Manchester City vs Bayern Mnichov – Liga mistrů preview a tip na sázení


Všechny čtvrtfinálové dvojice Ligy mistrů vypadají skvěle, ale tato budí asi nejvíce pozornosti. Manchester City a Bayern Mnichov patří k TOP favoritům na celkové vítězství. Do semifinále se ale podívá jen jeden z nich. Utkání je zvlášť pikantní pro kouče Citizens Pepa Guardiolu, jenž v Bayernu dříve působil. První zápas tohoto třaskavého souboje se odehraje na Etihad stadionu 11. 4. od 21:00.

Manchester City vs Bayern Mnichov - Liga mistrů preview a tip na sázení

  • Manchester City ještě nikdy Ligu mistrů nevyhrál, pro majitele klubu je to tedy cíl číslo 1
  • Bayern v osmifinále už jednoho věčného čekatele na trofej LM zdolal – bylo to PSG
  • Favority jsou v prvním zápase domácí, kurz je 1.75. Většina sázejících na Tipsportu Citizens věří
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne méně než 3.5 gólů 1.53 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Manchester City vs Bayern Mnichov
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 11. 4. 2023 21:00

Kde sledovat zápas Manchester City vs Bayern Mnichov

Živý přenos zdarma nenabízí Česká televize, jak bylo dříve zvykem. Nyní si semifinále Ligy mistrů naladíte na placených televizích. Konkrétně duel Manchester City vs Bayern Mnichov lze sledovat na stanici Premier Sport2. Pro sázky live je tady Fortuna, Tipsport, Chance, Betano a další.

Manchester City je podle sázkových kanceláří hlavním kandidátem na vítězství

Manchester City je podle sázkových kanceláří hlavním kandidátem na vítězství v Lize mistrů. Kurz se pohybuje kolem 3:1. Už v minulosti měli světlemodří k trofeji blízko, ale uniklo to jen o pověstný vlásek. Majitelé klubu soudí, že onen chybějící vlásek má blond barvu. Proto pro tuto sezónu povolali Erlinga Haalanda. S Haalandem v týmu City má to, co dříve neměl – klasického hroťáka. Guardiolův herní systém se dříve bez této pozice obešel. Ukazuje se ale, že rambo Haaland může City hodně pomoci. Střílí gól za gólem, a i proto má City aktuálně sérii 8 výher v řadě.

Manchester City je podle sázkových kanceláří hlavním kandidátem na vítězství

Zdroj foto: kickest

Bayernu se zaplnila marodka

Aktuálním problémem Bayernu je početná marodka. Že se mnichovský velkoklub nemůže opřít o služby Manuela Neuera, na to si už všichni zvykli. Ostatně, vztahy legendy klubu s vedením jsou tak napjaté, že Neuer možná už bayernský dres ani neoblékne. A Yann Sommer jeho práci zastane spolehlivě. Také na absenci Lucase Hernándeze si už fanoušci zvykli. Ale v nedávné době přibyli také Tel, Wanner a Eric Maxim Choupo-Moting. A to už je znepokojující. Posledně jmenovaný byl motorem hry Bayernu zvláště proti PSG. Mnichovským zbývá i tak hodně hvězd, ale otázka je, jestli to bude stačit proti City.

Bayernu se zaplnila marodka

Zdroj foto: opinion

Manchester City vs Bayern Mnichov kurzy

Tipsport na vítězství Manchesteru City vypsal kurz 1.76, Fortuna 1.78. Německému týmu věří málokdo. Kurz 4.44 na Tipsportu, respektive 4.30 na Fortuně je lákavý, ale troufá si na něj jen desetina sázkařů. Také kurz na remízu se pohybuje kolem hodnoty 4. Zajímavou variantou sázky je, kdo dá v zápase první gól. Na Manchester City v této příležitosti vychází kurz 1.53, na Bayern 2.65. Třetí možností je, že se to nepovede nikomu, a to je ohodnoceno kurzem 13.80.

Tip redakce: Padne méně než 3.5 gólů

Na straně Manchesteru City bude určitě cítit respekt. Tento tým dobře zná Pep Guardiola, který zde odkoučoval tři úspěšné roky. A kvality Bayernu oceňuje jistě i Erling Haaland: právě kvůli Bayernu chybí této norské hvězdě ve sbírce úspěchů titul z Bundesligy. City určitě proto pojmou tento zápas spíše opatrně. Ani Bayern bez zraněného útočníka Choupo-Motinga se nebude nikam hnát. Naposledy v sobotu ve Freiburgu tento klub vyhrál jen 1:0, nedá se čekat, že na Etihad Stadium přitopí pod kotel. Čekáme spíše defenzivní průběh utkání, bude se čekat na chybu soupeře.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Padne méně než 3.5 gólů 1.53 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedia