Kvalifikace na Ligu mistrů – PSV Eindhoven vs Sturm Graz preview a tip na sázení


Vicemistr Nizozemska se utká s vicemistrem Rakouska. Jak moc atraktivně utkání PSV Eindhoven vs Sturm Graz zní vám? Klientům Tipsportu zní hodně, protože na utkání byly vsazeny již více než 2 miliony korun. Jde o jednu z nejsázenějších událostí tohoto týdne. V tomto zápase půjde o to, který tým se dostane do 4. předkola kvalifikace na Ligu mistrů a který bude bojovat „jen“ o Evropskou ligu. PSV Eindhoven je favoritem, v jeho dresu nastoupí i hvězdný Luuk de Jong. Hraje se 8. 8. od 20:30.

Kvalifikace na Ligu mistrů - PSV Eindhoven vs Sturm Graz preview a tip na sázení

  • Eindhoven před sezónou solidně posílil. Loni tento tým skončil v osmifinále EL, letos chce výše
  • Sturm Graz před sezónou prodal do Štrasburku nejlepšího střelce Emanuela Emeghu
  • Eindhoven hraje doma, na jeho vítězství je vypsán kurz 1.42, na hosty je 6.91
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje PSV Eindhoven 1.42 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas PSV Eindhoven vs Sturm Graz?

Většina českých fandů dá ten den přednost sledování zápasu Kodaně se Spartou. Ten začíná jen o půl hodiny dříve, a to na O2 TV Sport. V úterý 8. srpna od 20:30 pak začíná duel Eindhovenu se Sturmem Graz. Kdo má zájem, může naladit přímý přenos na ORF1. Naše video představuje duel PSV Eindhoven se Sevillou z loňského roku. Bylo to osmifinále Evropské ligy. PSV sice vyhráli 2:0, i tak ale do dalšího kola nepostoupili. Sevilla totiž doma zvítězila 3:0, na skóre tedy byla lepší a následně dokráčela až k titulu šampionů.

Eindhoven má letos velké ambice

Eindhoven má letos velké ambice. Už loni v Evropě budil respekt. V základní skupině Evropské ligy se pral s Arsenalem o první místo ve skupině A. Zbylí dva soupeři Zürich a Bodø/Glimt (letos přemožitel pražských Bohemians) byli o třídu horší. Eindhoven nakonec postoupil z druhého místa a v osmifinále dostal nejtěžšího možného soupeře, Sevillu. PSV prohráli, ale byli jediným týmem Evropské ligy, kteří dokázali pozdějšího šampiona porazit o 2 góly. Letos je PSV mocně posílené. V Barceloně nasbíral zkušenosti Luuk de Jong. V klubu zůstal i Johan Bakayoko. Ve středu hřiště pak bude operovat Anwar El-Ghazi z Aston Villy.

Eindhoven má letos velké ambice

Zdroj: nieuwsblad

Sturm Graz v Rakousku už 13 let čeká na titul

Sturm Graz v Rakousku už 13 let čeká na titul. Loni a předloni se v tabulce zařadil vždy na druhé místo za suverénním Salzburgem. I z 2. místa rakouské ligy se ale dá udělat slušný výsledek v pohárové Evropě. Sturm Graz byl loni účastníkem skupiny F, která dopadla bizarně – všechny 4 týmy získaly shodně 8 bodů. Rozhodovalo skóre – a to byl pro Graz nepříznivý faktor. Skončil tedy poslední. Ale i tak Graz překvapil. Dvě remízy s Laziem či výhra doma nad Feyenoordem, to jsou skvělé úspěchy. V této sezóně ale Graz hraje bez nejlepšího hráče minulé sezóny. Emegha zamířil do Štrasburku.

Sturm Graz v Rakousku už 13 let čeká na titul

Zdroj: sturmnetz

PSV Eindhoven vs Sturm Graz kurzy

Jasným favoritem je PSV Eindhoven, na nějž je vypsán kurz 1.42. Na jeho neprohru je pak 1.08 – s vítězstvím rakouského týmu se vůbec nepočítá. Pokud byste ale na něj chtěli vsadit, pak můžete využít na Tipsportu kurzu 6.91. Remízu bookmakeři odhadují pod kurzem 4.72. Tipéři se také zaměřují na kurz na počet gólů domácího celku. Že nizozemský tým vstřelí 2 nebo více branek, tomu přísluší kurz 1.38. Pro zajímavost, kurz na bezbrankovou remízu je 15.50.

Tip redakce: vyhraje PSV Eindhoven

Tuto příležitost využila drtivá většina sázkařů na Tipsportu. A my tentokrát půjdeme s davem. Kurz 1.42 nám připadá v tomto případě výhodný. Eindhoven je doma velice silný, může se opřít o podporu svých fanoušků. Ti jsou někdy až příliš temperamentní, ale hráčům v červenobílém umí dodat energii. A Eindhoven je navíc opravdu silný. Loni v osmifinále prohrál těsně se Sevillou, předloni hrál čtvrtfinále Konferenční ligy, rok předtím skončil v prvním kole Evropské ligy. Je to tedy tým s velkými pohárovými zkušenostmi. Sturm Graz, který v Rakousku až na Salzburg nemá moc silné soupeře, by neměl být překážkou.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje PSV Eindhoven 1.42 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie