Liverpool vs Newcastle: Premier League preview a tipy na sázení


Pondělní novoroční fotbalový program nabídne utkání Liverpool vs Newcastle v rámci Premier League. Forma hraje tentokrát jednoznačně pro domácí, kteří se po minulém kole vrátili na první místo tabulky.Zápas se odehraje 1. ledna od 21:00 a odvysílá jej Canal+ Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Liverpool vs Newcastle: Premier League preview a tipy na sázení

  • Liverpool po remíze s Arsenalem zvládl zápas na půdě Burnley, kde vyhrál góly z úvodu a závěru 2:0. Díky ztrátě Gunners se po jednom kole vrátil na první místo.
  • Newcastle naopak už doufá v lednovou pauzu. Četná zranění se projevují na výkonech jednotlivců i týmu, Magpies skrz všechny soutěže prohráli šest z minulých sedmi utkání, což je stálo konec v Lize mistrů i Carabao Cupu.
  • Liverpool je kurzově tak jasným favoritem, že by to před pár týdny nikdo neočekával. Tipsport vypsal Reds za 1.44, naopak triumf oslabeného Newcastlu je v nabídce za 6.6. Remíza, která Liverpool potkala ve dvou z minulých tří kol, je v poměru 4.96
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Liverpool vyhraje 1.44 1.46

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Liverpool vs Newcastle

Středeční utkání 20. kola Premier League nabídne konfrontaci dvou týmů s ambicemi minimálně na TOP 4. Aktuální forma hraje jasně pro domácí, kteří celou ligu před startem kola vedli. Bitvu bude hostit Anfield Road, utkání se odehraje 1. ledna od 21:00 a vysílat živě ho bude Canal+ Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Premier League 1. 1. 2024, 21:00 Anfield Road, Liverpool 1.44 vs 6.6 Canal+ Sport

Liverpool na Newcastle rád vzpomíná

Pokud Reds získají titul, na utkání v St. James’s Parku se bude vzpomínat. Liverpool hrál v dlouhém oslabení, přesto dokázal otočit vývoj z 0:1 na 2:1. Celkově je letos tým Jürgena Kloppa nezlomný a zvládá závěry zápasů

Newscastle v premier league

Zdroj: deadspin

Newcastle hoří v obraně

Loni měli Magpies dlouho nejlepší defenzivu v soutěži, letos nefunguje. Absence Svena Botmana je znát, Martin Dúbravka též zatím příliš neexceluje. Pouze dvě čistá konta z minulých 12 utkáních mluví za vše.

Arsenal s pevnou obranou

Zdroj: deadspin

Liverpool vs Newcastle kurzy

Zkusit štěstí na hosty se jeví jako zajímavá zkouška v poměru 6.6 u Tipsportu. Kvalitu kádr bezesporu má. To samé lze tvrdit o remíze za 4.96. Rozjetý Liverpool by na tiketu svítil za 1.58.

Tip redakce: Tip na sázení – Liverpool vyhraje

I S ohledem na zdravotní stav kádru Newcastlu, formu jeho obrany i vzhledem k faktu, že je silný primárně doma, si myslím, že Reds zvítězí. Dokonce jim věřím v handicapu, protože po vstřelení první branky unaveného soupeře dorazí. Magpies budou první čtvrthodinu odolávat, pak ale inkasují. Pokud chtějí body, musejí první půli ustát bez branek. A to je na Anfieldu extrémně těžké.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
První gól padne mezi 16. a 30. minutou 3.5 3.46
Liverpool vyhraje o dva a více gólů 2.2 2.17
Liverpool vyhraje 1.44 1.46

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie