Liga mistrů – Inter Milán vs Viktoria Plzeň


Před měsícem jsme psali analýzu na zápas Viktoria Plzeň vs Inter Milán, kdy český klub hrál doma. Tvrdili jsme, že kurz na jeho výhru 8.09 bude nejnižší, s jakým se sázející v případě Plzně setkají. Nyní hraje Viktoria proti stejnému soupeři venku a kurz vyšplhal na 24.70. Je to dáno i tím, že trochu podceňovaný Inter skvěle zvládl dvojzápas s Barcelonou a má tak klíč k postupu ze skupiny smrti ve své dlani. Katalánci asi ani nedoufají, že by jim Plzeň v tomto ohledu mohla 26. 10. 2022 od 18:45 trochu píchnout. Zápas vysílá stanice Nova Sport3.

Liga mistrů – Inter Milán vs Viktoria Plzeň

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Inter Milán s handicapem -1.5 1.46 1.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Inter Milán vs Viktoria Plzeň
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 26. 10. od 18:45

V klíčových zápasech zazářili mladíci

Inter sice sází dost na zkušené hráče, ale v klíčových zápasech zazářili mladíci. Domácí zápas proti Barceloně rozhodl ofenzivní záložník Hakan Çalhanoğlu, venku se prosadili Nicoló Barella a Lautaro Martínez. V 89. minutě pak šanci na vítězství vystřelil 28letý Robin Gosens, to ale odmítl Lewandowski v nastaveném čase. Inter se i tak z remízy radoval. 3bodový náskok před Barcelonou v takové skupině, to už je propastný rozdíl. Postup může italský klub teoreticky slavit už ve středu. Výhra proti Plzni by měla být maličkost a Barceloně by pak nestačil ani bod proti neoblíbenému soupeři, Bayernu Mnichov. Fanoušci Interu si mnou ruce, protože 2. místo v takové skupině ve spojení s nepostupem nenáviděného AC, jenž to má ve skupině E rozehrané špatně, to by před vánočními svátky hodně potěšilo.

V klíčových zápasech zazářili mladíci

Zmínění Nicoló Barella a Lautaro Martínez jsou při chuti, prosadili se i v Serii A proti Salernitaně. Duel proti Fiorentině skončí po uzávěrce tohoto článku, každopádně Inter se probouzí už i v italské lize, kde se mu hrubě nepovedl úvod. Ač týmu koučovanému Simone Inzaghimu chybí řada zraněných hráčů v čele s Lukakuem a Brozovićem, veze se nyní na vlně solidní formy.

Plzeň si příliš zvykla na režim “přes týden porážka, o víkendu výhra”

Zdá se, že Viktoria Plzeň si příliš zvykla na režim „přes týden porážka, o víkendu výhra“. Prohrála totiž i tuto středu, protože si neuvědomila, že Liga mistrů má nyní přestávku a soupeřem není Bayern nebo Inter, ale třetiligový Hlučín. Porážka 3:2 a vyřazení z MOL Cupu je velkou ostudou. Přitom za Viktorku hrála řada opor. Jemelka, Bucha, Mosquera, Čermák, Kalvach, Tijani… s těmito muži v základu nemůže mistr ligy proti Hlučínu brát nic jiného než výhru.

Plzeň si příliš zvykla na režim “přes týden porážka, o víkendu výhra”

Před 2 týdny Viktorka překvapila alespoň tím, že dala 2 branky Bayernu

Je víc než jisté, že jestli tuto sezónu Plzeň dokáže dopustit nějaké překvapení, tak je to spíše negativní v podobě prohry s Hlučínem, než pozitivní. Nepředpokládáme tedy šanci na body proti soupeřům v LM. Před 2 týdny Viktorka překvapila alespoň tím, že dala 2 branky Bayernu. Jenže v tu chvíli byl už zápas rozhodnut. Německý velkoklub, který šel v poločase do šaten s vedením 4:0, se rozhodl přepnout na nižší rychlostní stupeň. Asi jako majitel sportovního vozu, který nejdříve projede po dálnici 250 za hodinu a pak ve městě jede šourákem, aby se mohl zubit na kolemjdoucí dívky. Na papíře vypadá prohra s Bayernem 4:2 dobře a autoři gólů Vlkanova s Kalvachem mají zážitek. Jenže tento výsledek nelze doopravdy brát vážně.

Tip redakce: Inter Milan vyhraje s handicapem -1.5

Inter Milán musí tento zápas stůj co stůj vyhrát. Náskok na Barcelonu je jen 3 bodový, kdyby náhodou Lewandowski a spol. bodovali naplno v obou následujících utkáních, pak Inter musí odpovědět alespoň jednou výhrou. Získat ji v posledním utkání 1. listopadu v Allianz areně je ošemetná věc. Bayern sice coby jistý postupující už bude hrát na půl plynu, nikde ale není psáno, že Interu výhru daruje. Jednodušší cestou je vyhrát doma proti Plzni. Viktoria není tým, který by se snažil favoritům cestu ke 3 bodům znepříjemnit. Hraje velmi bojácně a pořád se snaží zakládat na defenzívě, třebaže ta proti týmům evropské špičky jasně selhává. Protože kurz na samotnou výhru Interu je nízký, využíváme možnosti tipovat s handicapem.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Inter Milán s handicapem -1.5 1.46 1.40

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓