Kvalifikace na Evropskou ligu – Slavia Praha vs SC Dnipro-1, preview a tip na sázení


Poslední dva roky strávila Slavia v Konferenční lize. Nejdříve postoupila do čtvrtfinále, loni ostudně zůstala v základní skupině. Letos by se sešívaní rádi vrátili do Evropské ligy, kde naposledy způsobili pořádné pozdvižení. Teď nemáme na mysli anabázi s Glasgow Rangers, spíše poukazujeme na vynikající výsledek, který parta kolem Tomáše Součka vytvořila, když vypadla až ve čtvrtfinále s Arsenalem. Předkolo Evropské ligy s klubem SC Dnipro-1 začíná 10. 8. od 19:00.

Kvalifikace na Ligu mistrů - Slavia Praha vs SC Dnipro-1, preview a tip na sázení

  • Slavia se zdá být zdatná v útoku, gólem mohou zahrozit Lingr, van Buren, Zafeiris i Chytil.
  • Z klubu Dnipropetrovrsk odešlo v nedávné době neuvěřitelných 19 hráčů.
  • Podle bookmakerů Tipsportu by to Slavia měla zvládnout, kurz je 1.42 na domácí a 7.80 na hosty.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vyhraje Slavia Praha s handicapem -1.5 2.20 2.12

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Slavia Praha vs Dnipro?

Video ukazuje obrázky ze slávistického zápasu se Zlínem. Trenér Trpišovský říká, že hrát na tak strašném terénu je náročné. Ovšem nemyslí tím stadion ve Zlíně, jak by jeden čekal – hovoří o Edenu! Výkladní skříň českého fotbalu je teď ve špatném stavu, k čemuž přispěl i koncert Marka Ztraceného. A na tomto stadionu bude hrát Slavia i s Dniprem. Uvidíme tedy, jak to sešívaní zvládnou. Hraje se ve čtvrtek 10. 8. od 19:00. Přímý přenos zdarma nabízí O2 TV Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Kvalifikace na Evropskou ligu 10. srpna 2023, 19:00 Eden, Praha 1.42 vs 7.80 O2 TV Sport

Slavia se poučila z nezdaru v minulé sezóně

Slavia se poučila z nezdaru v minulé sezóně. Nepostoupila ze základní skupiny Konferenční ligy, která se přitom jevila až směšně lehká. Jako by byla pod úroveň sešívaných. Nakonec ale Slávisté skončili až třetí. Nedokázali najít způsob, jak uspět nad nevypočitatelnými týmy z Balkánu. Hráli moc stereotypně a neefektivně. Proto do klubu přišli Chytil, Jurečka a Tijani, vysocí útočníci, kteří nijak neoslňují technikou, ale ví, jak se prosadit přes zhuštěnou obranu. Pokud by však soupeř přece jen chtěl hrát fotbal, stále Slavia může nasadit Lingra, van Burena či Schranze, kteří hrají slávistickou útočnou klasiku.

Slavia se poučila z nezdaru v minulé sezóně

Zdroj: dynamo.kiev.ua

Dnipro-1 je zástupce ukrajinské ligy

Dnipro-1 je zástupce ukrajinské ligy. Normálně by takový tým vzbuzoval respekt, ale válečné dění v této zemi nepomáhá rozvoji fotbalu. Dnipro-1 ani nemůže hrát doma, pro své zápasy cestuje do Košic. Takže až se bude hrát za týden odveta, bude mít zřejmě v hledišti více fanoušků Slavia. Z klubu odešlo v nedávné době neuvěřitelných 19 fotbalistů. Naposledy nebezpečný útočník Dovbyk, který v miunlé sezóně dal 24 gólů ve 30 zápasech. Ukrajinský tým marně hledá svou tvář, v předkole Ligy mistrů vypadl s řeckým Panathinaikosem, klubem, který se nachází v hluboké krizi.

Dnipro-1 je zástupce ukrajinské ligy

Zdroj: kjaerra.no

FC Kodaň vs Sparta Praha kurzy

Slavia je v roli favorita, bookmakeři na její vítězství vypsali kurz 1.42. Druhým nejpravděpodobnějším výsledkem je remíza s kurzem 4.76. Na výhru ukrajinského týmu s kurzem 7.80 si vsadí málokdo. Tipsport dále přichází se zajímavou příležitostí „vyhraje zápas nebo povede o 2 góly“. To má v případě Slavie hodnotu 1.41, zatímco u Dnipra kurz činí 7.36. Že Slavia vstřelí první gól, na to lze vsadit s kurzem 1.33. Kdo věří, že padne více než 1.5 gólů, ten může využít kurz 1.21.

Tip redakce: vyhraje Slavia s handicapem -1.5

Zkusíme dnes vyšší kurz. Budeme Slávistům věřit, že nad soupeřem zvítězí přesvědčivě. Dnipro-1 je klub, který byl nasazený do kvalifikace na Ligu mistrů, protože těží z dobrého koeficientu ukrajinské ligy. Ale ta má tak vysoký kredit hlavně díky působení ukrajinských klubů před rokem 2021. Potom do země vstoupila ruská armáda a sportovní život začal prožívat těžké časy. Momentálně klub nenabízí mnoho kvalitních hráčů, mužstvo si nedokázalo poradit s podprůměrným Panathinaikosem. Slavia musí úřadovat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
vyhraje Slavia s handicapem -1.5 2.20 2.12

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie