Manchester United vs Bayern Mnichov: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Nemají postup ve svých rukou. Manchester United pro účast v play-off Ligy mistrů musí porazit Bayern Mnichov, tedy tým, který dosud v Champions league neprohrál. A to není všechno. Ještě musí Reds doufat, že souběžně hraný duel FC Kodaň proti Galatasaray Istanbul skončí remízou. Jakýkoli jiný výsledek posouvá do další fáze jednoho z outsiderů. A Manchester United by se pak musel spokojit s Evropskou ligou. Zápas Manchester United vs Bayern Mnichov začíná 12. 12. 2023 od 21:00 a pokud si na zápas chcete vsadit, máme pro vás analýzu a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Manchester United vs Bayern Mnichov: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • Manchester United si nevede tak špatně v Premier league, Harry Maguire je hráčem měsíce
  • Bayern Mnichov má s předstihem zajištěné první místo ve skupině Ligy mistrů
  • Na Manchester United je kurz 2.50. Remíze odpovídá 3.81, výhře hostů 2.62
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Padne více než 2.5 gólů 1.60 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Manchester United vs Bayern Mnichov?

Pro highlights jsme si vybrali zatím poslední vystoupení Manchesteru United v Lize mistrů. Opět přineslo arzenál pro ty fotbalové fanoušky, kteří si libují ve vtipkování na účet Reds. Nadějně rozehraný zápas, kdy hráči Reds vykřesali naději na postup, skončil remízou 3:3, která je pro anglický klub krajně nevýhodná. A pod nezdarem je podepsán hlavně brankář Onana. Ostatně, podívejte se sami na video. Duel Manchester United vs Bayern Mnichov, kde United už musí vyhrát, začíná 12.12. 2023 od 21:00. Zatím není známo, na které televizní stanici bude možné duel sledovat.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 12. prosince, 21:00 Old Trafford, Manchester 2.50 vs 2.62

V Premier league se United drží v kontaktu s čelem tabulky

Kdyby United byli vyhráli zápas, ve kterém 29. listopadu na hřišti Galatasaray vedli po 25 minutách 2:0, tak by byli ve skupině druzí. Postup by jistý neměli, ale alespoň by ho měli ve svých rukou. Takhle jsou stále poslední a před duelem s evropským fotbalovým gigantem jim věří málokdo. Hlavním otloukánkem byl v zápase v Turecku brankář Onana, který udělal chyby, za něž by se styděl i gólman v přeboru. Přitom v lize to s United až tak špatné není. Drží se na 6. místě. A další vysmívaný hráč Maguire byl dokonce zvolen hráčem měsíce Premier league.

V Premier league se United drží v kontaktu s čelem tabulky

Zdroj: mundoalbiceleste

Bayern si užil neplánované volno

United měli našlapaný program, mezi jednotlivými koly Champions league odehráli 3 ligové zápasy. To Bayern si celkem odpočinul. Ale nedobrovolně – duel s Lipskem byl začátkem prosince odložen kvůli sněhové kalamitě. Teprve v sobotu 9. prosince by měl duel proti Frankfurtu normálně proběhnout. Bayern coby jasný vítěz skupiny A mohl už proti Kodani nasadit náhradníky. Ale nastoupilo jich jen pár. Zase hrál Harry Kane, Alphonso Davies nebo Joshua Kimmich. Dokonce se představily také dvě legendy – Müller a Neuer. Jasný signál pro United – Bayern jim rozhodně nehodlá dát nic zadarmo.

Bayern si užil neplánované volno

Zdroj: fcbayern

Manchester United vs Bayern Mnichov kurzy

Než se dostaneme ke kurzům, připomeneme náš Tipsport akční kód. S ním si může nově registrovaný klient pomoci k lákavým bonusům. A na co vsadit? Bookmakeři favorita utkání jednoznačně neurčili. Na United je kurz 2.50, na remízu 3.81 a na Bayern je 2.62. Sázkaři Tipsportu ale soudí, že větší šanci má přece jen německý tým, tři čtvrtiny vsadily na výhru hostů. Kurz na to, že každý tým dá v zápase 1 nebo více gólů, je 1.47.

Tip redakce: počet gólů v zápase: více než 2.5

United musí vyhrát, žádný jiný výsledek je zajímat nemůže. V případě prohry skončí poslední ve skupině určitě, v případě remízy pravděpodobně. A teď by asi byl trenér ten Hag rád i za tu Evropskou ligu. Takže musí otevřít hru a Garnacho či Fernandes se musejí činit. Na druhou stranu, vzadu se představí nespolehlivé veličiny v čele s Onanou, takže objektivně vzato – aby tohle United uhráli s nulou, to by musel být zázrak. Sázíme na vyšší počet branek.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Padne více než 2.5 gólů 1.60 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie