Madison Keys vs Markéta Vondroušová: US Open

Vondroušová je v druhé polovině roku ve skvělé formě. Po triumfu ve Wimbledonu začala ve velkém stylu i v New Yorku. Korejka N-I Han uhrála jen tři hry, Italka Trevisanová 4 a Ruska Alexandrova opět 3. Procházku růžovým sadem ukončila až Američanka Peyton Stearns. Proti té se Vondroušová opravdu zapotila. Rodačka ze Sokolova musela po první sadě 6:7 mocně otáčet skóre. Nyní na Vondroušovou čeká další Američanka, a to slavnější Madison Keys. Zápas se hraje 6. 9. od 18:00.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč

300Kč + 50.000Kč
900Kč + 6.000Kč

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.

• Madison Keys budou znát čeští fanoušci jako tu hráčku, kterou Kvitová porazila v zápase o bronz na LOH v Riu
  • Markéta Vondroušová hraje se zraněním, trápí ji levé rameno
  • Na rodačku ze Sokolova je u Tipsportu kurz 1.85, na soupeřku je 2.06
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Madison Keys vyhraje více než 0.5 setu 1.44 1.36

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Madison Keys vs Markéta Vondroušová?

Utkání s blonďatou Američankou Peyton Stearnsovou trvalo dvě hodiny a třináct minut – na poměry Vondroušové to bylo dlouhé. A také dost bolestivé. Vondroušová hrála pod prášky, bolelo jí rameno. Zápas tak byl dramatický a pro nestranného diváka zajímavý na koukání, protože k vítězství měly blízko obě hráčky. Jak ale ukazuje náš sestřih, přesněji returnovala přece jen Vondroušová. Další utkání s Madison Keysovou se hraje 6. 9. od 18:00. Je to čtvrtfinálový duel, přímý přenos poskytuje Eurosport. Fanoušci mohou využít také live stream zdarma na Tipsport TV.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Čtvrtfinále US Open 6. 9. 2023, 18:00 Queens, New York, stát New York 2.06 vs 1.86 Eurosport1, Eurosport2, TV Tipsport

Keysová se mezi špičkou drží už dlouho

Keysová se mezi špičkou drží už dlouho. Debutovala už coby patnáctiletá na US Open 2010. Poté vyspěla a stala se hráčkou světové desítky. Na vrcholu byla mezi lety 2015-2018, kdy mimo jiné proklouzla až do semifinále olympijského turnaje v Riu. Sen o bronzové medaili jí zhatila Petra Kvitová. V době covidu výkonnost Keysové šla prudce dolů, ale poslední dva roky se zase vrací do staré formy. Vyhrála tituly v Adelaide a v Eastbourne. Na žebříčku se posunula na pozici 17. Letošní bilance 31 výher – 12 proher není špatná.

Zdroj: standard

Vondroušovou trápí zranění

Vondroušovou trápí zranění. Zápas se Stearnsovou ji bolel, častokrát bylo vidět, že se chytá za levé rameno. Po vítězném duelu přišlo něco, co českého diváka asi zamrzelo – Vondroušová skrečovala zápas ve čtyřhře s Bárou Strýcovou proti dvojici Dabrowski – Routliffe. Je to trpký konec pro legendární Strýcovou, protože pro ni byl turnaj ve čtyřhře poslední možností se ukázat mezi světovou elitou. Ale snad to divá Bára pochopí. Turnaj ve dvouhře je prestižnější a Vondroušová má do svého zápasu s Keysovou málo času se trochu dát do kupy.

Zdroj: rfj

Madison Keys vs Markéta Vondroušová kurzy

Kurzy se v tomto zápase prudce hýbou. Na začátku bookmakeři věřili Markétě Vondroušové více, teď ale kurz na její vítězství narostl na 1.85. A logicky kurz na vítězství 28leté Američanky zase klesá. Právě teď je na Keys kurz 2.06. Lze také vsadit na to, jestli Vondroušová vyhraje alespoň jeden set – kurz je 1.31. A analogicky, totéž v případě Keysové má hodnotu kurzu 1.36. Dále ještě zmiňme kurz 1.48, že Keysová vyhraje na gemy s handicapem +3.5.

Tip redakce: Keysová vyhraje více než 0.5 setů

Keysová je ranařka, a to teď rameno Markéty Vondroušové potřebuje ze všeho nejméně. Navíc se nacházíme na US Open, kde se míčky od betonového povrchu odráží velmi rychle. Lékaři se budou snažit Markétu na tento zápas co nejvíce připravit, ale nebude to snadné. Z opatrnosti sázíme jen na to, že Keysová vyhraje jen 1 set. Ale bojíme se, že pokud Američanka získá 1 set, bude mít v kapse celý zápas. Minule to Vondroušové Stearnsová usnadnila, je přece jen mladá a dost chybovala. Keysová naopak hraje vyrovnaně a s nadhledem.

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie