Manchester City vs Young Boys Bern: Liga mistrů, preview a tip na sázení


Několik klubů může v úterý 7. 11. slavit v případě výhry postup do play-off Ligy mistrů. Je mezi nimi také Manchester City, který se dokonce nemusí ani ohlížet na souběžně hraný duel Lipska s Črvenou Zvezdou Bělehrad. Zkrátka, jestli Citizens vyhrají, automaticky postupují. Dokonce i los je jim nakloněn, protože proti Young Boys Bern hrají doma. Divácký zážitek z duelu Manchester City vs Young Boys Bern si můžete vylepšit sázkou, máme pro vás přehled kurzů a tip na výsledek.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Manchester City vs Young Boys Bern: Liga mistrů, preview a tip na sázení

  • O víkendu City porazili Bournemouth. Haaland gól nedal, zato 5 jeho spoluhráčů ano a zápas skončil 6:1
  • Young Boys se před 2 týdny proti favoritovi prezentovali sympaticky, ale stejně prohráli 1:3
  • Bookmakeři Bernu nevěří, vypsali kurz 1.08 na výhru domácích, na hosty je 37.00
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Manchester City vyhrají s handicapem -2.5 1.80 1.80

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Manchester City vs Young Boys Bern?

V předchozím duelu proti Bernu rozhodli hráči City až v poslední třetině zápasu. Respektive, rozhodl Erling Haaland, který si za stavu 1:1 vzal na starost pokutový kop, jenž proměnil. Pak se trefil ještě jednou. Tento hráč sice vyšel proti Bournemouthu o víkendu na prázdno, ale teď si bude chtít spravit chuť. Uvidíme, jestli jeho vztek z toho, že nevyhrál Zlatý míč, zapůsobí jako pozitivní motivace. Nevynechejte přímý přenos Manchester City vs Young Boys Bern na Nova Sport 4. Zápas začíná 7. 11. 2023 od 21:00.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 7. listopadu 2023, 21:00 Etihad Stadium, Manchester 1.08 vs 37.00 Nova Sport 4

Manchester City si může s předstihem zajistit postup

Pro Pepa Guardiolu je to příznivý los. Celý měsíc a půl hraje Manchester City soutěžní zápasy jen doma, a to jen s jedinou výjimkou – o víkendu se musí zastavit v Londýně, kde vyzvou úřadující šampioni Premier League Chelsea. Jinak od konce října až do Mikuláše Guardiolovi svěřenci zůstávají doma. Není špatné si takhle v sychravém podzimu ušetřit cestování. City jsou ve skvělé formě, o víkendu znemožnili Bournemouth. Proti Bernu asi ještě Guardiola nasadí nejsilnější možnou sestavu. V případě očekávané výhry už pak může ve zbylých dvou zápasech LM improvizovat. Postup už totiž bude v kapse.

Manchester City si může s předstihem zajistit postup

Zdroj: esteemedkonpany.com

Švýcarská liga je v žebříčku UEFA jen o jednu příčku nad Fortuna:ligou

Young Boys sice v listopadu 2x vyhrál, ale duely s Rapperwillem a Winterthurem byly o něčem úplně jiném, než co přijde nyní na Etihad Stadium. Švýcarská liga je poměrně ofenzivní, padá zde skoro 3.5 gólů na zápas, ale kvalitou se s Premier league srovnávat nedá. V žebříčku UEFA je švýcarská soutěž jen o jednu příčku nad Fortuna:ligou. Čeští fotbaloví funkcionáři tak na dálku zvědavě počínání Young Boys Bern a dalších švýcarských klubů sledují. Každé klopýtnutí se počítá, protože ve hře je varianta, že české kluby Švýcarsko přeskočí, což by do pohárů katapultovalo až 5 zástupců Fortuna:ligy.

Neymar nebo Messi nejsou postrádáni, góly dávají jiní hráči

Zdroj: sport.ch

Manchester City vs Young Boys Bern kurzy

Na domácí je tak nízký kurz, že se na něj ani nevyplatí sázet. Pokud se vám ale kurz 1.08 na Manchester City přece jen líbí, můžete pro sázku využít například náš Tipsport promo kód. Za 12.80 můžete zkusit remízu nebo za 37.00 tip na vítězství Bernu, ale to jsou sázky jen pro opravdu odvážné. Realističtěji vypadají tipy na počet gólů v zápase vyšší 1.5 (kurz je 1.12), případně 2.5 (kurz je 1.38). Pro tip na výhru City v handicapu -1.5 můžete využít kurz 1.30.

Tip redakce: vyhraje Manchester City s handicapem -2.5

My věříme Citizens natolik, že tipneme vyšší vítězství. Konkrétně s handicapem -2.5, takže budeme očekávat výsledek 3:0, 4:1 případně ještě výše. Young Boys jsou totiž celkem, jemuž se fotbalovou kvalitou vyrovná více Sparta či Slavia, než Manchester City. Ten je někde jinde. Navíc nemohou Young Boys spolehnout ani na faktor podcenění, protože City utkání vypustit nechce. Vidina jistého postupu 2 kola před koncem skupinové fáze je až příliš lákavá, než aby to Haaland a spol. promrhali.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
vyhraje Manchester City s handicapem -2.5 1.80 1.80

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie