Liga mistrů – Inter Milán vs FC Barcelona


Skupina C v Lize mistrů, již lze bez nadsázky označit jako skupinu smrti, má před sebou třetí kolo. Zatímco Bayern si asi proti Plzni bez problémů pohlídá první místo, o 2. příčku, která by zajišťovala postup do play-off, se svede boj v Itálii. Inter Milán hostí Barcelonu. Oba týmy mají zatím 3 body, shodně je vybojovaly právě proti Plzni. V Lize mistrů se za posledních 15 let setkaly osmkrát, ale modročerní vyhráli jen jediný zápas. Další pokus dostanou v úterý 4. 10. 2022 od 21:00.

Liga mistrů – Inter Milán vs FC Barcelona

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Barcelona 1.59 1.57

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Inter Milán vs FC Barcelona
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 04. 10. od 21:00

Duel s Plzní přinesl fanouškům Interu Milán ojedinělé okamžiky radosti

Duel s Plzní přinesl fanouškům Interu Milán ojedinělé okamžiky radosti. V měsíci září totiž Inter vyhrál jen 2 zápasy, proti podprůměrnému Turínu (nikoli Juventusu, ale jeho chudšímu městskému rivalovi FC) a právě proti Plzni. Přitom ani v duelu proti českému mistrovi nepředvedli svěřenci Simone Inzaghiho žádný zázračný výkon. Kdyby proti nim nastoupil bojovněji laděný tým, vítězství by se zrodit nemohlo. Právě proto, že Plzeň pojímá zápasy Ligy mistrů trochu ve stylu „jdeme si to užít a vyměnit si dresy s fotbalovými hvězdami“, mohl Inter získat 3 cenné body do tabulky.

Duel s Plzní přinesl fanouškům Interu Milán ojedinělé okamžiky radosti

Bída Interu pokračuje i v říjnu

A bída Interu pokračuje i v říjnu. Stejně jako naposledy proti Udinese, ani proti AS Řím neudrželi hráči v modročerných dresech vedení. Na Dimarcovu branku odpověděl okamžitě Dybala a Chris Smalling pak rozhodl o vítězství pro římský celek. Klub, který v posledních sezónách vždy končil na čele italské ligy, je nyní v prekérní situaci. V tabulce je až devátý. A jestli nyní podlehne doma i Barceloně, bude mít nalajnovanou cestu přímo směrem do Evropské ligy.

Barcelona prohrála v Mnichově, ale nemusí ji to mrzet

Barcelona prohrála v Mnichově, ale nemusí ji to mrzet. Tato porážka 13. 9. 2022 ještě pro Xaviho svěřence nic zásadního neznamená. Vždyť Bayern je doma silný. A navíc, ještě nemá v žádném případě jisté vítězství ve skupině. Stačí, když si Barcelona pohlídá duely s Interem a Plzní a doma konečně svého neoblíbeného soupeře z Bavorska srazí. Fanoušci na to po řadě ponižujících porážek z poslední doby čekají jako na smilování.

Barcelona prohrála v Mnichově, ale nemusí ji to mrzet

Prohra 2:0 s Bayernem byla jedinou ztrátou Barcelony v poslední době

Zmíněná prohra 2:0 s Bayernem byla jedinou ztrátou Barcelony v poslední době. Vlastně kromě remízy s Vallecanem v úvodu nového ročníku španělské ligy Katalánci vyhráli vše, co se dalo. Fanoušci s potěšením kvitují, že nová akvizice v útoku Robert Lewandowski se úžasně chytil. Ve městě, kde v posledním století vyrostla nádherná katedrála Sagrada Familia, to polskému snajprovi jde. V 9 zápasech nastřílel 12 gólů a k tomu přidal 2 asistence. Kdyby v tomtéž období neexcelovalo norské monstrum Haaland v Manchesteru City, nebude fotbalová Evropa zřejmě mluvit o ničem jiném. Lewa, který celou kariéru hrál v německé lize, jež bývá španělskými a anglickými fanoušky trochu vysmívaná, dokazuje, že to opravdu je útočník par excellence.

Liga mistrů – Inter Milán vs FC Barcelona tiket

Tip redakce: Vyhraje Barcelona

Už několik let platí, že španělská liga je kvalitativně vysoko nad italskou ligou. Minimálně pro trojici Atlético, Real a Barcelona to platí do puntíku. Klub nacházející se na severovýchodu Španělska zažil několik krušných let, ale po angažování nového kouče Xaviho zažívá renesanci. Hodně tomu pomohly transfery v letním přestupovém období 2022 – Barcelona rozhazovala až šokujícím způsobem. Ať už to je s její finanční situaci jakkoli, faktem je, že na trávníku to funguje bezvadně. A Inter, který se nyní nachází v krizi, jí to jistě závidí. Italský celek má ve svém středu mnoho hvězd, které jsou ale za zenitem. Jeden z nejstarších týmů Ligy mistrů v zápase proti Bayernu výrazně nestíhal. A teď, proti nadšeně hrající Barceloně, jej čeká zřejmě stejný osud.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Barcelona 1.59 1.57

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓