Liga mistrů – Bayern vs Plzeň


Je-libo kurz 17.80 na remízu nebo 44.00 na výhru hostí? V zápase Bayern Mnichov vs Plzeň je favorit jasně stanovený. Bookmakeři počítají s výhrou německého celku jako se samozřejmostí. Tipsport ani nevypisuje kurzy na to, že český klub vyhraje o více branek. Fortuna je v tomto ohledu tradičně odvážnější: na to, že Viktorka zvítězí nad německým soupeřem o více než 2 góly je vyšší kurz, než když svým přátelům oznámíte, že hodíte kostkou třikrát v řadě šestku a opravdu se vám to povede. Že sázkové kanceláře Plzeň podceňují, to mohou svěřenci Michala Bílka dokázat 4. 10. od 18:45. Startuje třetí kolo skupiny C v Lize mistrů.

Liga mistrů – Bayern vs Plzeň

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Bayern vstřelí více než 2.5 gólů 1.23 1.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Bayern vs Plzeň
  • Soutěž: Liga mistrů
  • Čas zápasu: 04. 10. od 18:45

Bayern rozhodně není letos ten neporazitelný stroj, jakým obvykle bývá

Přitom Bayern rozhodně není letos ten neporazitelný stroj, jakým obvykle bývá. V Lize mistrů je ještě vše v pořádku. Výhry 2:0 jak proti Interu, tak proti Barceloně usazují německý celek do čela tabulky. Zvláště druhý zápas bavorské fanoušky zahřál – bývalý hráč Bayernu Lewandowski v dresu Barcelony nezmohl nic, v Allianz Areně kralovali jeho dlouholetí spoluhráči.

Bayern rozhodně není letos ten neporazitelný stroj, jakým obvykle bývá

V lize fanouškům božský Lewa neskutečně chybí

Ale v lize fanouškům božský Lewa neskutečně chybí. Bayernu chybí – hlavně v posledních zápasech – klid v koncovce. 4 zápasy se 4 vstřelenými góly a hlavně jen se 3 body pro tým, který vyhrál posledních 10 titulů, to se jen tak nevidí. Na vedoucí Union Berlín, kterému někteří čeští fanoušci říkají německá Bohemka, ztrácí Bayern pět bodů. Svěřenci mladého kouče Juliana Nagelsmanna ale se ale v tabulce krčí i pod Borussií, Freiburgem nebo Hoffenheimem. Všechny zmíněné soupeře s výjimkou Unionu potká Bayern během měsíce října – velmi těžký los. Ještě předtím hostí v pátek 30. září Leverkusen s Patrikem Schickem a Adamem Hložkem. Hráče, vedení i příznivce Bayernu Mnichov čekají perné chvíle. Liga mistrů se v tomto momentu zdá být oázou klidu, kde hráči mohou s nadsázkou relaxovat. 6 bodů po dvou zápasech a teď přichází to nejsnadnější sousto – klub z malého českého města vzdáleného jen asi 260 km od Mnichova.

Důvodů porážek Plzně s Interem a Barcelonou je celá řada

Důvodů porážek Plzně s Interem a Barcelonou je celá řada. Samozřejmě je to v první řadě kvalitativní rozdíl mezi kluby, to je bez debat. Co je ale rovněž důležité, to je skutečnost, že hráči Plzně nejsou v hlavě nastavení, že by mohli takové kluby porazit. Zvláště rozčarovaní mohli být fanoušci Viktorky při zápasu s Interem. Italský klub není až na tak vysoké úrovni a v takové fazóně, jak by se mohlo zdát. Jenže plzeňští i tak k Džekovi a spol. vzhlíželi jako k božstvům. Občas Inter útočil v příliš velkém počtu hráčů, Viktorka získala míč a rýsovala se šance na nebezpečný brejk. Výsledek? Útočníci Plzně se rozběhli na soupeřovu polovinu, nechápavě se rozhlédli, že nikde nikdo, a pak akci přibrzdili. Jako by si řekli – to není v pořádku, co kdybychom jim dali góla?

Důvodů porážek Plzně s Interem a Barcelonou je celá řada

Plzeň prochází Ligou mistrů v užívacím módu

Plzeň prochází Ligou mistrů v užívacím módu. Je jasné, že to je pro hráče i pro trenéry zážitek. Je také jasné, že jen naiva by mohl čekat, že v tak těžké skupině může Plzeň uhrát postup. Jenže – loni Šeriff Tiraspol nebo letos izraelské Maccabi byly nalosovány do také dost těžkých skupin. A jejich herní projev je jiný – bojovnější, odhodlanější.

Tip redakce: Bayern vstřelí více než 2.5 gólů

Sázet na samotnou výhru Bayernu nemá cenu. Leda by vám připadalo lákavé za 1000 vsazených korun vyhrát 20 Kč – za předpokladu, že sázka vyjde. Nezbývá než tedy najít vhodný tip s handicapem. Budeme se držet spíše při zemi. Bayern není v Bundeslize stoprocentní a také v zápasech proti Interu a Barceloně si zakládal v první řadě na kvalitní obraně. Nechceme podceňovat ani umění brankáře Plzně Jindřicha Staňka, který si svými výkony říká o lukrativní přestup v zimě. Jestliže s naším tipem na 3 a více gólů Bayernu nesouhlasíte, zrekapitulujeme kurzy na Tipsportu – na 4 góly je vypsán kurz 1.67, 5 branek znamená kurz 2.57 a 6 gólů dokonce 4.32. Vyberte si podle vašeho gusta.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Bayern vstřelí více než 2.5 gólů 1.23 1.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓