Manchester City vs RB Lipsko – Liga mistrů preview a tip na sázení


V prvním utkání osmifinále Ligy mistrů Manchester City nepříjemně překvapil své fanoušky. A vysloveně zklamal sázející, protože málokdo očekával v Lipsku nějaký problém. Citizens sice vedli brankou Mahríza, jenž den předtím slavil 32. narozeniny, ale v 70. minutě srovnal jeden z nejlepších obránců mistrovství světa v Kataru Gvardiol. Řešení postupového rébusu přinese odveta. Hraje se v úterý 14. 3. 2023 od 21:00 na stadionu Etihad.

Manchester City vs RB Lipsko – Liga mistrů preview a tip na sázení

  • Haaland má teď gólově chudší období, z posledních 6 zápasů vsítil 2 branky.
  • Oproti prvnímu zápasu bude Lipsko postrádat Nkunkua a Schlägera.
  • Kurz na výhru domácích je nízký, na Tipsportu jen 1.37, ale většina sázejících jej využívá.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Manchester City 1.37 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Manchester City vs RB Lipsko
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 14. 3. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Manchester City vs RB Lipsko

Práva na mimořádně zajímavý živý přenos Ligy mistrů získala stanice Premier Sport2. Vysílání lze sledovat v úterý 14. 3. 2023 od 21:00. Kdo chce uzavírat sázky na tento duel, ten může využít kurzovou nabídku Tipsportu, Chance, Fortuny, Betana a dalších.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Liga mistrů 14. března 2023, 21:00 Etihad Stadium, Manchester 1.37 vs 7.77 Premier Sport2

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

V Anglii Guardiolovým svěřencům schází 5 bodů na Arsenal

Týmy, které honí v sezóně několik zajíců, to mají vždy těžké. Manchester City každoročně pořádá útok na vítězství v Premier league i v Lize mistrů, ale obojí se mu nikdy nepodařilo. Tento rok to také není rozehráno ideálně. V Anglii Guardiolovým svěřencům schází 5 bodů na Arsenal. A v nejprestižnější evropské soutěži vyhlásilo vzpouru Lipsko. V prvním utkání na svém stadionu proti gigantovi uhrálo remízu. Manchester City se bude muset v odvetě nadřít.

V Anglii Guardiolovým svěřencům schází 5 bodů na Arsenal

Zdroj foto: sport.sky

Pozici favorita ale bleděmodří neztrácí

Pozici favorita ale bleděmodří neztrácí. 4. března přesvědčivě porazili nevyzpytatelný Newcastle. Nevadí tudíž, že Haaland se poslední dobou trochu střelecky odmlčel. Góly za tento klub dává více hráčů. Třeba Phil Foden, jehož gól pravou nohou znamenal 50. bod v pomyslném kanadském bodování tohoto hráče v této sezóně. Dal 33 branek a také má 17 asistencí – tak dobrou statistiku v jeho věku (22 let) nikdy nikdo v Anglii neměl.

Lipsko na začátku března prohrálo klíčový zápas

Lipsko na začátku března prohrálo klíčový zápas v Dortmundu. Ztratilo tak důležité body v boji o titul, který je letos v Německu zvláště dramatický. O osudu utkání s Dortmundem bylo rozhodnuto už v prvním poločasu. Pro klub z bývalé NDR šlo o mimořádně nešťastný večer, protože zároveň ztratil ofenzivní posily Xavera Schlagera a Christophera Nkunkua. Ti dva přitom hráli důležitou roli v prvním zápase proti City a jistě by naskočili i na Etihad. Marodka klubu je už tak celkem početná, mimo hru je šestice hráčů včetně brankářské jedničky Pétera Gulácsiho.

Lipsko na začátku března prohrálo klíčový zápas

Zdroj foto: rblipsk

Manchester City vs Lipsko kurzy

Pouhých 1.37 činí hodnota kurz na vítězství domácích. Tak to vidí Tipsport, Fortuna k této hodnotě ještě setinku přidává. Na remízu bookmakeři na Tipsportu vypsali 4.91, na Fortuně 5.20. A výhra Lipska se zdá být krajně nepravděpodobná. Fortuna uvádí kurz 7.41, Tipsport dokonce 7.77. Neprohra City má kurz, který už jen minimum sázkařů shledá zajímavým – 1.06. Co se týče sázky na počet gólů v zápasu, že jich bude méně než 2.5, tomu odpovídá kurz 2.46. Pokud jich bude více, úspěšní tipéři budou násobit své sázky 1.55x.

Tip redakce: Vyhraje Manchester City

Dnes experimentovat nebudeme a svezeme se spolu s většinou tipérů. 1.37 na výhru domácích nám připadá jako solidní kurz, pokud dáte na tiket ještě například dvě tutovky, můžete vynásobit sázku 2x. A zde o tutovku podle nás jde. City hrají doma a vzhledem k vývoji prvního utkání pošlou na hřiště to nejlepší, co mají. Ve formě je Foden, Mahríz či Silva. A gól může dát i Haaland – bylo by chybou si myslet, že je z formy. Třeba proti Newcastlu se gól Silvy narodil po krásné Norově přihrávce.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Manchester City 1.37 1.38

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, transfermarkt, 90min