské reprezentaci. Do brány se tak postaví brankář Loris Karius, který bude chytat po více jak dvou letech. To vše pro Newcastle znamená, že se bude muset hodně snažit, aby Manchesteru zabránil v získání šestého vítězství v English League Cup.

Newcastle má problém s brankáři

Kurzy Manchester United vs Newcastle

Předzápasové kurzy mluví opravdu jasně. Na vítězství Manchesteru United je 2.16, pro vítězství Newcastlu pak 3.36. V případě remízy je kurz 3.32. I názory sázkařů jsou celkem jednoznačné, ve vítězství Rudých ďáblů jich věří 94 %, v remízu 5 % a na vítězství Newcastlu si vsadilo pouhé jedno procento. Vzhledem ke gólovému apetitu Manchesteru se může vyplatit sázka na vyšší počet gólů v zápasu. Už jenom sázka na více jak dva góly má zajímavý kurz 1.49.

Tip redakce: Vítězství Manchesteru United

Finále English League Cup bude rozhodně zajímavá podívaná. Jasným favoritem je Manchester United, který má pod novým trenérem skvělou formu. Tu předvádí jak v domácí lize, tak v té evropské. Zejména Rashford táhne United výrazně dopředu. Newcastle se bude snažit o zisk prvního poháru po velmi dlouhé době, ale na vítězství to tentokrát nevypadá. Už jenom kvůli problémům s brankáři. Ti jsou buď zranění nebo si vysloužili červenou kartu. Do brány se tak Magpies postaví méně zkušený Loris Karius. Ve Wembley to tentokrát vypadá na oslavu Manchesteru United.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Manchesteru United 2.16 2.20

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie