Karviná vs Sparta: Fortuna liga preview a tip na sázení


Fortuna liga se vrací po zimní přestávce. Sobotní program nabídne hned pět zápasů, přičemž jedním z nich bude souboj Karviná vs Sparta. Utkání začne v sobotu 10. února v 15:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice O2 TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Karviná vs Sparta: Fortuna liga preview a tip na sázení

  • Karviná přezimovala na čtrnáctém místě a s největší pravděpodobností ji čeká záchranářská mise. Hůře jsou na tom momentálně pouze České Budějovice a Zlín
  • Sparta zakončila podzimní část sezony v čele tabulky s pětibodovým náskokem na Slavii, svého úhlavního rivala. Letenští však mají o jeden odehraný zápas více
  • Sázkové kanceláře mají o favoritovi utkání jasno. Zatímco na domácí si můžete vsadit v kurzu 7.01, na hosty se nabízí kurz 1.41. Na remízu je vypsán kurz 5.08
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje 1.41 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Karviná vs Sparta?

Sobotní program Fortuna ligy nabídne úvodní duely jarní části. Velká pozornost bude upřena na souboj Karviná vs Sparta, jenž začne v sobotu 10. února v 15:00. V přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice O2 TV Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fortuna liga 10. 02. 2024 Městský stadion Karviná 7.01 vs 1.41 O2 TV Sport

Sparta v boji o titul, Karviné se vydařila zimní příprava

Sparta se po devatenácti odehraných zápasech nachází v tabulce Fortuna ligy na prvním místě se ziskem padesáti bodů. Letenští by rádi obhájili titul, na který čekali dlouhých devět let. Týmu dánského kouče Briana Priskeho se skvěle vydařila zimní příprava, v níž porazil například i Kodaň, osmifinalistu Ligy mistrů. Tento zápas však byl do velké míry ovlivněn naprosto zbytečným vyloučením Denise Vavra. Dále si tým z hlavního města České republiky poradil také s Bodo/Glimt či Malmö. Karviná se po podzimní části nachází v tabulce Fortuna ligy na čtrnácté příčce. Na svém kontě má patnáct bodů za čtyři výhry a tři remízy. Hůře jsou na tom v současné chvíli jen České Budějovice a Zlín. Také slezskému celku se vydařila zimní příprava, ačkoliv měl podstatně lehčí soupeře než Sparta. Karviná vyhrála sedm z osmi zápasů, přičemž v generálce si poradila se slovenskou Skalicí poměrem 2:1.

Karviná vs Sparta kurzy

O papírovém favoritovi tohoto střetnutí není pochyb. Na triumf domácích si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 7.01, na remízu v kurzu 5.08 a na výhru hostujícího mužstva se nabízí kurz 1.41.

Tip na sázení: Sparta vyhraje první poločas

Předpokládám, že Sparta naváže na skvělou přípravu a z Karviné si odveze cenné tři body. Vzhledem k tomu, že v nadcházejícím týdnu ji čeká utkání Evropské ligy s istanbulským Galatasarayem, očekávám i vítězství v prvním poločase, aby následně mohl realizační tým pošetřit některé klíčové hráče.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Sparta vyhraje 1.41 1.47
Sparta vyhraje 1. poločas 1.85 1.89
Sparta a více než 3.5 gólu 2.90 3.01

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie