Liga mistrů – Viktoria Plzeň vs Inter Milan


Kurz na vítězství Plzně je vysoký – na Tipsportu 8.09. Zřejmě to ale bude nejnižší kurz, s jakým se sázející v případě plzeňských zápasů v Lize mistrů setkají. Jinými slovy, bookmakeři odhadují v úterním utkání Plzně s Interem Milán největší šanci na body. Samozřejmě je ale i tato šance pořád pouze teoretická. Inter Milan je kvalitní tým, i když už není světová elita, za jakou se možná sám považuje. Druhý zápas skupiny C začíná 13. 9. 2022 od 18:45. Jde aktuálně o nejsázenější událost na Tipsportu.

Liga mistrů – Viktoria Plzeň vs Inter Milan

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Plzeň vyhraje s handicapem +2.5 1.29 1.28

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Viktoria Plzeň vs Inter Milan
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 13. 9. od 18:45

Radost z vítězství Plzeň okusila tuto sezónu víckrát než její soupeř

Viktoria je sice outsider, ale radost z vítězství Plzeň okusila tuto sezónu víckrát než její soupeř. Viktoria vyhrála 11x, Inter Milan všehovšudy 4x. Plzeň pojímá Ligu mistrů jako velkou školu, kam se jede učit, jak se hraje TOP fotbal. Souvisí s tím porážky, jakou uštědřila minulý týden Viktoriánům Barcelona. Že si z porážky 1:5 nic nedělají, to ukázali svěřenci Michala Bílka hned o víkendu. Porazili Olomouc venku, na Andrově stadionu 3:2.

Radost z vítězství Plzeň okusila tuto sezónu víckrát než její soupeř

Velkou výhodou Plzně je, že může k utkáním s fotbalovými giganty přistupovat uvolněně. Nikdo od Západočechů nic nečeká – stačilo by ukopat někde remízu a všichni budou hráče poplácávat po ramenech. A to navzdory tomu, že pro jistotu pokračování v evropských pohárech na jaře potřebuje Plzeň uhrát přinejmenším 4 body. Zápas s Barcelonou nebyl až taková ostuda. Nabídl řadu pozitivních momentů. Jedním je gólový úspěch na Nou Camp, druhým je výkon brankáře Staňka, který prokázal, že dokáže zmařit šance i hráčům velkých jmen. A konečně, prohra 1:5 není v Lize mistrů nic tak šokujícího. Sama Barcelona nedávno dostala od Bayernu mnohem horší nakládačku – 2:8. V úterý dostávají Katalánci šanci se tomuto soupeři pomstít.

Inter Milan má oproti Viktorii více důvodů k nespokojenosti

Inter Milan má oproti Viktorii více důvodů k nespokojenosti. Rovněž mu nevyšel start Ligy mistrů, prohrál dokonce doma. Bayern uhájil vítězství 2:0 bez větších problémů. Kromě toho se modročerní potýkají s problémy i v domácí lize. Fanoušky neuchlácholí výhry nad týmy typu Cremonese, Spezia nebo Lecce, když poté Milan dostane 3 góly jak od Lazia, tak od AC Milan. V Itálii hraje sice mnoho průměrných týmů, ale na rozdíl od Španělska nebo Francie je adeptů na vítězství v lize přece jen více. Kromě výše uvedených tu je Juventus nebo AS Řím. Anebo taková Neapol nebo Atalanta Bergamo, které momentálně okupují první dvě příčky. Zkrátka, když Inter nezvládne zápasy s těmito elitními celky, snadno může v příští sezóně o Ligu mistrů přijít.

Inter Milan má oproti Viktorii více důvodů k nespokojenosti

Inter má druhý nejstarší tým Champions league

Inter má druhý nejstarší tým Champions league. Je dokonce starší než konkurenční AC Milan s „dědky“ Giroudem a Ibrahimovićem. Tento klub připomíná tak trochu Detroit v době, kdy za něj chytal Dominik Hašek. Branku Interu hájí 38letý Handanović, v obraně zkušení D’Ambrosio, de Vrij či Acerbi, v záloze Brozović, v útoku Džeko. Omlazovací proces zřejmě není na programu dne, jinak by vedení v létě nepřivedlo další třicátníky Mchitarjana či Lukakua. Je sice skvělé mít zkušený tým, ale v průměru o 4 roky mladší Barcelona, Ajax, Neapol či City ukazují, že dravé mládí má také něco do sebe.

Liga mistrů – Viktoria Plzeň vs Inter Milan tiket

Tip redakce: Plzeň vyhraje s handicapem +2.5

Sázet na remízu či výhru pro Plzeň by bylo troufalé – pořád v Doosan areně bude hrát proti klubu, který disponuje násobně větším rozpočtem. Troufneme si ale hádat, že Inter nevyhraje o více než 2 góly. Branky totiž za italský klub pomalu nemá kdo dávat. Lukaku je zraněný, Džeko z formy, Martínez musí mít svůj den. Plzeň je přitom v defenzivě poměrně silná a navíc se může opřít o svoji největší zbraň, brankáře Staňka. Inter sice v italské lize potkává týmy, které jsou přinejlepším na úrovni Plzně, ale aby venku vyhrál o tři góly a více, to se už rok nestalo. Náš tip bude úspěšný i v případě, že Plzeň šokuje a slavného soupeře oloupí o body.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Plzeň vyhraje s handicapem +2.5 1.29 1.28

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓