Manchester City –⁠ Inter Milán: Finále Ligy mistrů


Dlouho nebyl ve finále Ligy mistrů tak jasný favorit. Pro Manchester City hraje ve finále skoro všechno. Aktuální forma, sebevědomí týmu, kvalita trenéra i kádru. A jaké výhody má na své straně Inter? To, že není pod tak velkým tlakem. Může jen překvapit. A pak je zde ještě proslulá kletba fotbalisty Yayy Tourého, že totiž Pep Guardiola nemůže nikdy Ligu mistrů vyhrát. Sám někdejší záložník City popřel, že něco takového kdy vyslovil. Ale teprve po sobotě 10. 6. bude jasné, jestli opravdu není slavný kouč prokletý. Hraje se o 21:00.

Manchester City –⁠ Inter Milán: Finále Ligy mistrů

  • Manchester City si decentně oslavil trofej v lize i v ligovém poháru. Vrchol ale přichází až teď
  • Inter Milán nakonec v Serii A uhájil třetí místo
  • V extrémně vyhledávané sázkové příležitosti vybírá 92 % klientů Tipsportu tip na City coby vítěze zápasu
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Manchester City 1.45 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Manchester City –⁠ Inter Milán
  • Soutěž: Finále Champions League
  • Čas zápasu: 10. 6. 2023, 21:00
  • Kde sledovat: Nova Sport3

Kde sledovat zápas Manchester City vs Inter Milán?

Toto bude fotbalový svátek, proto nepodceňte přípravu. Nakupte brambůrky a dobré nápoje do zásoby. V sobotu 10. 6. si neplánujte žádné návštěvy příbuzných ani schůzky s přáteli v restauracích. Leda že byste chtěli přímý přenos sledovat v hospodě, což je samozřejmě také varianta. Zápas Manchester City vs Inter Milán vysílá stanice Nova Sport3. Sázky můžete uzavírat na Tipsportu, Chance, Betanu, Fortuně a u dalších sázkových kanceláří.Zápas Datum a čas Kde sledovat
Manchester City –⁠ Inter Milán 10. června 2023, 21:00 Nova Sport3

Tato trofej Manchesteru City chybí

Každý ví, že tato trofej Manchesteru City chybí. Od roku 2011 nevynechali jediný ročník Ligy mistrů. Dvakrát se dostali do semifinále, jednou dokonce do finále. Vždy vítězství anglickému celku uniklo. Letos ale fanoušci Manchesteru City, experti a možná i samotní hráči vědí, že jsou vysněnému cíli velmi blízko. Manchester City měl v poslední dekádě vždy dobrý kádr. Ale letos tým opravdu nemá jedinou vadu. Ke kvalitní obraně, spolehlivému brankáři a kreativní záloze se přidal poslední článek – excelentní útočník. Erling Haaland naplnil očekávání, které na něj při přestupu z Borussie všichni kladli. S 12 trefami je nejlepším střelcem letošní Ligy mistrů.

Tato trofej Manchesteru City chybí

Zdroj: uefa

Účast Interu ve finále LM je trochu překvapující

Inter Milán postoupil do finále Ligy mistrů ze spodní části pavouka. Ta byla podle názoru všech jednodušší. Nebyli zde City, Liverpool, PSG, Real ani Bayern. I tak je účast Interu v istanbulském galavečeru trochu překvapující. Experti asi více čekali, že Manchester City vyzve kometa letošního ročníku Neapol. Nikdo od Interu nic nečeká, a to může hrát v jeho prospěch. Má ve svém kádru zkušené fotbalisty, kteří se umí vypořádat s tíhou okamžiku. Fanoušci se budou modlit, aby se Lautaro Martínez, Edin Džeko, Nicolò Barella a Marcelo Brozović na sobotu dobře vyspali.

Účast Interu ve finále LM je trochu překvapující

Zdroj: uefa

Manchester City vs Inter Milán kurzy

Favorit utkání je jasně dán. Asi by na tom nic nezměnilo ani to, kdyby před sobotou náhle Haaland, De Bruyne a Phil Foden dostali horečku. Citizens mají i za své největší hvězdy důstojné náhradníky. Kurz na vítězství světlemodrých je na Tipsportu 1.45, na Betanu pak 1.47. Remíze se moc nevěří, Tipsport vypsal 4.37, Betano 4.60. To ale není ještě nic ve srovnání s kurzy na výhru Interu. Ta je podle bookmakerů nepravděpodobná. Tipsportu uvádí kurz 6.97, Betano 6.60.

Tip redakce: Vyhraje Manchester City

Všechno se zdá být nalinkované, vše směřuje k tomu, že City letos trofej pro vítěze Ligy mistrů uzmou. Je možné tomu zabránit? Možná kdyby ve finále stál proti Citizens jiný soupeř. Opravdu nevíme, čím by mohl Inter svého soupeře přehrát. V kádru světlemodrých je bestie Erling Haaland, dostatečně mladý a drzý, aby si nepřipouštěl ten velký tlak. Taktiku ordinuje mistr Pep Guardiola, který je poučený nezdarem s Chelsea před dvěma lety. City navíc září sebevědomím poté, co v Premier league obrali Arsenal o titul. Inter nedokázal zazářit ani ve “své“ Serii A. Zde se podle nás překvapení konat nebude.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Manchester City 1.45 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie