Lazio Řím vs Juventus: Serie A Preview a tipy na sázení


Úterní fotbalový program nabídne utkání Lazio Řím vs Juventus v rámci odvety semifinále Copa Italia. Pro oba týmy je soutěž poslední možností, jak získat tuto sezonu trofej. Zápas se odehraje 23. dubna od 21:00 a odvysílá jej Sport 2.

Lazio Řím vs Juventus: Serie A Preview a tipy na sázení

Nejlepší bonusy k zápasu

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • V Laziu nepanuje ideální atmosféra, i protože po sezoně mají odejít opory Felipe Anderson a Luis Alberto.
  • V ligové tabulce ztrácí Lazio na páté místo a tedy Ligu mistrů tři body.
  • Juventus se může soustředit na pohár, TOP 5 má totiž s náskokem deseti bodů v podstatě jistou.
  • Lazio je v domácím prostředí jasný navzdory výsledku úvodního zápasu opět outsider, jeho výhru lze trefit v kurzu 2.9 u Tipsportu. Hosty z Turína lze ve vítězné variantě hodit na tiket za 2.56. Remíza a tedy postup hostujícího týmu by na tiketu svítil za 3.03.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohra Lazia 1.49 1.50

Kde sledovat zápas Lazio Řím vs Juventus?

Úterní semifinále Copa Italia nabídne konfrontaci dvou týmů s podobnými ambicemi. Zatímco Lazio musí ale nahánět i domácí soutěž, Juventus může díky třetímu místu věnovat pozornost právě poháru. Bitvu hostí Stadio Olimpico, utkání se odehraje 23. dubna od 21:00 a živě ho vysílá Sport 2.

Informace k zápasu
Soutěž:
Copa Italia
Termín zápasu:
23. 4. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Stadio Olimpico
Kurzy Tipsport:
1.56 vs 5.46
Kde sledovat:
Nova Sport 3

Souboj nerozehraných

Lazio potřebuje vyhrát alespoň o dva góly, aby si zajistilo prodloužení. Zvítězit rozdílem dvou nebo více branek se mu však podařilo v jediném z minulých desíti utkání – 4:1 nad Salernitanou. Ani Juventus není zdaleka v pohodě, vyhrál pouze dvě z minulých osmi utkání, kvůli čemuž definitivně vypadl z boje o titul. Trofej v poháru by ale také byla úspěch, protože Inter letos v lize jede one-man show.

Lazio Řím vs Juventus kurzy

Lazio Řím je v domácím prostředí jasný outsider na postup a lehký i na výhru v kurzu 2.9 u Tipsportu. Triumf hostů z Turína je v nabídce za 2.56, remízu a tedy pohodlný postup Juventusu lze vsadit v poměru 3.03.

Tip na sázení – Lazio neprohraje

Lazio není v ideálním rozpoložení, ale forma Juventusu je ještě horší, navíc se nemusí hnát za výhrou. Proto očekávám dominanci domácích a jejich vítězství. To ale neznamená postup, vždyť Lazio i na prodloužení potřebuje triumf o dvě branky. Pro méně riskantní tipéry mám tip na neprohru Římanů, a vůbec by nebylo překvapením, kdyby Juventus zápas ukopal zkušeně na remízu. Ta mu totiž naprosto stačí.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Neprohra Lazia 1.49 1.50
Remíza 3.03 2.97
Lazio vyhraje alespoň jeden poločas 2.02 1.99