Karviná vs Slavia: Fortuna liga Preview a tipy na sázení


Nedělní fotbalový program nabídne utkání Karviná vs Slavia Praha v rámci Fortuna ligy. Zatímco domácí usilují o ligový titul, hosté se v roli nováčka chtějí hlavně zachránit. Zápas se odehraje 18. února od 15:00 a odvysílá jej O2 TV Sport.

Nejlepší bonusy k zápasu

350Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Karviná vs Slavia: Fortuna liga Preview a tipy na sázení

  • Karviná nenavázala na povedenou přípravu, ve které ze sedmi utkání šestkrát vyhrála a padla jen s Žilinou. Doposud jí zápasy proti velkým týmům nešly, krom překvapivé výhry nad Plzní padla právě se Slavií, Sigmou Olomouc, Baníkem Ostrava i Slováckem a dvakrát se Spartou. Ve dvou jarních kolech je bez bodu
  • Slavia také není se startem jara spokojená, ze dvou kol získala pouze čtyři body, a to ještě výhru nad Jabloncem zachraňoval v nastavení. Nefunguje hlavně defenziva, do které v zimním přestupovém období vedení mohutně investovalo
  • Slavia je ve venkovním prostředí kurzově jednoznačný favorit, u Tipsportu si na ni lze vsadit za 1.28. Domácí Karviná je v nabídce v kurzu 10.3, remíza, která by potěšila Slezany, visí ve vzduchu v poměru 5.86
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Oba týmy skórují 1.95 1.91

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Kde sledovat zápas Karviná vs Slavia Praha?

Sobotní utkání 21. kola Fortuna ligy nabídne konfrontaci dvou týmů z opačných pater tabulky. Bitvu bude hostit Městský stadion Karviná, utkání se odehraje 18. února od 15:00 a vysílat živě ho bude O2 TV Sport.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Fortuna liga 18. 2. 2024, 15:00 Městský stadion Karviná 10.03 vs 1.28 O2 TV Sport

Karviná zlepšila defenzivu

Karviná v závěru sezóny zlepšila defenzivu a přenesla to i do přípravy. Ve dvou domácích ligových zápasech ale poté inkasovala v součtu šest gólů a nad obranou opět visí otazník. Slávistický útok bude bez nejlepšího střelce Václava Jurečky, který dostal ve Zlíně červenou kartu. Červenobílí vstřelili ve třech z minulých pěti zápasů tři nebo více branek, absence jednoho hráče by tak nemusela být tolik znát.

Karviná vs Slavia Praha kurzy

Slavia v poměru 1.28 u Tipsportu je vzhledem k výkonům v prvních dvou zápasech hodně riskantní nabídka. Zkusit štěstí na outsidera lze v poměru 10.3, dělba bodů v Karviné se nabízí za 5.87.

Tip na sázení: Oba týmy skórují

Defenziva Slavie je po dvou kolech velká neznámá, sešívání navíc hrají venku. Proto si myslím, že Karviná dokáže na třetí pokus na jaře konečně skórovat. Na Slavii to koneckonců umí, dva roky zpět ji porazila ve Vršovicích 1:0. Přesto očekávám triumf sešívaných, kteří si jednoduše další ztrátu nemohou dovolit. Na Spartu před startem kola ztrácí již čtyři body. Zároveň je ale lákavý tip na Handicap +2.5, který bude vítězný v případě bodového zisku Karviné nebo prohry maximálně o dva góly.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Oba týmy skórují 1.95 1.91
Slavia vyhraje, ale inkasuje 2.82 2.84
Handicap: Karviná +2.5 1.41 1.42

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, betano, wikipedie